Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Комплексні системи безпеки

 

Сучасні системи безпеки найчастіше представлені у вигляді комплексних систем управління безпекою, адже всі користувачі прекрасно розуміють значення особистої безпеки в наш час і гостру необхідність комплексного захисту.

Комплексна система безпеки являє собою єдину систему охорони та безпеки, яка складається з системи відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації, системи контролю доступу та інших функціональних елементів, які можуть працювати централізовано з єдиним пультом управління.

Комплексні системи безпеки дійсно дозволяють забезпечити повний захист і безпеку. Немає ніякої різниці, де буде встановлена ​​комплексна система безпеки - на підприємстві, вдома, в офісі або магазині, користувачі завжди отримають 100% захист та збереження майна. 

Комплексна система управління безпекою на підприємстві є не просто єдиною системою охорони, а ще й в рази підвищує ефективність роботи підприємства.

При вирішенні питань комплексного забезпечення безпеки об'єкта важливо завжди проектувати послідовне забезпечення всіх етапів захисту і тим самим створити 100% захист на об'єкті.

Так тепер користувачі можуть не просто встановлювати окремі елементи, такі як охоронне відеоспостереження, систему контролю доступом, пожежну сигналізацію, систему оповіщення, які не пов'язані один з одним і функціонують абсолютно окремо, а створити єдиний комплекс технічної безпеки всього об'єкту.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору обладнання для комплексних систем безпеки серед дуже широкого товарного асортименту таких виробників як SAMSUNG, HIKVISION, Panasonic, D-link, Infinity, InterVision, Atis, Smartec, CNB, Vision Hi-Tech, Аvtech, Rainbow, KT&C, LAICE, Praxis, Qihan, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, STS, Linovision, Twist, Qtum, Viatec, Lightwell.

Все обладнання ви можете замовити в нашому інтернет-магазині з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Інтеграція різних систем у єдиний комплекс системи безпеки на одному об'єкті дозволяє не тільки створити зручності для роботи і обслуговування, а й значно підвищити швидкість реагування системи на будь-яку загрозу. Також комплексна система безпеки дозволяє знизити витрати на експлуатацію всіх підсистем.

Комплексна система безпеки дозволяє в рази зменшити будь-який збиток від негативних ситуацій, пожеж, крадіжок і дій зловмисників. Також комплексна система безпеки в офісі або на підприємстві дозволяє істотно економити на охороні і кількості персоналу в службі охорони, і звичайно підвищити в цілому ефективність роботи об'єкта чи компанії.

І варто особливо виділити цей плюс систем безпеки, що вони дуже швидко окупають свою вартість і надалі навіть дозволяють економити грошові кошти фірми.

Так комплексна система безпеки підприємства або організації складається з абсолютно різних за функціоналом підсистем безпеки. Але коли відбувається інтеграція всіх підсистем в єдину комплексну систему, то на підприємстві встановлюється єдине місце, де збирається і відображається вся інформація, а також де ведеться база всіх даних.

Варто відзначити, що таким чином навіть на великому заводі чи фабриці буде потрібно лише один-два співробітники служби безпеки, щоб контролювати такий об'єкт.

Не так давно вважалося, що комплексні системи безпеки призначені для підприємств, великих компаній, офісних і торгових центрів, але вже зараз стає очевидно, що їх популярність в житлових будинках набирає все більшої масовості. Так зараз комплексні системи все частіше використовуються разом з інтелектуальними системами Розумний будинок.

Так на сучасному ринку навіть з'явилися і набувають масової популярності готові комплекти комплексних систем безпеки для установки своїми руками. За рахунок своєї економічної вартості і зручності в установці готові рішення для комплексних систем безпеки стали затребуваними серед користувачів.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» є одним з провідних постачальників комплексних систем безпеки на ринку України. Так наша компанія надає повний спектр послуг з проектування та встановлення комплексних систем безпеки на об'єктах самих різних галузей.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>