Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Комплексні системи відеоспостереження

 

Якщо вам потрібна комплексна система відеоспостереження, ви звернулися за адресою. У нас на сайті ви знайдете все необхідне відеообладнання і відеокамери для організації комплексних систем відеоспостереження.

Єдиний момент, полягає в тому, що конкретно ви хочете отримати від комплексної системи відеоспостереження.

Якщо вас цікавить установка системи відеоспостереження під ключ, так щоб ви зовсім не тривожилися, тоді ви звернулися за адресою.

Ми надамо вам кілька варіантів обладнання, які допоможуть вам вирішити ваше завдання. І після того, як ви визначитеся з тим, який із запропонованих варіантів вам підходь найбільше, ми швидко і якісно зробимо установку всієї системи.

Така комплексна система відеоспостереження включає в себе камери відеоспостереження, відеореєстратор, або відеосервер. Також різні пристрої, які сприяють передачі відеосигналу, наприклад випрямлячі, твісти, грозозахист і т.д. Всі ці пристрої, разом складають комплексну систему відеоспостереження.

Також ви можете вибрати у нас на сайті готові комплекти для відеоспостереження. Такі комплекти відеоспостереження являють собою повністю готову, укомплектовану, комплексну систему відеоспостереження.

Все що вам потрібно в даному варіанті, це вибрати ту кількість камер, яка вам підходить, той тип камер, який вам потрібен, і додаткові характеристики самої системи.

Ми вам його доставимо, а ви можете самі встановити такий комплект відеоспостереження за інструкцією. Якщо не хочете витрачати час на установку і наладку, ми вам у цьому допоможемо. Це свого роду теж комплексна система відеоспостереження.

Систему відеоспостереження можна поліпшити різними додатковими приладами. Такими як датчики, прилади оповіщення, сирени і т.д. Все це можна підключити до одного і того ж відеореєстратора, який буде виконувати функції головної ланки всієї системи. Чим більш досконалою ставатиме ваша система, тим більше функцій вона може виконувати, і тим більш захищеною стане ваша територія, або охоронюваний об'єкт.

Самі по собі комплексні системи відеоспостереження відрізняються один від одного характеристиками, якими володіють частини цієї системи.

Наприклад, камери відеоспостереження можуть бути різного дозволу. Вони можуть мати ІК підсвічування, чи ні. Відеореєстратори теж відрізняються один від одного. Один відеореєстратор може мати 4 відеовиходи, інший 8. Запис може відбуватися теж різного формату, і з різною швидкістю.

Тому, кожна система відеоспостереження індивідуальна. Також дуже впливає на якість зображення дистанція між камерами і відеореєстратором, чи використовували ви додаткові пристрої, такі як підсилювачі відеосигналу, захист від наведень і т.д.

Комплексні системи відеоспостереження поширені серед банків, підприємств, заводів, клубів і т.д. Вони відрізняються один від одного ступенем захисту, дозволом, автономністю та іншими показниками. Ці показники можуть бути різними, так як системи відеоспостереження виконують абсолютно різні завдання.

Одна може служити тільки для отримання інформації загального характеру, без подробиць. Інша може не тільки показувати і записувати інформацію, але також і попереджати, сигналізувати про якісь події. 

Звичайно, вони відрізняються і ціною, що є досить очевидним моментом. Тому перш ніж купити комплексну систему відеоспостереження для себе, вам необхідно зрозуміти для яких потреб ви її хочете встановити. Цей крок може заощадити вам багато грошей.

Ми радимо вам звернутися до професіоналів у цій галузі. Ми допоможемо вам підібрати потрібну систему відеоспостереження, яка забезпечить вам надійний комплексний захист, і буде максимально придатна саме для вас.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>