Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Комплект безпровідного відеоспостереження

   

Нововведення у сфері телекомунікацій та передачі даних не обійшли стороною і сферу систем безпеки та відеоспостереження.

Не так давно з'явилося охоронне обладнання, здатне створювати системи безпровідного відеоспостереження, але його поширення набуло масового характеру.

Для людей, які постійно користуються безпровідним інтернетом на своїх телефонах і планшетах, використовують безпровідний зв'язок, знаходяться постійно он-лайн, стало досить очевидним, що і системи охорони та безпеки також повинні бути безпровідними і з віддаленим доступом.

У зв'язку з цим безпровідне відеоспостереження зайняло свою нішу на ринку і виробники охоронного обладнання все частіше радують користувачів новітніми моделями, функціональними новинками і великими можливостями пристроїв.

Так для зручності користувачів багато виробників розробили готові комплекти для безпровідних систем відеоспостереження і почали їх масове виробництво.

Зараз на ринку представлений широкий вибір готових комплектів безпровідного відеоспостереження від різних виробників. 

На нашому сайті можна купити готовий комплект безпровідного відеоспостереження найпопулярніших виробників.

Вибираючи готові комплекти відеоспостереження на основі безпровідної передачі відеосигналів користувачі можуть орієнтуватися на основні три категорії таких комплектів:

   · Готові комплекти радіо відеоспостереження - передача відеосигналів по каналах радіозв'язку;

   · Готові комплекти IP відеоспостереження - передача відеосигналів по Wi-Fi-мережі;

   · Готові комплекти GSM відеоспостереження - передача відеосигналів по каналах GSM-зв'язку.

Таким чином, користувачі можуть підібрати для себе систему відеоспостереження з використанням найзручнішої безпровідної передачі відео з камер спостереження.

Безпровідний комплект відеоспостереження складається з безпровідних камер і приймача відеосигналів. Зазначимо, що залежно від того, якого типу камери спостереження входять в комплект можна створити конкретну спрямованість системи відеоспостереження. Так всі комплекти безпровідного відеоспостереження можна розділити за наступними напрямками:

· готові комплекти безпровідного відеоспостереження для приміщень

· готові комплекти безпровідного відеоспостереження для вулиці

· готові комплекти безпровідного відеоспостереження для охорони периметра

· готові комплекти безпровідного відеоспостереження для нічної зйомки

У разі виникнення будь-яких проблем з вибором відповідного комплекту відеоспостереження, вам необхідно просто звернутися до наших фахівців і уточнити всі технічні нюанси таких систем.

Одним з важливих переваг готових комплектів безпровідного відеоспостереження є те, що вони включають в себе все необхідне для того щоб система працювала. У них входить все обладнання, аксесуари, додаткові матеріали для монтажу і навіть програмне забезпечення для роботи системи.

Зараз на ринку відеоспостереження України дуже популярні моделі готових комплектів безпровідного відеоспостереження DANROU і KINGWAVE. Ці комплекти призначені для самостійної установки користувачами і за оцінками фахівців займають 25 хвилин часу в установці своїми руками.

Зазначимо, що наша компанія не тільки продає відеообладнання і готові комплекти відеоспостереження для самостійної установки, а й надає послуги проектування, створення та встановлення систем відеоспостереження. 

Якщо ви купили готовий комплект системи безпровідного відеоспостереження, вам не обов'язково встановлювати його самим і вникати в його налаштування, ви можете звернутися до наших фахівців, і вони разом з покупкою зроблять і установку такого комплекту на вашому об'єкті.

Оформивши замовлення на купівлю готового комплекту безпровідного відеоспостереження ви можете скористатися послугою адресної доставки в будь-яке місто України. Також якщо ви проживаєте в Києві, то відразу після покупки наші кур'єри оперативно доставлять вам цей комплект.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>