Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Комплекти відеоспостереження

 

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви можете ознайомитися з широким вибором готових комплектів відеоспостереження для самостійної установки.

Готові рішення для відеоспостереження містять все обладнання, яке необхідне для того, щоб система працювала, і яке знадобиться користувачеві для самостійної установки системи.

Перевагою готових комплектів відеоспостереження є гарантована сумісність обладнання один з одним. Найчастіше це обладнання одного конкретного виробника.

Також готові комплекти для охоронного відеоспостереження дуже вигідні за своєю ціною. Так користувачі економлять істотну суму при купівлі комплекту, ніж якщо купувати все обладнання окремо.

У нашому інтернет-магазині готові рішення для відеоспостереження - це виключно професійне відеообладнання, хороша якість зображення камер і стабільна робота всього обладнання.

Існують готові рішення систем відеоспостереження для самих різних об'єктів, таких як будинок, квартира, офіс або магазин. Ми підібрали для Вас комплекти для установки на самі різні об'єкти. Також ви можете звернутися до наших консультантів, і вони допоможуть вам з тим, який комплект найкраще підійде для вашого об'єкта. У нас на сайті підібрані повністю готові рішення для охоронного відеоспостереження, які пройшли тестування і були правильно налаштовані.

Купівля готового комплекту відеоспостереження дозволяє користувачам не ламати собі голову тим, які камери вибрати, який відеореєстратор краще, яким повинен бути монітор, скільки пам’яті повинен вмішати жорсткий диск. Всі ці завдання вже вирішені в простому рішенні - готових комплектах охоронного відеоспостереження для самостійної установки.

Головне завдання готових комплектів для відеоспостереження полягає в тому, щоб користувачі могли повністю уникнути дорогу установку систем спостереження професіоналами. 

Так будь-який готовий комплект відеоспостереження має забезпечувати, щоб абсолютно будь-який користувач зміг без особливих зусиль встановить і налаштувати систему відеоспостереження своїми руками. Це повинен бути швидкий і не складний процес.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" можна вибрати готові комплекти для відеоспостереження наступних типів:

   · готові комплекти відеоспостереження на базі відеореєстраторів (DVR)

   · готові комплекти відеоспостереження на базі відеосерверів

   · готові комплекти відеоспостереження на базі плат відеозахвату

   · готові комплекти IP-відеоспостереження на базі мережевих відеореєстраторів (NVR)

   · готові комплекти IP-відеоспостереження на базі ip-відеосерверів

Всі комплекти на сайті призначені для установки «під ключ». Комплектація таких готових рішень для відеоспостереження повністю продумана і готова до використання. 

Але це не скасовує того, що клієнти звертаються до нас з індивідуальними запитами про деякі зміни в таких комплектах, наприклад, збільшення або зменшення кількості камер, заміна виробників відеокамер або зміна типів камер, також це може бути зміна ємності жорсткого диска і т.д.

Залежно від того де і на якому об'єкті планується встановлюватися відеоспостереження, готові комплекти для охоронного спостереження поділяють на:

· готові комплекти для вуличного відеоспостереження

· готові комплекти для приміщень

· готові комплекти для великих територій

· готові комплекти для нічної зйомки

Найчастіше готові комплекти відеоспостереження для самостійної установки складаються з наступного обладнання:

· Відеореєстратор, плата відеозахоплення або відеосервер

· Відеокамери (різних типів і різної кількості)

· Блоки живлення

· Коаксіальний кабель

· Жорсткий диск

· Комплект інструментів для установки.

У свою чергу навіть готові комплекти відеоспостереження можуть бути як аматорськими, так і професійними, все залежить від того, яке обладнання входить до цього комплект і які технічні функції воно здатне виконувати.

Всі комплекти відеоспостереження включають певну кількість відеокамер, різної якості і функцій. Залежно від того, який бюджет для системи відеоспостереження ви маєте в своєму розпорядженні, ви можете підібрати або сучасні бездротові пристрої або ж найпростіші провідні записуючі прилади.

Сучасні готові комплекти безпровідного відеоспостереження можуть бути дуже економічним рішення для відеоспостереження у вашій квартирі або будинку. Так вони можуть складатися всього з 3-5 камер спостереження, але при цьому ви будете мати віддалений доступ до системи і мати можливість 24 години на добу переглядати записи з камер в режимі реального часу через Інтернет зі свого персонального комп'ютера, смартфона або планшета.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати готові комплекти відеоспостереження для установки своїми руками, що складаються з устаткування самих різних виробників: SAMSUNG, Panasonic, NOVUS, InterVision, Atis, Smartec, Evidence, Twist, Vision Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D-link, Infinity, KT&C, Dahua, CNB, LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, STS, Lightwell, LuxRiot. Найчастіше це будуть готові комплекти на базі обладнання одного виробника, так що тут також важлива перевага користувачів у виборі бренду.

Варто відзначити, що якщо ви живете в іншому місті, то ви можете зробити замовлення в нашому магазині з послугою адресної доставки по всій території України. Так не маючи можливості скористатися послугами професійної установки системи відеоспостереження вам ідеально підійде готовий комплект відеоспостереження для самостійної установки і отримати ви його зможете в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

Також хочемо звернути вашу увагу на те, що ви можете купити готовий комплект для відеоспостереження, але при цьому ще замовити послугу установки такої системи нашими фахівцями. Це не коштує дорого, але при цьому ви, як користувач такої системи, отримаєте повну впевненість в тому, що система налаштована і буде працювати надійно. Адже роботу з незнайомою вам технікою краще всього довірити професіоналам і довіритися їх знанням і досвіду.

Перед покупкою готового рішення для своєї системи охоронного відеоспостереження краще завжди проконсультуватися з менеджером, і він допоможе вам зробити більш точний вибір. Адже це тільки на перший погляд здається, що готові рішення для відеоспостереження підійдуть на абсолютно будь-який об'єкт.

Все ж необхідно враховувати різні специфіки об'єктів і технічні завдання. Краще довіртесь професійній думці на цей рахунок.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>