Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Комплекти відеоспостереження 3g

 

Безпровідний відеонагляд з використанням 3g мереж для багатьох ще здається нереальним. Але активне поширення 3g відеокамер говорить саме за себе. Так мобільні технології давно вже поширилися в сферу охорони і безпеки - ще з створенням GSM сигналізацій.

Охоронне відеоспостереження на основі сучасного 3G інтернету вже стало реальним для багатьох людей. Наші спеціалісти допоможуть вам розібратися в усіх тонкощах при створенні своєї системи охоронного відеоспостереження 3g.

Зараз же ми спостерігаємо за тим, що популярності набирають ті розробки, які дозволяють людям більш комфортно існувати, і які максимально близькі для людей. Так віддалене відеоспостереження на особистому мобільному телефоні в режимі реального часу можливе.

Комплекти 3G відеоспостереження найчастіше складаються з наступних елементів:

· 3G відеокамера

· Кронштейн для кріплення камери

· Кабель LAN

· Мережевий блок живлення

· Карта пам'яті Micro SD

· 3G модем стільникового оператора

· Роутер

Так як спочатку використання GSM/3G зв'язку у сфері охорони почалося зі створення охоронних сигналізацій і безпровідних GSM систем, то саме виробники GSM сигналізацій і були першими розробниками 3G відеокамер. Завдяки такому досвіду виробників, ми спостерігаємо, що на ринку комплекти 3G відеоспостереження часто включають в себе всі можливості GSM сигналізацій.

Так до 3G відеокамер легко підключати безпровідні охоронні датчики. Таким чином, купуючи комплект безпровідного 3G відеоспостереження, ви одержуєте на додачу можливість організувати комплексну охоронну сигналізацію.

Наприклад, виробник СТРАЖ пропонує міні комплекти 3G відеоспостереження. Так компактні безпровідні 3G відеокамери Страж передають відео з об'єкту в режимі реального часу на мобільний телефон користувачів по мережах 3G. Для того щоб управляти таким 3G відеоспостереженням користувачам достатньо їх мобільного телефону. Так ви можете зателефонувати на відеокамеру і тут же на екрані телефону в режимі відеодзвінка з'явиться все, що відбувається на об'єкті. Або ж ви можете відправляти смс повідомлення на камеру з встановленими командами.

Також на ринку відеообладнання зараз представлена ​​велика кількість GPRS/3G відеокамер китайського та корейського виробництва дуже сумнівної якості. Такі 3g відеокамери продаються за смішними цінами, але при цьому і час їх служби також часом дивує. Ми не радимо своїм клієнтам купувати таке обладнання, в той час як вони хочуть побудувати надійну систему безпеки.

Варто відзначити, що перед тим як купувати готовий комплект відеоспостереження 3g, вам необхідно переконатися в тому, що на даній території є покриття мережі 3g інтернет, в іншому випадку ви просто не зможете створити охоронне відеоспостереження за допомогою такого комплекту.

Операторів мобільного інтернету в Україні не так багато:

· «PeopleNet»

· «CDMA УКРАЇНА» (ITC)

· «Інтертелеком»

· «MTC Коннект»


Обов'язково ознайомтеся з тарифами операторів зв'язку на їхні послуги, так як такий зв'язок також коштує грошей. І ви завжди зможете підрахувати у скільки вам обійдеться обслуговування системи безпровідного відеоспостереження 3g. Купити комплект відеоспостереження 3g можна звернувшись до наших спеціалістів за телефоном (044) 222-50-35.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>