Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи контролю й керування доступом

 

При створенні системи безпеки на будь-якому об'єкті в першу чергу ви зіткнетеся з проблемами контролю доступу різних людей до цього об'єкта.

Так жодна система безпеки не може бути ефективно організованої, якщо в ній відсутні найелементарніші інструменти управління і контролю доступом до цього об'єкта.

Комплексна система безпеки найчастіше як мінімум складається з системи контролю та управління доступом (СКУД), системи охоронного відеоспостереження, охоронно-пожежної сигналізації та системи пожежогасіння.

Очевидно, що убезпечити об'єкт і себе від усього на світі неможливо, але самий базовий рівень безпеки повинен бути забезпечений. І саме тому базовий захист об'єкту і забезпечує система контролю і управління доступом. Адже, навіть встановлюючи відеодомофон на вхідні двері під'їзду або користуючись пропускними картками для входу в офіс, люди створюють певний рівень захисту і відчувають себе набагато безпечніше і спокійніше.

У сучасному світі злочинців і зловмисників так багато, що, мабуть, кожна розсудлива людина стикається з потребою в тому, щоб убезпечити себе, своїх рідних і своє майно. І найелементарнішим захистом в таких випадках є створення простого контролю доступу до їхнього будинку або майну.

Так найчастіше люди потребують контролю доступу до їх нерухомості або матеріальним цінностям.

Системи контролю й керування доступом (скорочено СКУД) являють собою комплекс програмно-апаратних технічних пристроїв безпеки, які здійснюють управління доступом, реєстрацію входів і виходів всіх суб'єктів, обмеження входу/виходу.

Системи контролю доступу (СКД) організовуються з метою розмежовувати доступ самих різних суб'єктів і об'єктів на територію через точки входу/виходу: двері, ворота, пропускні пости.

Системи контролю й керування доступом можуть бути виконані у вигляді локального рішення (наприклад, на одні вхідні двері) або мережевих систем з можливістю охоплення великої кількості приміщень і різних входів/виходів. Кожна конкретна СКУД підбирається виходячи з вимог користувачів і поставлених завдань перед системою.

Локальні системи контролю та управління доступом найчастіше використовуються для особистої безпеки, коли потрібно контролювати один центральний вхід до приміщення або невелику кількість входів.

Мережеві системи контролю і управління доступом найчастіше використовують для безпеки офісів та цілих будинків, де розташована велика кількість приміщень і дверей.

Організовуючи систему контролю доступу (СКД) на об'єкті необхідно розглянути які елементи системи необхідно встановити. Головні завдання СКУД реалізовуються за допомогою таких пристроїв:

Перегороджуючі пристрої для установки на двері:

   · Електроклямки

   · Електромагнітні замки

   · Електромеханічні замки

Перегороджуючі пристрої для установки на проходах/проїздах:

   · Турнікети

   · Шлюзові кабіни

   · Ворота і хвіртки

   · Шлагбауми

Зчитувачі

Контролери

Ідентифікатор

Картка

Брелок

Біометричні зчитувачі.

Саме ці пристрої і здійснюють контроль доступу на об'єкт, що охороняється. Більше того вони здатні максимально виключити вплив людського фактора на цей процес і організувати стандартне управління доступом до об'єкта.

Масового поширення серед населення системи контролю доступу набули після того як почалася повсюдна установка домофонів та кодових панелей на під'їздах всіх будинків. Після цього звичайні користувачі перейшли на відеодомофони в квартиру, що забезпечило дійсно ефективне управління входом в квартиру кожного відвідувача.

У сфері комерційної безпеки сучасні СКУД стають незамінними для власників і керівників компаній, підприємств і офісних центрів. Системи контролю й керування доступом здатні забезпечити повний облік входів/виходів людей на об'єкт і всередині його приміщень. Мабуть, кожен керівник розуміє необхідність чіткого контролю відвідувачів, запобігання несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію компанії.

А також для багатьох дуже актуальним стає заборона входу співробітників і сторонніх осіб на територію підприємства після того, як робочий день закінчився, або під час вихідних або у святкові дні. 

Так ніхто не застрахований від неправомірних дій самих же співробітників в офісах компаній, адже у них є доступ до всього в приміщеннях, а особливо в години, коли на роботі немає нікого. І сучасна СКУД допоможе з цим впоратися.

Сучасні СКУД не просто контролюють центральні входи/виходи підприємства, а й забезпечують локальне розмежування доступу співробітників або простих відвідувачів в його внутрішні приміщення.

Інтернет-магазин «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне охоронне устаткування для СКУД, яке задовольняє найскладніші запити користувачів.

Зазначимо, що всі переваги систем управління доступом в тому, що вони вирішують завдання безпеки на абсолютно будь-яких об'єктах і не має значення яких розмірів об'єкт або які функції він виконує.

Так СКУД вирішують проблеми несанкціонованого доступу навіть на територіально та адміністративно розподілених об'єктах.

Більше того сучасні системи управління доступом мають дуже широкі функціональні можливості. Їх можна налаштувати за критеріями розмежування доступу за часом, розмежування доступу по приміщеннях, розмежування доступу за посадами осіб.

Системи контролю й керування доступом забезпечують своїм користувачам виконання наступних завдань:

· Обмеження доступу на територію об'єкта;

· Запобігання несанкціонованого доступу на територію об'єкта;

· Доступ на територію об'єкта за дозволами - ідентифікація осіб;

· Облік відвідувачів на території об'єкта;

· Ведення бази даних користувачів / персоналу;

· Локальне управління доступом до певних приміщень на території об'єкта;

· Облік робочого часу персоналу об'єкта;

· Управління доступом на територію об'єкта в конкретний час;

· Взяття об'єкта під системну охорону;

· Відеофіксація входів/виходів на території об'єкта;

· Архівування баз даних в контролерах доступу;

· Автономний режим роботи системи та відсутність впливу людини.

Установка системи контролю та управління доступом на підприємстві або офісі - це найперший крок до того, щоб забезпечити безпеку об'єкта або підвищити ефективність роботи існуючої комплексної системи безпеки об'єкта.

Комплексні СКУД встановлюються на великих об'єктах, де мають бути присутні всі необхідні компоненти системи: автоматичні шлагбауми, турнікети, контролери, електромагнітні замки на дверях, зчитувачі, кодові клавіатури, модуль контролю доступу і багато чого іншого.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» клієнтам надається можливість вибору охоронного обладнання для систем контролю і управління доступом серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Gate, NOVUS, InterVision, Atis, Smartec, ACCO, DLK, Matrix, Vision Hi-Tech, Аvtech , HIKVISION, Rainbow, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Siemens, Panasonic. 

Обладнання цих виробників ви можете знайти в каталозі нашого магазину, використовуючи різні фільтри на сайті для пошуку потрібної моделі.

На сайті www.видеокамеры.com.ua представлено охоронне обладнання за кращими цінами на ринку і наші консультанти регулярно оновлюють ціни на товари, так щоб наші клієнти отримували тільки актуальні ціни. Регулярне оновлення прайсу на обладнання - це не єдина перевага нашого інтернет-магазину, також користувачі можуть використовувати детальні огляди обладнання для систем контролю і управління доступом, а також відгуки про кожну конкретну модель.

У нас ви можете не тільки купити обладнання для систем контролю доступу, але і скористатися нашими послугами з проектування системи та встановлення СКУД на вашому об'єкті.

Завдяки широкому асортименту охоронного обладнання в нашому інтернет-магазині ми створюємо системи контролю і управління доступом в точності з усіма вимогами клієнтів. Також ми виконуємо установку СКУД на самих різних об'єктах, надаючи клієнтам вибір обладнання від дешевих до дорогих моделей різних торгових марок.

Також відзначимо, що все охоронне обладнання для систем контролю доступу в інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна придбати з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Більш того в нашому інтернет-магазині представлені і готові комплекти СКУД для самостійної установки своїми руками. Так це свого роду готові рішення безпеки для самих різних об'єктів.

Тим не менш, установка систем контролю доступу та безпеки вимагає професійних знань і навичок. Так що якщо ви хочете придбати готовий комплект СКУД, то кращим рішенням буде звернутися за консультацією до фахівців у цій галузі. 

Ми займаємося установкою, монтажем, підключенням і налаштуванням роботи локальних та мережевих систем контролю доступу на найскладніших об'єктах. Більше того ми виконуємо не тільки проектування систем, а й подальше обслуговування та ремонт обладнання СКУД.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» з установки систем контролю і управління доступом доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.

Якщо ж ви все ж зважилися зайнятися установкою СКУД самостійно, ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до наших фахівців і вони допоможуть вам з тим як правильно створити проект СКУД, як встановити СКУД і яке обладнання потрібно купити.

Зазначимо, що для самих бюджетних варіантів СКУД на ринку безпеки представлена ​​велика кількість недорогих пристроїв для СКУД китайського та корейського виробництва.

Також дуже важливо розуміти, що найбільшу ефективність система контролю і управління доступом забезпечить якщо інтегрувати її в комплексну систему безпеки об'єкту, що охороняється. Так, разом з охоронним відеоспостереженням і охоронною сигналізацією СКУД принесе максимальні результати.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>