Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Мережеві контролери, контролери доступу

 

Створюючи систему безпеки на якомусь об'єкті, обов'язковою частиною буде охоронне обладнання для контролю і управління доступом на цьому об'єкті.

Так цілком очевидно, що будь-які дії зловмисників можуть бути зроблені тільки коли ці люди знаходяться на території об'єкта.

А система контролю і управління доступом і є тією перешкодою, яка може перекрити зловмисникам доступ до об'єкта.

Так системи контролю та управління доступом (СКУД) можна встановлювати на будь-якому об'єкті, починаючи від квартири або будинку і до великих підприємств і величезних територій заводів.

В основі функціонування всіх СКУД лежать контролери. Вони свого роду ключова ланка в цій системі.

Так якщо розглядати саму елементарну систему контролю доступу в квартирі у вигляді домофона, то в даному випадку використовується локальний контролер, який отримує дані з пропуску (ключа) і подає сигнал про відкриття дверей. При цьому не відбувається реєстрація події, неможливо подивитися на комп'ютері дані про доступи і т.д.

При побудові великої системи контролю та управління доступом на об'єкті використовуються мережеві контролери.

Мережеві контролери для систем управління доступом можуть отримувати сигнали від певної кількості зчитувачів або клавіатур, і це є важливою технічною характеристикою при виборі контролерів для вашої СКУД. Так поширеними є мережеві контролери на 32 і на 64 зчитувачів / клавіатур.

Сам зовнішній вигляд мережного контролера являє собою щось на зразок комп'ютерної плати, обладнану одним або кількома джерелами безперебійного живлення і розміщених в металевому корпусі для того, щоб його можна було закріпити в зручному для користувачів місці.

До мережевих контролерів систем управління доступом підключаються всі інші пристрої цієї системи: зчитувачі, клавіатури, охоронні датчики, інтерфейсні модулі та інше додаткове устаткування.

Також важливою функціональною характеристикою мережевих контролерів для систем управління доступом є розмір бази даних контролера, тобто записана кількість пропусків для санкціонованого доступу. Так є контролери, які можуть записати в свою пам'ять тільки тисячу власників карт доступу. 

Для обслуговування дуже великих об'єктів з величезним потоком людей необхідно використовувати мережевий контролер доступу зі збільшеною базою даних на 100 000 користувачів.

Основні технічні характеристики та ціни самих різних типів і моделей мережевих контролерів доступу ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Зазначимо, що для роботи мережевих контролерів необхідно спеціалізоване програмне забезпечення. Часто таке програмне забезпечення продається в комплекті з контролером і всієї СКУД і створюється тим же виробником.

Зараз популярними виробниками мережних контролерів є компанії Smartec, Gate, Integrator, Wiegand, GeoVision, IronLogic, Parsec та інші.

Обладнання для систем контролю і управління доступом цих виробників ви можете купити в нашому магазині, а також замовити у нас установку не тільки мережевих контролерів доступу, але і всієї системи контролю та управління доступом.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо мережевих контролерів доступу і будь-якого іншого обладнання для сучасних СКУД ви завжди можете звернутися до наших фахівців, і отримати професійну консультацію у виборі, придбанні та встановленні мережевих контролерів доступу і всієї СКУД в цілому.

Ми виконуємо роботи з проектування та встановлення систем контролю та управління доступу на найскладніших об'єктах по всій території України. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>