Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Корпусні відеокамери без об'єктива

 

Корпусні відеокамери без об'єктива володіють більш професійними функціями зйомки ніж будь-які інші камери відеоспостереження. Відеокамери без об'єктиву володіють підвищеною надійністю і якісною роботою.

Корпусні відеокамери – це відеокамери в пластиковому або металевому корпусі, які комплектуються без об'єктивів і відповідно призначені для використання зі змінними об'єктивами.

Корпусні відеокамери без об'єктивів володіють вбудованими високочутливими матрицями. А ось вже вибір об'єктива для камер відбувається на підставі специфіки конкретного завдання.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - тут ви знайдете необхідні корпусні камери і їх комплектуючі, які задовольнять найрізноманітніші запити клієнтів.

Зазначимо, що саме завдяки якісним матрицям з високою роздільною здатністю зображення, ці камери стають все більш популярні. Так користувачі можуть підбирати і змінювати різні об'єктиви залежно від того, яке завдання стоїть перед камерою: будь то спостереження за об'єктами на великій відстані або зйомка при сильних сонячних променях, або вночі.

До того ж користувачі мають можливість підбирати найрізноманітніші варіанти виконання корпусів камер, грунтуючись на тому, що найкраще підходить для системи і на естетиці самих камер.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​велика різноманітність корпусів для відеокамер без об'єктивів, а також широкий вибір об'єктивів для цих камер. Клієнти можуть вибрати корпусні відеокамери серед товарного асортименту самих різних виробників: InterVision, Atis, Аvtech, HIKVISION, D-link, KT & C, Sunell Viatec, Arecont Vision, Axis, CNB, Evidence, Hitron, SAMSUNG, Panasonic, Twist, LuxRiot, Jetel Pro , Microdigital, МВК.

Корпусні камери для охоронного відеоспостереження можуть використовуватися на самих різних об'єктах і територіях.

Так як багато корпусних камер йдуть в комплекті без об'єктивів, то на сьогоднішній день можна зустріти, що багато людей ототожнюють відеокамери без об'єктива з корпусними камерами. Так люди асоціюють відеокамери без об'єктива з наявністю одного лише корпусу і відповідно назва корпусні також підходять.

Для більш ефективного пошуку обладнання для відеоспостереження можна використовувати назву корпусні відеокамери без об'єктива - у такому випадку вас точно зрозуміють, і ви зможете підібрати все необхідне для вашої системи безпеки.

Мабуть, найбільшою перевагою корпусних камер відеоспостереження є можливість змінювати об'єктиви. Так користувачі можуть підбирати будь-які об'єктиви, керуючись при тому специфічними вимогами до системи відеоспостереження. Так корпусні камери зі змінними об'єктивами дозволяють створити найбільш ефективне спостереження і відеомоніторинг.

Так якість одержуваного зображення з камер дуже сильно залежить від обраного об'єктива. Для таких камер існує дуже широкий вибір об'єктивів і можна підібрати найбільш прийнятний за якістю, ціною та функціоналом. Найкраще брати якісну оптику для корпусних камер, тому що тільки тоді користувач зможе повною мірою оцінити всі можливості кожної конкретної корпусних відеокамери.

Корпусні відеокамери призначені для установки всередині приміщень. Звичайно можливі варіанти, коли корпусні камери встановлюють на вулиці, але в такому випадку використовують термокожух з підігрівом і різні укріплювальні пристрої. 

Зовнішні або вуличні корпусні відеокамери мають більш масивний корпус. Корпусні камери відеоспостереження, як і будь-які інші камери, встановлюються на стелю, каркаси, стіни або колони.

Якщо розглянути західні ринки відеотехнологій, то можна побачити, що велика кількість західної термінології використовується в нашому лексиконі. Так корпусні камери часто називають бокс-камерами (англ. слова box - коробка). Бокс відеокамери без об'єктива відрізняються високою якістю відео за рахунок високочутливих матриць і різних знімних об'єктивів.

Корпусні камери без об'єктивів використовуються в охоронному відеоспостереженні на самих різних об'єктах, будь то офісні приміщення, магазини або торгові центри, або ж будинку, квартири або заміські котеджі.

Корпусні камери мають такий же розподіл на види як і звичайні камери відеоспостереження. Так корпусні відеокамери можуть бути кольоровими або чорно-білими.

Монохромна чорно-біла камера без об'єктива не передає всіх фарб зображення, але при цьому вона дозволяє отримувати гарне зображення при поганому освітленні об'єкта.

Кольорові корпусні камери з якісним об'єктивом забезпечують запис відео в такому ж поданні, як якби людське око спостерігало за подіями.

При виборі корпусних камер без об'єктиву необхідно звертати увагу на вказаний стандарт кріплення об'єктива "С" або "СS", так як потім необхідно буде підбирати відповідний об'єктив. Існують корпусні камери, в яких передбачено C / CS-кріплення об'єктива. Також при виборі корпусних відеокамер необхідно найбільше уваги звертати на такі технічні характеристики:

· Розмір оптичної матриці (дюйми);

· Максимальна роздільна здатність (ТВЛ);

· Чутливість (люкси);

· Можливість управління діафрагмою.

Сучасні корпусні камери зручні тим, що в саму коробку або корпус відеокамери можна вбудовувати різні додаткові пристрої: датчик руху, мікрофон, динамік, підсвічування і багато іншого. У корпусні камери можна вбудувати всі найнеобхідніші модулі. До того ж користувачі завжди можуть змінити об'єктив для реалізації конкретного завдання відеоспостереження.

Відвідайте наш інтернет-магазин і ви зможете придбати потрібні вам корпусні камери, а також скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Отже, якщо ви шукаєте дійсно професійні камери для відеоспостереження - вам необхідні корпусні відеокамери без вбудованого об'єктиву. Кожен з користувачів корпусних камер може самостійно переконатися, що це кращі професійні відеокамери для систем охоронного телебачення.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>