Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Купольні відеокамери

 

Відеоспостереження широко проникло в усі галузі діяльності людини. Багато людей асоціюють забезпечення безпеки з наявністю встановленої камери відеоспостереження.

Так сьогодні відеоспостереження створює все більше різних типів камер для найрізноманітніших запитів клієнтів. І за типом виконання корпусу камер ми розглянемо такі камери відеоспостереження як купольні відеокамери.

Купольні відеокамери – це стандартний записуючий оптичний пристрій, але який має спеціальну зовнішню форму у вигляді купола.

Так якщо розглянути зовнішній вигляд купольної камери, то можна побачити, що складається вона з стандартної модульної камери і прозорого купола. Такий дизайн купольних камер дозволяє мати їм меншу вартість, ніж стандартні камери відеоспостереження.

Пропонуємо користувачам на власні очі подивитися як виглядають сучасні купольні камери і як їх можна легко і швидко монтувати на об'єкті:

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де користувачі знайдуть велику кількість різних купольних камер відеоспостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити системи охорони та безпеки.

Якщо розглядати купольні камери відеоспостереження з точки зору спостережуваних людей, то тут можна визначити таку перевагу як складність визначення зони спостереження такої камери. Так за рахунок круглого купола створюється враження, що спостереження ведеться мало не на 360° всього приміщення.

До того ж найчастіше купол виконаний у тонованому або затемненому пластиці, що ще більше ускладнює визначення того, в яку ж сторону спрямований об'єктив камери. Так такі купольні камери відеоспостереження ідеальні для установки в супермаркетах, де багато зловмисників хочуть непомітно вкрасти товар.

Купол таких камер являє собою спеціальний пластиковий півсферичний кожух. Зазначимо, що такий кожух купольної камери захищає сам оптичний механізм від зовнішніх впливів і пошкоджень. Крім того за рахунок захисту оптики від пилу, вологи та інших небажаних впливів купольні відеокамери по праву є одними з найбільш довгопрацюючих камер для відеоспостереження.

Залежно від зовнішнього дизайну камери, купол може бути прозорим, затемненим або дзеркальним. Всі ці варіанти зовнішнього вигляду купола дозволяють використовувати купольні камери для самих різних типів відеоспостереження. Так дзеркальні купольні камери підходять для прихованого відеоспостереження і дозволяють замаскувати таку відеокамеру, наприклад, під плафони для світла в приміщенні.

Відзначимо, що дизайн таких камер у вигляді купола дійсно має гарний вигляд і саме купольні камери відеоспостереження добре вписуються в будь-який інтер'єр приміщень, будь то банк або розкішний готель.

У таких місцях як офісні чи адміністративні будівлі, де відеоспостереження не має привертати до себе багато уваги відвідувачів або заважати співробітникам, конструкція невеликих купольних камер ідеально підходить, оскільки не кидається в очі і її можна навіть не помітити.

Пропонуємо користувачам подивитися слідуючий відеоогляд купольних відеокамер і отримати більше реальності про те як вони влаштовані, де застосовуються і якими функціональними можливостями володіють:

Купольні камери відеоспостереження найчастіше встановлюються на стелю або ж за допомогою настінного кріплення у вигляді висячого ліхтаря. Встановлюються купольні камери відеоспостереження найчастіше по центру приміщення, так щоб вони могли охоплювати оглядом все приміщення (у разі якщо вони мають вбудований поворотний механізм).

Зазначимо, що зараз на ринку відеоспостереження самий популярний тип купольних камер це швидкісні поворотні купольні камери з трансфокатором - PTZ-камери. Мабуть, PTZ-камери включають в себе все найнеобхідніше для професійного відеоспостереження.

Так якщо розглядати мережеві PTZ-відеокамери, то саме вони були створені для систем професійного охоронного відеоспостереження, для яких природно пред'являються найвищі вимоги щодо якості та деталізації зображення.

У нашому онлайн-магазині можна купити як окремі купольні камери спостереження, так і готові комплекти відеоспостереження для самостійної установки, які включають в себе певну кількість купольних камер. В інтернет-магазині "ВІДЕОКАМЕРИ" ви знайдете купольні камери від самих різних виробників: SAMSUNG, Panasonic, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, CNB, STS, Evidence, Hitron.

Спочатку створення купольних камер передбачало застосування їх як внутрішніх камер для відеоспостереження в приміщеннях. Але зараз вони довели зручність свого зовнішнього дизайну і багато виробників створюють купольні камери і для вуличного відеоспостереження просто виконуючи купол камери за допомогою полікарбонатного ударостійкого скла.

Таким чином, купольні відеокамери знайшли своє широке застосування і в зовнішньому відеоспостереженні, особливо поширені зараз поворотні вуличні купольні камери.

Якщо розглядати зовнішнє відеоспостереження, то природно найкраще підбирати для такої системи антивандальні купольні відеокамери.

Також у структурі купольних камер може перебувати поворотна камера, яка завдяки такому поворотному механізму може охоплювати своїм оглядом все приміщення, що охороняється.

Сучасні купольні камери відеоспостереження часто мають у своїй структурі трансфокатор, який дозволяє істотно підвищувати деталізацію спостереження і отримувати великі картинки того, що відбувається.

Так трансфокатор або оптичний зум в камері особливо актуальні у галузі охоронного відеоспостереження, коли важливі деталі того, що відбувається. Мабуть, оптичний Zoom вже став невід'ємним елементом сучасних купольних відеокамер.

Для того щоб здійснити покупку купольних камер у нашому магазині можна сформувати замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України, де б ви не знаходилися. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>