Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Купити відеокамеру

 

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти різну інформацію про товари та технічні характеристики обладнання.

Ця стаття призначена допомогти вам купити відеокамеру для відеоспостереження онлайн на нашому сайті. Але в першу чергу ми ставимо перед собою завдання не просто продати вам якийсь товар, а допомогти вам вирішити завдання, або проблему, через яку ви потрапили на наш сайт.

Тут ми опишемо деякі моменти, щодо камер відеоспостереження, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Для багатьох користувачів відеоспостереження - це не те на що хочеться витрачати багато грошей, тому ми допоможемо вам заощадити кошти, при цьому вирішуючи поставлене завдання.

У першу чергу потрібно розуміти, що система відеоспостереження, яка вам потрібна, залежить від завданнь, які вона повинна вирішувати.

Тобто, необхідно зрозуміти, що потрібно побачити на екрані, або записати, яка якість картинки, щоб потім підбирати підходящі відеокамери. Купити відеокамери дуже просто, якщо знаєш навіщо і якими функціональними особливостями вона повинна володіти.

Наприклад, якщо у нас є торговий зал, то загальний вигляд може виводити на екран камера з невисоким дозволом, так як загальний вигляд ніколи не дасть вам деталей, навіть використовуючи камеру з дуже високою роздільною здатністю.

Загальний вигляд швидше призначений для розуміння всієї ситуації, ніж для деталей. Тепер, коли ми бачимо, що відбувається в самому залі, нам необхідно захистити зони, в яких викладений дорогий товар.

Тут ми встановлюємо камери відеоспостереження високої роздільної здатності, під правильним кутом. Таким чином, ми завжди зможемо точно знати в обличчя того, хто взяв той чи інший товар.

Тепер можна купити відеокамеру для відеоспостереження простого дозволу, і встановити пару таких, в тих місцях, де працюють співробітники. Оскільки їх ми знаємо в обличчя, нам немає необхідності купувати дорогі камери, щоб за ними спостерігати.

І щоб завершити систему відеоспостереження, ми пропонуємо в самому прохідному місці, там де спостерігається найбільше скупчення людей, або в тому місці, через яке проходять усі, потрібно встановити відеокамеру високої роздільної здатності, щоб бачити всіх в обличчя. Тобто, там, де проходять всі відвідувачі, ми робимо високоякісний запис, і запам'ятовуємо всіх в обличчя.

Таким чином, ми отримуємо закриту систему відеоспостереження.

Завдяки оглядовій камері ми можемо простежити переміщення всіх по залу. Також область торгового залу з дорогими товарами спостерігається за допомогою відеокамер високої роздільної здатності, а простими камерами можна спостерігати за персоналом.

Ось приклад того, як ми вирішуємо певне завдання, при цьому, завдяки знанням і розумінню ситуації, ми встановлюємо в потрібних місцях підходящі камери, заощаджуючи ваші кошти. Тому, купити відеокамеру для відеоспостереження легко, коли в цьому вам допомагають професіонали. Звертайтеся до нас.

Купити відеокамеру для відеоспостереження можна як з установкою, так і без. Якщо ви не хочете обтяжувати себе зайвими турботами з приводу монтажу, ми допоможемо вам вирішити це питання.

Необхідна відеокамера, яка б вирішувала потрібну задачу!? - Купити її можна на сайті www.видеокамеры.com.ua 

Іноді може знадобитися кілька відеокамер, залежно від приміщення, яке необхідно контролювати. До них необхідно підібрати відеореєстратор (це пристрій, який зберігає запис з камер), який би відповідав якості камер.

І встановивши камери в потрібних місцях, з'єднати камери з записуючим пристроєм, відеореєстратором, або коаксіальним кабелем. Можуть також знадобитися підсилювачі, або випрямлячі відеосигналу, якщо відстань між камерами і відеореєстратором досить велика. Всі ці різні пристрою і створюють саму систему відеоспостереження.

Що ще необхідно знати про відеокамери, які ви хочете купити. Це те, що з розвитком технологій на ринку з'явилися ip камери. Цей тип камер покликаний вирішити кілька завдань, які часто з'являються у клієнтів.

Одне з цих завдань полягає в тому, щоб мати доступ до системи відеоспостереження через інтернет. Ip камери, якраз і створені таким чином, що їх можна підключити до інтернету, навіть не під'єднуючи їх до відеореєстратора.

Тобто, вони мають пряме підключення до мережі інтернет, і ви можете переглядати що відбувається в тому чи іншому місці, де б ви не знаходилися у світі. Часто вони мають свою пам'ять і слот для додаткової карти пам'яті, так що деяка кількість інформації буде зберігатися, в самій відеокамері.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує своїм клієнтам наступний перелік послуг:

· Купити IР відеокамери

· Купити поворотні відеокамери

· Купити мініатюрні відеокамери

· Купити вуличні відеокамери

· Купити безкорпусні відеокамери

· Купити купольні відеокамери

· Купити відеокамери з трансфокатором

· Купити відеокамери без об'єктива

· Купити відеокамери «день / ніч»

· Купити відеокамери PTZ

Купити відеокамеру для відеоспостереження дуже просто, якщо знати деякі відмітні особливості кожної з типів камер.

Звертайтеся до наших фахівців за контактним телефоном (044) 222-50-35! Ми будемо вам раді!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>