Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Мегапіксельні камери відеоспостереження

 

Найсучаснішим видом камер відеоспостереження є мегапіксельні відеокамери.

Мегапіксельні камери відеоспостереження з їх якістю і деталізацією зображення - це практично витвір мистецтва.

Ще кілька років тому про таку якість зображення, яку можна було б використовувати для відеоспостереження, могли тільки мріяти. Сьогодні це вже реальність.

І те відео, яке ми отримуємо сьогодні, з такою деталізацією, просто перевершує всі можливі очікування. І це забезпечують мегапіксельні камери відеоспостереження.

Такі камери відеоспостереження дають високу роздільну здатність картинки. Відеопотік, який ми отримуємо від таких камер hd формату. Це формат, в якому ви можете побачити найнеймовірніші деталі картинки.

Єдиним мінусом мегапіксельних камер відеоспостереження є те, що під них потрібно мати велику кількість вільної пам'яті на записуючому пристрої.

Відеореєстратор, який записує всю інформацію, повинен мати можливість підключити велику кількість жорстких дисків. На сьогоднішній день відеореєстратори не можуть записувати дуже довго відеозображення такого формату. Але швидше за все в найближчому майбутньому цей момент буде виправлений.

Сьогодні більша частина мегапіксельних камер припадає саме на ip камери. Мегапіксельні ip камери можуть бути як 1 так і 10-ти мегапіксельні. 

Для того щоб зрозуміти на скільки звичайна аналогова камера, відрізняється від мегапіксельної, варто тільки уявити, що одна 10-ти мегапіксельна ip камера відеоспостереження замінює до 33 звичайних камер, з їх максимальною роздільною здатністю. Тобто купуючи 1-у 10-ти мегапіксельну камеру, ви економите купу грошей.

Мегапіксельні ip камери відеоспостереження - це прорив в області відеоспостереження. Такі камери своїми можливостями замінюють величезна кількість звичайних камер, які потихеньку відходячи на задній план.

Мегапіксельні ip камери мають деякі відмінності. Перша відмінність, це кількість мегапікселів, друга це присутність, або відсутність мікрофона і динаміка, наявність ік-підсвічування, ступінь захисту камери, тип установки, і різниця об'єктивів.

Тобто по суті це такі ж звичайні камери, от тільки вони здатні отримувати величезну кількість даних одночасно. Якщо це мегапіксельні ip камери тоді вони ще мають доступ до інтернету, свою вбудовану пам'ять і можливість підключення додаткової карти пам'яті.

Також ви можете придбати відеореєстратор, який носить функції запису і зберігання інформації. Такі відеореєстратори оснащені великою кількістю блоків пам'яті, так як вони обслуговують мегапіксельні ip камери, або просто камери.

Мегапіксельні відеокамери ви можете купити у нас в інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua 

Ви можете вибрати як за ціною, так і за іншими характеристиками ту камеру, яка найбільше вам підійде. Ми завжди допоможемо вам, і прояснимо всі ваші запитання. Якщо вони у вас є, дзвоніть нам, ми постараємося на них відповісти.

Оскільки ми займаємося продажем обладнання та його монтажем, ви можете замовити установку під ключ тих камер, які ви самі обрали. Ми підкажемо вам оптимальний, з нашої точки зору, варіант, який зможе вирішити ваше завдання.

Наш професійний підхід до справи заощадить вам гроші, і час.

Якщо ж ви хочете встановити всю систему відеоспостереження самі, ми будемо тільки раді. Ви завжди зможете отримати консультацію та допомогу наших менеджерів і установників, якщо вона вам буде потрібна.

Також ви зможете скористатися нашими додатковими послугами, такими як збірка комплекту. Тобто ви нам говорите довжину кабелю, який вам необхідний, ми все підготовуємо і відправляємо вам вже готовий до установки комплект відеоспостереження, який ви тут же можете використовувати.

Монтаж в такому випадку буде простим, і не забере у вас багато часу, так як потрібно буде тільки прокласти кабель і підключити його до камер і відеореєстратора, або до роутера.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>