Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Мережеве відеоспостереження

 

Мережеве відеоспостереження - це сучасне охоронне відеоспостереження в режимі реального часу. Користувачі відеоспостереження через мережу переглядають події в реальному часі – в той момент,  коли вони відбуваються. Саме завдяки такій можливості мережеве відеоспостереження дозволяє оперативно реагувати на будь-які загрози і тривоги.

Сучасний світ наповнений інтернет мережами. Так інтернет міцно увійшов у життя людей, які вже не уявляють собі як обходитися без всесвітньої мережі.

Саме завдяки такому великому розвитку інтернет технологій, стало можливим створення мережевого відеоспостереження.

Мережеве відеоспостереження виникло у відповідь на прагнення користувачів мати доступ до всього в мережі інтернет. Так сучасні люди більшість свого часу проводять у всесвітній мережі і для них зручно мати доступ до різних процесів у цій мережі.

Винятком не стала і безпеку. Користувачі, які хочуть забезпечити безпеку собі, своїм близьким і свого майна, прагнуть організувати систему охоронного відеоспостереження максимально комфортною для себе.

Так спостерігаючи за подіями, що відбуваються у вашому будинку, квартирі або офісі ви можете миттєво зробити потрібні дії. 

Мережеве відеоспостереження організовується на підставі мережевих відеокамер, мережевих відеореєстраторів або мережевих відеосерверів.

В інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  ви можете купити всі необхідні відеопристрої для організації мережевого відеоспостереження на вашому об'єкті. У нас представлений широкий вибір мережевих відеокамер самих різних моделей, типів і комплектацій.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає клієнтам послуги проектування, установки і монтажу мережевого відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності.

Мережеве відеоспостереження грунтується на тому, що відеосигнали з камер спостереження передаються в мережу інтернет. Мережеві камери відеоспостереження мають ip-адреси в мережі. Саме завдяки віртуальності ip-адрес відеокамер немає ніякої різниці, де фактично знаходяться мережеві камери, а де користувачі - відеозаписи будуть в мережі.

Користувачі мережевого відеоспостереження мають можливість доступу до записів з камер відеоспостереження в будь-якій точці світу. Де б ви не знаходилися, з мережевим відеоспостереженням ви завжди можете подивитися, що відбувається у вас вдома, у вашій квартирі або в офісі.

Мережеве відеоспостереження - це віддалене відеоспостереження через інтернет.

Наші фахівці швидко і якісно виконають наступні послуги:

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для квартири

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для офісів

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для заміського котеджу або дачі

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для дому

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для барів або кафе

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для готелю

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для торгових і бізнес-центрів

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для банків

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для заводу або фабрики

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для нічних клубів і ресторанів

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для казино та розважальних комплексів

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для магазину і супермаркету

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для шкіл та садочків

· Проектування і установка мережевого відеоспостереження для складу і сховищ

Звертайтеся до наших фахівців за контактним телефоном компанії (044) 222-50-35! Якщо ви хочете купити мережеве відеоспостереження для свого об'єкта - просто зв'яжіться з нами. Ми раді кожному клієнту!

Також ви можете оформити замовлення на покупку мережевого відеообладнання в нашому інтернет-магазині і скористатися послугами адресної доставки по всій території України. Наші кур'єри забезпечують оперативну доставку замовлень по Києву та передмістю.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>