- Все для Победы ВСУ
- Блоки питания
- Видеокамеры
- Аналог видеонаблюдение
- HD видеонаблюдение
- IP Видеонаблюдение
- Беспроводное видеонаблюдение
- Тепловизионные системы
- Контроль Доступа
- Охранные системы
- КОМПЛЕКТЫ сигнализации
- Сигнализации "под ключ"
- Пультовые сигнализации
- Приемно-контрольные приборы
- Датчики
- Датчики движения
- Комбинированные датчики
- Датчики разбития стекла
- Датчики вибрационные
- Датчики открытия (герконы)
- Датчики затопления
- Датчики газа
- ИК барьеры
- Сирены
- Устройства для управления сигнализацией
- Cигнализация Ajax
- Cигнализация Jablotron
- Пожарная сигнализация
- Домофоны
- Техника контршпионажа
- Кабельная Продукция
- Аксессуары
- Готовые проекты
Мережеві камери відеоспостереження
Більшість користувачів сучасних систем відеоспостереження вже не уявляють собі комфортного користування такої системи без мережевих камер. Так для людей стало настільки звично і зручно отримувати доступ до камер і переглядати запис в режимі реального часу, будучи при цьому в будь-якому місці країни або міста.
Мережа інтернет настільки широко увійшла в усі галузі діяльності і життя людей, що і мережеві камери відеоспостереження здаються чимось дуже природним і звичайно ж зручним.
Сучасні мережеві камери відеоспостереження ідеально підходять для використання в системах охорони та безпеки.
В основному всі сучасні мережеві камери відеоспостереження працюють на відкритих стандартах IP і таким чином можуть підключатися до будь-яких IP-мереж, в тому числі і всесвітньої мережі Інтернет.
Мережеві відеокамери дозволяють вести віддалене охоронне відеоспостереження.
Не варто плутати мережеві камери з Web-камерами. Так мережеві камери при підключенні до мережі працюють самостійно за рахунок власного виділеного ip-адреси, а Web-камери можуть функціонувати тільки при з'єднанні з комп'ютером і наявності програмного забезпечення для цього.
Таким чином, мережеві відеокамери мають набагато більше функціональних можливостей, ніж Web-камери, і саме вони використовуються в охоронному відеоспостереженні.
На ринку відеоспостереження та безпеки представлена велика кількість різних видів і типів мережевих камер відеоспостереження.
Залежно від типу матриці IP камери відеоспостереження поділяють:
· чорно-білі IP камери
· кольорові IP камери.
IP-камери відеоспостереження з чорно-білими матрицями також можна зустріти в сучасних системах відеоспостереження незважаючи на широку популярність кольорових відеокамер. Так використання чорно-білих IP камер необхідно в тих рідкісних випадках, коли через недостатнє освітлення на об'єкті неможливо отримати кольорове зображення і навіть сенс такої кольорової картинки просто губиться.
А застосування чорно-білих матриць, які є більш чутливими, ніж кольорові, дозволяє використовувати ip-камери в місцях з поганим освітленням або коли відсутня підсвітка на об'єкті.
Також чорно-білі IP відеокамери використовуються в тих випадках, коли інформація про колір об'єктів спостереження не потрібна користувачам і не є визначальним фактором.
Тут потрібно також звернути увагу на те, що звичайно кольорові камери відеоспостереження заповнили весь ринок, але користувачі іноді стикаються з проблемою щодо таких камер.
Так кольорові ip-камери мають чутливість в 5-10 разів нижче в порівнянні з чорно-білими камерами і відповідно цей недолік проявляється в тих випадках, коли при поганому освітленні або пізньому часі доби картинка з камери не достатньо чітка.
Рішенням цієї проблеми стала поява на ринку нових ip мережевих камер типу «день/ніч», які працюють в кольоровому режимі, але в нічний час доби переходять в чорно-білий режим запису.
Також камери «день / ніч» широко використовуються на об'єктах із змінним освітленням і при зменшенні освітленості переходять в чорно-білий режим запису. Таким чином, якщо користувачам необхідно встановити цілодобове мережеве відеоспостереження на вулиці або на відкритих територіях, то кращим вибором буде установка ip-камер день і ніч.
Залежно від місця розташування всі IP камери відеоспостереження діляться на:
· внутрішні IP камери відеоспостереження, які призначені для роботи всередині приміщень і які не будуть підпадати під вплив зовнішніх стихій і вуличних умов. Такі камери часто називають кімнатними камерами спостереження.
· зовнішні (вуличні) IP камери відеоспостереження, які використовуються на відкритих територіях.
Є принципово важливий момент у виборі вуличних IP камер на який необхідно звертати увагу користувачам, а саме який можливий вплив здійснюватиметься на такі камери.
Адже мережеві камери, встановлені зовні приміщення, можуть піддаватися настільки несподіваним і незвичайним видах впливу з боку зловмисників і хуліганів, що власникові варто відразу продумати момент з вандалозахисним корпусом для таких камер.
Найкращий варіант це коли зовнішні IP відеокамери мають укріплену конструкцію і вандалозахисний корпус - камери такої конструкції часто називають антивандальними камерами спостереження.
Так вуличні або зовнішні камери відеоспостереження таких виробників як Merit Li-Lin, Acumen, Misumi, Sanyo, Next і Samsung відрізняються високою чутливістю.
Природно якщо стоїть питання безпеки на об'єкті з підвищеними вимогами охорони, то краще всього використовувати вуличні мережеві відеокамери з іч-підсвічуванням. Такі мережеві камери обладнані інфрачервоними діодами і дальність дії такого підсвічування може бути в діапазоні до десятків метрів.
У нашому інтернет-магазині представлена величезна кількість мережевих відеокамер спостереження і користувачі можуть підібрати собі мережеві камери таких виробників обладнання як Arecont Vision, Axis, Atis, Smartec, SAMSUNG, LAICE, Optivision, Praxis, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, D- link, Infinity, KT & C, Qihan, Sunell Viatec, Z-BEN, Brickcom, Dahua, Evidence, Linovision, Hitron, Panasonic.
Також ви можете придбати не просто окрему мережеву камеру, а вибрати готовий комплект для мережевого відеоспостереження на нашому сайті. Купівля готового рішення для відеоспостереження з заданою кількістю мережевих камер в комплекті дозволить істотно заощадити.
Покупці можуть отримати консультацію від наших фахівців про те, як швидко самостійно встановити такий готовий комплект мережевого відеоспостереження.
Мережеві відеокамери також володіють всіма сучасними функціональними можливостями камер. Вони з легкістю здійснюю різні дії із записаними відеоданими, аналізують відеозображення, визначаючи людей і номерні знаки, виявляють наявність руху на території, що охороняється, ідентифікують звук і подають сигналу тривоги охоронної сигналізації.
Сучасні мережеві камери комплектуються мегапіксельними об'єктивами і записують високої якості зображення. Якщо на охоронюваному об'єкті або території погане освітлення, то перевагу слід віддати мережевих відеокамер з ІЧ-підсвічуванням.
За структурою зовнішньої форми мережеві камери відеоспостереження можна розділити на кілька типів:
· Корпусні мережеві відеокамери;
· Купольні мережеві відеокамери;
· Циліндричні мережеві відеокамери;
· Поворотні мережеві відеокамери;
· Модульні мережеві відеокамери;
· Мініатюрні мережеві відеокамери.
Всі мережеві камери відеоспостереження виходячи зі способу передачі відеоданих і режиму роботи можна розділити на:
· провідні мережеві камери відеоспостереження;
· безпровідні мережеві камери відеоспостереження.
Саме завдяки розвитку безпровідного інтернету Wi-Fi стало можливим застосування таких телекомунікаційних технологій і для мережевих камер відеоспостереження.
Якщо розглядати просто використання безпровідних мережевих відеокамер, то стає очевидним, чому вони набувають таку популярність серед користувачів. Користувачі такої камери входять в Інтернет і підключаються до мережевої камерb шляхом знаходження її виділеної IP адреси в мережі.
Мережеві камери відеоспостереження забезпечують користувачів зображенням дуже високої якості. Так користувачам доступно відеозображення з камер у форматах Motion JPEG, MPEG-4 або H.264, що забезпечує найкращу картинку при перегляді.