Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Мікрофони для відеоспостереження

 

При організації охоронного відеоспостереження важливу роль відіграє наявність аудіозапису. Так щоб відеокамери могли записувати звук, вони повинні бути обладнані мікрофоном. Найчастіше мікрофони для відеоспостереження вбудовані в камеру.

Для багатьох людей відеоспостереження асоціюється тільки з відеоданими. Ще не так давно при появі охоронного відеоспостереження, дійсно камери записували тільки відео події. Це було досить обмежене відеоспостереження, тому що воно не фіксувало важливих звукових даних подій, що відбувалися на об'єкті.

Але з розвитком охоронного відеоспостереження можливості камер постійно поліпшувалися. І зараз користувачі систем відеоспостереження можуть насолоджуватися якісним відео зі звуком.

Організувати відеоспостереження з аудіозвуком можна кількома способами. По-перше, на ринку відеобладнання представлений величезний вибір камер відеоспостереження з вбудованим мікрофоном. Більше того деякі камери мають динамік, так що можна і передавати звук.

По-друге, можна встановити окремий мікрофон в будь-якому місці охоронюваного приміщення. Найчастіше мікрофон монтується разом з відеокамерою. Так як такі пристрої можуть використовувати спільне джерело живлення, і не потрібно буде прокладати додаткові дроти.

Також завдяки своїм крихітним розмірам, мікрофони для відеоспостереження можна встановлювати приватно і відвідувачі приміщення не будуть знати про існування аудіозапису.

Сама суть охоронного відеоспостереження вимагає від пристроїв високої чіткості і функціональності. Так і мікрофони для відеокамер мають широку зону охоплення. Такі мікрофони здатні записувати розбірливу мову не залежно від того, в якому місці приміщення знаходяться співрозмовники.

Мікрофони для відеокамер дозволяють істотно розширити можливості системи охоронного відеоспостереження. Систему відеоспостереження з мікрофоном можна порівняти з людиною, яка може і бачити очима і чути вухами. А от без мікрофона ми втрачаємо половину даних.

Наприклад, у банку співробітники затіяли змову з метою шахрайства, викрити їх можна тільки чуючи, що вони говорять і про що домовляються, а це під силу системі відеоспостереження з мікрофоном. Або ж ви як власник компанії хочете бути в курсі того, про що говорять ваші підлеглі під час вашої відсутності.

Мікрофони для систем відеоспостереження є спеціальними електроакустичними пристроями, які забезпечують перетворення звукової хвилі в електричну.

Мікрофон для відеоспостереження відрізняється від звичайного мікрофона, і мають більшу чіткість і чутливість.

Більшість користувачів для організації охоронного відеоспостереження в своєму будинку, квартирі або офісі купують сучасні багатофункціональні відеокамери з мікрофонами.

Якщо на вашому об'єкті вже є функціонуюча система відеоспостереження, камери в якій не мають вбудованих мікрофонів, то вирішити проблему відсутності аудіозапису ви можете легко - просто купивши потрібну кількість мікрофонів.

Коли ви хочете організувати систему охоронного відеоспостереження для свого будинку або квартири, то вам не варто економити на такому функціоналі як мікрофон. У першу чергу домашнє відеоспостереження з можливістю аудіозапису дозволить користувачам мати важливі данні в роботі домашнього персоналу та няні для дитини.

У нашому інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  ми надали великий вибір мікрофонів для систем відеоспостереження різних типів і моделей. Ви можете купити потрібний вам мікрофон або ж зв'язатися з фахівцями і скористатися професійною консультацією в підборі потрібного пристрою.

Також ми надаємо своїм клієнтам послуги установки мікрофонів та іншого додаткового відеообладнання для системи охоронного відеоспостереження.

 


МИ НЕ ПРОДАЄМО МІКРОФОНИ ДЛЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ І НЕ ВСТАНОВЛЮЄМО ПРИХОВАНІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>