Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Міні камери відеоспостереження

 

Якщо вам важливе збереження інтер'єру в приміщенні, то саме міні камери дозволяють не захаращувати простір і не привертати до себе поглядів відвідувачів.

Більше того користувачі можуть встановити безпровідні міні камери відеоспостереження, які забезпечать повну відсутність проводів і руйнування стін в приміщенні.

Охоронне відеоспостереження розвивається кожен день і постійно підносить користувачам нові пристрої та інноваційні рішення.

Багатьох користувачів цікавить можливість установки прихованого відеоспостереження з метою таємного стеження. Приховане відеоспостереження офіційно заборонено в Україні. Установка прихованого відеоспостереження порушує права людини і карається відповідно до Кримінального Кодексу України.

При зверненні до нас клієнтів, які хочуть встановити приховане відеоспостереження, наші фахівці завжди радять організувати систему міні відеоспостереження з використанням міні камер.

Міні камери відеоспостереження є гарною альтернативою прихованим відеокамерам. Міні камери спостереження мають невеликі розміри і завдяки цьому дуже компактні.

Поява міні камер відеоспостереження викликала у багатьох користувачів неоднозначні думки на цю тему. Так багато хто вважає, що міні камери не здатні записувати якісне зображення і в рази гірші стандартних відеокамер.

Відразу відзначимо, що зараз на ринку відеообладнання можна знайти дешеві міні камери китайського походження, які дійсно записують зображення поганої якості. Але також користувачі можуть купити якісні міні камери з високою якістю зображення.

Так виробники обладнання створюють сучасні міні камери спостереження дійсно багатофункціональними пристроями.

Установка міні камер відеоспостереження дуже клопітка і вимагає умінь професійних установників. Наші фахівці виконують установку міні камер на будь-яких об'єктах.

Сучасні міні камери дуже затребувані в системах охоронного відеоспостереження квартир і приватних будинків. Так міні камери в квартирі чи будинок забезпечують контроль діяльності домашнього персоналу і няні. Також домашнє відеоспостереження на основі міні камер не привертає до себе уваги гостей будинку, але при цьому фіксує все, що відбувається.

Також багато власників брендових магазинів і модних бутиків воліють встановлювати в торгових залах міні камери, які не відволікають покупців і не акцентують на собі увагу людей.

Міні камери відеоспостереження можна зустріти в невеликих приватних офісах. Так власник офісу хоче бути в курсі всіх подій, що відбуваються в офісі і міні камери ідеально виконують це завдання. 

Міні камери відеоспостереження в офісі не лякають клієнтів і при цьому створюють відчуття безпеки і впевненості.

Якщо ви хочете створити систему відеоспостереження з можливістю запису аудіозвука, то необхідно купити міні камеру з вбудованим мікрофоном. Міні камера з мікрофоном здатна записувати зображення всього, що відбувається і передавати всі звуки в приміщенні.

Якщо вже ви вже встановили міні камери, то ви завжди можете придбати мікрофони для відеоспостереження і монтувати їх біля камер. Наші фахівці допоможуть вам у цьому.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає можливість користувачам купити міні камери відеоспостереження від кращих виробників за розумними цінами.

Ціна міні камери відеоспостереження нижче ціни на стандартні відеокамери. Так що при установці системи міні відеоспостереження користувачі завжди можуть заощадити на вартості камер.

В інтернет-магазині відеообладнання www.видеокамеры.com.ua ви можете ознайомитися з широким асортиментом міні камер для охоронного відеоспостереження і купити вподобану міні камеру.

Наші фахівці завжди допомагають користувачам з вибором міні камери. Ми займаємося установкою міні камер в різного типу приміщеннях і виконуємо установку мінікамер в квартирі, будинку, офісі, магазинах і інших об'єктах.

Зателефонуйте нам по телефону (044) 222-50-35 і ми підкажемо вам, як вибрати найкращі міні камери. Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!


 

МЫ НЕ ПРОДАЕМ СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ И НЕ УСТАНАВЛИВАЕМ СКРЫТЫЕ СИСТЕМЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ. ТАКИЕ ДЕЙСТВИЯ ЗАПРЕЩЕНЫ И КАРАЮТСЯ СОГЛАСНО ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА УКРАИНЫ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>