Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Міні відеокамери спостереження


У наш інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua ми пропонуємо користувачам купити міні відеокамери високої якості від кращих виробників відеообладнання.

Сучасні міні відеокамери набувають все більшої популярності. Головними перевагами міні відеокамер для охоронного спостереження є їх компактні розміри і якість зображення.

Варто відзначити, що раніше маленькі розміри міні відеокамер істотно позначалися на якості зображення. Але зараз сучасні міні відеокамери здатні записувати зображення високої якості і чіткості. Природно на ринку можна знайти і дешеві міні відеокамери китайського походження з поганою якістю зображення, але вони мають і відповідну ціну.

Виробники відеообладнання роблять все для того, щоб сучасні міні відеокамери відрізнялися від стандартних камер відеоспостереження тільки своїми мініатюрними розмірами, а по функціоналу були ідентичними.

Популярність міні відеокамери спостереження набули після різних шпигунських кінострічок і фантастичних екшен-фільмів. Але зараз користувачі міні відеокамер не мають на думці таємне спостереження, а швидше хочуть отримати зручне і компактне охоронне відеоспостереження на своєму об'єкті.

Більше того приховане відеоспостереження порушує права людини і тому офіційно заборонено в Україні. Міні відеокамери здатні створювати системи мініатюрного, але видимого відеоспостереження.

Більшість користувачів купують міні відеокамери саме завдяки їх компактним розмірам.

Міні відеокамери можуть бути виконані в різних зовнішніх корпусах. Так існують міні відеокамери без корпусу, у формі квадрата або циліндра невеликого розміру.

Вибір форми міні відеокамери буде залежати від місця установки такої камери. Так якщо ви хочете встановити міні відеокамери в магазинах або брендових бутіках, то найкраще підійдуть міні відеокамери у формі циліндрів. Вони мають гарний зовнішній вигляд, дуже гармонійні в інтер'єрі і не кидаються в очі покупцям.

Залежно від завдань, поставлених перед системою охоронного відеоспостереження, користувачі можуть придбати кольорові або чорно-білі міні відеокамери.

Кольорові міні відеокамери спостереження дозволяють отримувати якісну деталізовану картинку того, що відбувається. Більшість покупців віддають перевагу кольоровим міні відеокамерам, не дивлячись на те, що вони дорожче чорно-білих.

Також прийнявши рішення встановити міні відеокамери на своєму об'єкті, ви можете придбати дротові або безпровідні міні відеокамери. Безпровідні міні відеокамери дуже зручні для охоронного відеоспостереження квартири або будинку.

Безпровідні міні відеокамери дуже легко встановлювати, не потрібно прокладати дроти і ще вони можуть служити як портативні пристрої.

Так безпровідні міні відеокамери просто демонтувати і їх можна переносити на різні об'єкти.

Наші фахівці виконають установку міні відеокамер спостереження в будь-яких місцях. Користувачі системи міні відеоспостереження самі визначать місця розташування камер, з урахуванням того, щоб камери мали гарний кут огляду.

Міні відеокамери можна монтувати не тільки на стіни і стелі, а й в самі різні предмети в приміщенні.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» пропонує широкий вибір відеокамер для охоронного спостереження і в тому числі міні відеокамер. Ми виконуємо установку і налаштування роботи міні відеокамер. Наші фахівці займаються проектуванням і створенням систем міні відеоспостереження з нуля.

В онлайн-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна ознайомитися з технічними оглядами міні відеокамер від популярних виробників обладнання: Axis, Brickcom, CNB, Bosch, Atis, HIKVISION, D-link, Infinity, KT & C, Vision Hi-Tech, Аvtech, Optivision, Z- BEN, SAMSUNG, Viatec, Panasonic. Також на нашому сайті можна переглядати відгуки користувачів такого устаткування.

Купивши міні відеокамеру в нашому онлайн-магазині, ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Якщо ви живете в Києві, то наші кур'єри оперативно доставлять ваше замовлення за адресою проживання.

Для всієї додаткової інформації звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (044) 222-50-35. Чекаємо вашого дзвінка!

 

 

МЫ НЕ ПРОДАЕМ СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ И НЕ УСТАНАВЛИВАЕМ СКРЫТЫЕ СИСТЕМЫ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЯ. ТАКИЕ ДЕЙСТВИЯ ЗАПРЕЩЕНЫ И КАРАЮТСЯ СОГЛАСНО ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА УКРАИНЫ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>