Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Мініатюрні відеокамери

 

Мініатюрні відеокамери для спостереження відрізняються від всіх стандартних камер своїми дуже маленькими габаритами і часом навіть просто крихітними розмірами.

Мініатюрні камери використовуються для прихованого відеоспостереження і в тих випадках, коли необхідно приховати від відвідувачів охоронюваного приміщення, де саме встановлено камери.

Також часто можна зустріти таку ситуацію, що мініатюрні камери використовуються для того, щоб не порушувати цілісність ремонту або не псувати інтер'єр приміщення.

Часто мініатюрні камери відеоспостереження називають скорочено міні камери. Так міні-камери встановлюються так, що ніхто самостійно не визначить, де саме встановлено камеру.

Сучасні мініатюрні камери можуть бути встановлені в найрізноманітніші об'єкти в приміщенні. Міні відеокамери можуть бути вмонтовані як у відкриті предмети інтер'єру кімнати, так і в якісь важкодоступні місця. Наприклад, мінівідеокамери можна встановити в годинник, тому що найчастіше годинник розміщуються в центральній частині кімнати і таким чином створюють хороший кут огляду.

Відзначимо, що у зв'язку з масовою популярністю різних шпигунських фільмів і документальних екшенів, серед користувачів стали досить популярні шпигунські міні камери. У свою чергу виробники відеообладнання також почали активне виробництво найрізноманітніших мініатюрних відеокамер, щоб задовольнити цей попит.

Зараз на ринку представлено дуже велика кількість такого роду шпигунських мінікамери. Вони можуть бути вбудовані в наручний годинник, в ручки, в брелоки, в книги, в гудзики, загалом у всі можливі предмети без обмежень.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - саме тут можна знайти різні моделі мініатюрних відеокамер спостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити користувачів.

У комерційному відеоспостереженні мініатюрні відеокамери популярні серед власників бізнесу та керівництва, які хочуть приховано і непомітно спостерігати за всіма діями підлеглих і улучають співробітників в неетичних ситуаціях.

У домашньому відеоспостереженні найчастіше використовують міні відеокамери для прихованого спостереження за діями няні і прислуги в будинку. Також часом непомітні міні відеокамери використовують в зовсім комічних ситуаціях, наприклад, щоб довести зраду чоловіка або дружини.

Таким чином, зараз сфера застосування мініатюрних відеокамер для спостереження просто величезна і немає ніяких обмежень по тому, де їх встановлювати, але все ж необхідно звертати увагу, що основним їх завданням є забезпечення невидимості зйомки.

Якщо перед користувачем системи відеоспостереження стоїть завдання забезпечити високоякісне і професійне відеоспостереження, то не варто використовувати для цього мінікамери.

На сьогоднішній день найбільш важливим поділом мініатюрних відеокамер на типи є параметри кольоровості і способу передачі даних. Так міні відеокамери можуть бути кольорові і чорно-білі. Монохромні мінікамери мають більш високу світлочутливість.

Залежно від способу передачі відеопотоку від камер, вони можуть бути повідними і безпровідними. Зараз масової популярністю користуються бездротові мініатюрні відеокамери, які дуже зручні в установці на об'єктах і в особливих приміщеннях, коли існують жорсткі вимоги до збереження інтер'єру і неприпустимість установки навісних пристроїв.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір міні відеокамер самих різних виробників: Bosch, Atis, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, D-link, Infinity, KT & C, Optivision, Viatec, Z-BEN, Axis, Brickcom, CNB, SAMSUNG, Panasonic.

Також відзначимо, що мініатюрні відеокамери можуть виконуватися без корпусу, або ж мати квадратний або циліндричний корпус невеликих розмірів.

Одною важливою перевагою використання мініатюрних відеокамер є те, що такі камери дозволяють уникати вандалізму, ймовірності руйнування самого пристрою і т.д. Так у звичайному житті ми зустрічаємося з тим, що біля відділень банків і в самих банкоматах використовуються вбудовані міні відеокамера і природно зловмисники нічого не можуть з ними зробити.

Також при пограбуванні або розбійному нальоті зловмисники зазвичай намагаються відразу ж знищити камери спостереження і вивести з ладу систему відеоспостереження. А ось приховані мініатюрні відеокамери складно помітити і найчастіше вони так і залишаються не знайденими, і звичайно ж фіксують всі події, що відбуваються на об'єкті.

Мініатюрні відеокамери прихованого відеоспостереження вже зайняли свою ношу на ринку безпеки, і надалі вони будуть тільки набувати популярності. Ці відеокамери дійсно можуть бути вмонтовані куди завгодно.

Мініатюрні відеокамери за структурою своєї є найпростішими відеокамерами, а за формою дуже компактними і крихітними. При установці мініатюрних відеокамер в офісах, вони забезпечують непомітність для клієнтів та відвідувачів, але при цьому повністю виконують свою охоронну роботу. Так не обов'язково турбувати відвідувачів наявністю великих камер і постійної присутності стеження, ви можете просто бути впевнені в тому, що в даний момент спостереження ведеться, навіть якщо цього не видно.

Для отримання більшої реальності щодо того, де і як використовуються мініатюрні відеокамери пропонуємо користувачам подивитися наступний відеоогляд:

Не дивлячись на крихітний розмір мініатюрні відеокамери мають високоякісні ПЗС-матриці, які забезпечують гарну якость зображення. Але з точки зору користувача необхідно розуміти, що мінікамери не забезпечують такого ж зображення як великі корпусні відеокамери.

Так як мініатюрні відеокамери є відносно недорогими, вони стають все більш доступними для користувачів охоронного відеоспостереження. 

На нашому сайті представлена ​​ величезна кількість міні відеокамер, кожну з яких можна додати до замовлення покупця і скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на сайті.

Наші фахівці виконують установку мініатюрних відеокамер спостереження в будь-якому зручному для користувачів місці. Вам необхідно просто звернутися до наших консультантів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>