Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Монітори відеоспостереження

 

Організовуючи охоронне відеоспостереження, користувачі такої системи завжди передбачають можливість централізованого перегляду відеозаписів з камер спостереження.

Монітори відеоспостереження - це інтерфейсний пристрій виведення відеосигналів від камер або відеореєстраторів.

Монітори охоронного відеоспостереження забезпечують пряму трансляцію відео, як в режимі реального часу, так і відтворення відеоархіву.

Очевидно, що при організації системи відеоспостереження користувачі приділяють багато уваги вибору камер відеоспостереження, і при цьому зовсім забувають про те, що важливим також являються характеристики моніторів відеоспостереження. Якість монітора для трансляції відеоспостереження має бути на високому рівні.

Для охоронних систем відеоспостереження застосовуються спеціальні монітори. Монітори для відеоспостереження відрізняються від неспеціалізованих телевізійних приймачів багатьма технічними характеристиками. У першу чергу це можливістю цілодобової безперебійної роботи. Також монітори відеоспостереження випускаються в металевих корпусах з метою захисту від зовнішніх електромагнітних полів і зниження ризику пожежонебезпеки.

Вважається, що монітори відеоспостереження - це промислові пристрої, і на відміну від побутових телевізорів вони мають більшу кількість роз'ємів для підключення різних пристроїв, у тому числі пристроїв обробки відеосигналів.

Сучасні монітори відеоспостереження розраховані на безперебійну роботу 24 години на добу 7 днів на тиждень.

За кольоровими характеристиками зображення всі монітори для відеоспостереження можна розділити на:

· Чорно-білі монітори відеоспостереження;

· Кольорові монітори відеоспостереження.

Монохромні монітори для охоронного відеоспостереження мають кращу роздільну здатність і контрастність, і більш доступні за ціною.

Кольорові монітори для охоронного відеоспостереження дозволяють краще ідентифікувати різні об'єкти відеоспостереження, а також розрізняти кольори, тони і відтінки зображення. Вибір між цими двома видами відеомоніторів повністю залежить від того, які завдання стоять перед системою відеоспостереження.

У системах охоронного відеоспостереження використовуються два типи моніторів:

· Відеомонітори з електронно-променевою трубкою - CRT

· Відеомонітори на рідких кристалах - LCD, TFT

Рідкокристалічні монітори (РК) є більш сучасними та функціональними, але проте деякі користувачі віддають перевагу кінескопним моніторам, адже все залежить від вимог до системи спостереження.

LCD, TFT монітори для систем відеоспостереження вже практично витіснили електронно-променеві моделі моніторів. Але кінескопні відеомонітори мають істотно нижчу вартість.

LCD, TFT відеомонітори обладнані великими розмірами екранів, але при цьому вони компактні, плоскі і легкі за вагою. Також такі відеомонітори не так шкідливі для здоров'я, як електронно-променеві моделі моніторів, оскільки не створюють електромагнітного випромінювання і не викликають перенапруження очей користувачів.

Сучасні рідкокристалічні монітори головним чином забезпечують користувачам перегляд зображення з великою роздільною здатністю і високою якістю.

Охоронні відеомонітори обладнані великою кількістю відеовходів - VGA, HDMI, AV1, AV2, SVIDEO, DisplayPort, BNC, RGB DVI. Така безліч відеовходів на моніторах відеонагляду дозволяє використовувати їх у роботі з будь-якими системами охоронного телебачення.

З основними технічними характеристиками і цінами на монітори для охоронного відеоспостереження ви можете ознайомитись на нашому сайті.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" клієнтам надається можливість підібрати відеомонітори самих різних виробників: Hi-Sharp, MICRODIGITAL, Giraffe, Infinity, Dell, ACUMEN, Pelco, SAMSUNG, EVERFOCUS, Panasonic, SMARTEC, Acer, eVidence та інших.

Замовляючи монітори відеоспостереження в нашому інтернет-магазині, покупці можуть скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть отримати своє замовлення в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Зазначимо, що існує практика використання звичайних моніторів і телевізорів в системах відеоспостереження, але таке рішення не виправдовує себе, так як звичайні монітори можуть давати збої в роботі, не витримувати цілодобове функціонування і в цілому сповільнювати роботу системи відеоспостереження.

Сучасні професійні відеомонітори обладнані потужними відеопроцесорами, які забезпечують формування зображення найвищої якості. Виробники сучасних моніторів для професійного охоронного відеоспостереження випускають моделі з діагоналлю екрана більше метра і можливістю використання для оснащення служб безпеки великих об'єктів. Так це 32, 42, 46 і 55-дюймові моделі моніторів.

Так для масштабної системи охоронного відеоспостереження необхідні великі монітори для перегляду відеозображення одночасно з величезної кількості камер і при цьому щоб якість зображення не втрачалася. 

Так відеомонітори мають спеціальну функцію відтворення відео від різних джерел в одному або декількох вікнах одночасно. При цьому можна вибирати, в якій області екрану буде відтворюватися та чи інша картинка з камери.

Сьогодні більшість користувачів професійних систем відеоспостереження віддають перевагу кольоровим LCD-моніторів з роздільною здатністю зображення Full HD і з широким набором додаткових функцій.

Часто можна зустріти, як такі монітори за аналогією з охоронним відеоспостереженням називаються CCTV-моніторами. 

Так монітори CCTV - це професійні пристрої відображення графіки і аудіосигналів. Монітори для охоронного відеоспостереження можуть експлуатуватися як автономно, так і в складі великих стін відеомоніторингу на центральному пульті охорони.

Зверніться до наших консультантів і ви отримаєте хорошу консультацію на предмет того, як правильно підібрати відеомонітори для вашої охоронної системи безпеки.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>