Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Нічне відеоспостереження

 

Залежно від завдань, які користувачі ставлять перед охоронними системами відеоспостереження, існують різні типи і види відеоспостереження.

Нічне відеоспостереження сьогодні вже не новина. Практично кожна камера, яка призначена для зовнішньої установки, включає в себе можливість нічного бачення.

Це забезпечується тим, що такі камери відеоспостереження наділені інфрачервоними прожекторами, які допомагають камері бачити в нічний час, тобто коли темно.

Камери нічного відеоспостереження володіють тими ж характеристиками, що і звичайні камери. Вони мають певний дозвіл, який прийнято називати ТВЛ (ТВ-лініями), фокусна відстань і т.д. Але їх чутливість значно перевищує нормальну. Їх чутливість, за рахунок вбудованого ІК підсвічування дозволяє бачити вночі те, що не бачить звичайна камера.

Якщо у вас приватний будинок, який вимагає цілодобового спостереження та захисту, вам краще встановлювати нічне відеоспостереження. Камери нічного відеоспостереження вам у цьому допоможуть.

Необхідно сказати, що ІК підсвічування, буває зовсім різним. Воно відрізняються одне від одного кількістю світлодіодів, і дальністю дії. Самі звичайні іч-підсвітки мають дальність дії до 10 метрів. Ті, що трохи краще 15, наступні 20 і т.д.

Але дальність самого іч підсвічування не говорить про те, наскільки далеко буде бачити сама камера нічного бачення в темний час доби. Тому, коли ви бачите такий показник як дальність іч підсвічування, вам потрібно розуміти, що справа стосується виключно іч-підсвічування, а не видимості камери. За цим, краще все перевіряти в реальних умовах, в дії камеру нічного бачення, яку ви плануєте купувати.

Нічне відеоспостереження найкраще встановлювати спільно з установкою прожекторів. Якщо вам потрібно бачити вночі як вдень, одних тільки камер з іч підсвічуванням не вистачить, вам обов'язково знадобляться прожектори.

Причому ці прожектори необхідно встановити таким чином, щоб вони не заважали камерам. Якщо невірно встановити прожектори, то вся система нічного бачення буде встановлена ​​даремно, тому що якість запису різко знизиться. Так перш ніж встановлювати нічне відеоспостереження потрібно все точно прорахувати і спланувати на папері.

Далі ми зможемо встановити вам все обладнання. Якщо необхідно підібрати камери нічного відеоспостереження, які найкраще підійдуть під ваше завдання, і краще всього вирішать вашу проблему – звертайтеся до наших спеціалістів. Ми працюємо для того, щоб ви насолоджувалися результатом.

Камери нічного відеоспостереження відрізняються одна від одної в залежності від того, яку матрицю використовував виробник цієї камери. Дуже поширені матриці Sony. Але наприклад, камери Bosch які створені на основі матриць Bosch дуже добре зарекомендували себе в цій сфері. Напевно, тому їх часто використовують на таких об'єктах як аеропорти, ЖД вокзали і т.д.

Нічне відеоспостереження дуже поширене в містах, де люди працюють практично 24 години на добу. У таких містах просто необхідні камери нічного відеоспостереження, тому що основні дії, які потрібно попередити відбуваються саме вночі.

Благо, в таких місця добре розвинена інфраструктура, і на вулицях, навіть вночі, хороше освітлення. Там де є освітлення, камери нічного відеоспостереження показують себе добре, тому що світло ліхтарів їм приходить на допомогу. Там, де камерам потрібно справлятися самим з темрявою, краще встановити систему з покращеними характеристиками.

Ціна камер нічного відеоспостереження може бути різна. Вона починається вже з 30-40 у.о. і може досягати 2 000-3 000 у.о. за камеру. На простих об'єктах досить встановити прості камери, а на таких, де є цінне майно, краще монтувати систему по дорожче. Так як вона може в підсумку заощадити чимало грошей.

Для того щоб підібрати і купити відеокамери для нічного відеоспостереження звертайтеся до наших фахівців за контактним телефоном (044) 222-50-35!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>