Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Огородження, стійки огороджень


Наша компанія пропонує своїм покупцям широкий вибір заборів та огорож для систем контролю доступу на будь-який об'єкт. Ми продаємо і встановлюємо самі різні конструкції огороджень і заборів для об'єктів.

Якщо розглядати систему контролю та управління доступом в офісі або на підприємстві, то тут виникає необхідність в установці всякого роду огорож.

Так, коли в офісних приміщеннях або на підприємстві необхідно контролювати потік людей, то встановлюються стійки огороджень.

Такі огорожі можуть бути виконані з металевих труб і пластику або скла. Огородження для систем контролю доступу мають різну довжину і ширину в залежності від того для чого вони призначені і де вони будуть розміщені.

Охоронні огорожі можуть бути стаціонарними, переносними або поворотними. Ви можете знайти в нашому інтернет-магазини найрізноманітніші типи огорож, стійок, металевих конструкцій. Також при необхідності зверніться до наших менеджерів - вони допоможуть вам спроектувати систему контролю доступу та підібрати необхідні огорожі для ефективного функціонування системи.

Також стійки й огородження можна встановити для того, щоб обмежити доступ людей на будь-яку територію. Такого роду огорожі будуть виглядати, як переносний забор, що може бути виконаний як металева або скляна конструкція. Часто, коли на прохідних підприємств або офісів встановлюються турнікети, то до них потрібні і огорожі. Такі огорожі дозволяють перекривати людям інші входи / виходи ніж пропускний вхід.

Наприклад, якщо вхід в будівлю виконаний у вигляді великого холу і вам потрібно встановити пропускний пункт, щоб контролювати потік людей, то весь периметр простору поза пропускного входу можна огородити за допомогою стійок для СКУД.

Зазначимо, що сучасні огорожі та стійки виконані в мінімалістичному дизайні і ідеально підходять для будь-яких приміщень. Огородження для контролю доступу використовуються при побудові систем безпеки банків, фінансових установ, адміністративних установ, підприємств та заводів.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для систем контролю доступу, в тому числі і охоронні огорожі, стійки, паркани і т.д.

Сама суть використання огорож або стаціонарних стійок полягає в тому, щоб створити кордони для проходу або сформувати загальнодоступну зону. Охоронні стійки дозволяють обмежувати доступ людей до певних приміщень на об'єкті.

Охоронні огорожі та стійки - це свого роду додаткове обладнання для систем контролю і управління доступом. Ми забезпечуємо своїх користувачів широким асортиментом огороджувальних виробів, який включає в себе різні типи конструкцій, матеріалу виготовлення таких виробів, різних виробників і т.д.

На ринку систем безпеки огорожі та охоронні стійки користуються великим попитом, оскільки не дивлячись на свою простоту, вони виконують велику кількість необхідних функцій.

Зазначимо, що огорожі та стійки можна встановлювати в певному місці стаціонарно, тобто робити монтаж і нерухомо закріплювати огорожу. Такий варіант добре підходить для об'єктів, де потік людей дуже великий і постійний. А також можна встановлювати переносні огорожі - ви можете міняти їх місцерозташування в залежності від того, на якій території в даний момент часу необхідно мати таку огорожу.

Найпростіший приклад установки переносних огороджень, це масові скупчення людей, такі як концерти або змагання на стадіонах. Для таких заходів потрібно організовувати різні сектори, зони і допомогти в цьому можуть переносні огорожі. Переваги таких огорож очевидні: їх можна встановлювати і прибирати, багаторазово використовувати і вони завжди створюють точний обмежувальний ефект на людей.

У приміщеннях транспортного зв'язку, таких як вокзали, аеропорти, автостанції, де потік людей настільки величезний, що їх дуже важко контролювати, необхідно завчасно продумати і спроектувати систему контролю доступу людей, так щоб надалі потік рухався у правильному напрямку і з потрібною швидкістю. Ці завдання виконуються за рахунок встановлення стаціонарних огороджень і стійок - вони ідеально підходять для того, щоб окреслити область проходів.

Якщо у вас виникли питання щодо вибору огорож або стійок для систем охорони і безпеки, то ми з радістю надамо вам професійну консультацію на цю тему і допоможемо вибрати те обладнання, яке відповідає потребам вашого об'єкта.

Більш того в нашому інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» користувачі можуть купити огорожі та стійки з послугою адресної доставки по всій території України. Якщо ви знаходитесь далеко і можете самостійно встановити все охоронне обладнання, то ми відправимо ваше замовлення службою доставки і ви отримаєте його в будь-якій точці України, де б ви не знаходилися. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами або ознайомтеся з інформацією в розділі ДОСТАВКА на сайті.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає послуги з установки систем контролю і управління доступом і монтажі всього охоронного обладнання в таких містах як Київ, Львів, Луцьк, Рівне. Ужгород, Миколаїв, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Ми якісно реалізуємо технічні проекти з встановлення огорож і стійок по всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>