Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

Охоронні системи

 

Проблеми безпеки для багатьох людей стають першочерговими задачами для їх виживання. Всі проблеми із забезпечення безпеки вирішуються за допомогою охорони.

Так охоронні системи стали настільки поширеними, що ні в кого вже не викликає здивування наявність відеокамер або охоронних датчиків в офісі або будинку. І саме розвиток сучасних технологій у сфері телекомунікацій, передачі даних і телебачення зробили можливим таке широке поширення охоронних систем з їх інноваційним обладнанням.

З кожним днем ​​для людей стає все більш очевидним значення охоронних систем і використання надійного охоронного обладнання. За допомогою надійної охоронної системи людина може не тільки убезпечити себе і своїх близьких, а й зберегти своє майно.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає своїм клієнтам послуги з проектування, встановлення та налаштовування систем охорони на будь-яких об'єктах. Зверніться до наших менеджерів, і ми допоможемо вам створити надійну і ефективну охоронну систему для вашого будинку або офісу.

Зазначимо, що розвиток охоронних систем так зробив крок вперед і зараз користувачі купують не просто систему устаткування, що забезпечує охорону, а повний комплекс приладів для комфортного існування. Це включає в себе і повний контроль того, що відбувається на об'єкті, і абсолютну автоматизацію пристроїв та приладів, і елементи системи розумний будинок.

Зараз на ринку безпеки представлений такий широкий вибір самого різного обладнання для охоронних систем, і повністю готових комплектів охоронних систем, що ні у кого навіть не виникає труднощів з тим, щоб створити охоронну систему самостійно. Так і в нашому магазині представлені готові рішення охоронних систем для установки своїми руками.

Покупці можуть звернутися до наших менеджерів з усіма питаннями про готових комплектах охоронних систем. Ми завжди надамо якісну консультацію та підкажемо тонкощі в установці самих різних систем охорони.

Залежно від об'єкта, на якому планується встановити охоронну систему (квартира, будинок або велика офісна будівля), виділяють прості і комплексні охоронні системи. Установку масштабних комплексних систем охорони потрібно доручати фахівцям.

Комплексна охоронна система будь-якого об'єкта повинна включати в себе головні складові, що забезпечують всебічну безпеку:

· Відеоспостереження

· Охоронну сигналізацію

· Пожежну сигналізацію

· Контроль та управління доступом

Зараз сформувалося дві різних думок людей на предмет охоронних систем, одні асоціюють їх тільки зі службами охорони та безпосередньо центральним пультом реагування, а інші - тільки з датчиками охоронної сигналізації.

Відзначимо, що виробники сучасних охоронних систем намагаються створювати багатофункціональні пристрої, які забезпечують автоматизацію всіх процесів на об'єкті. Так в нашому інтернет-магазині представлені охоронні сигналізації кращих виробників і ознайомившись з їх функціональними можливостями, користувачі можуть відразу побачити яку багатофункціональність вони забезпечують:

   · Охоронні сигналізації Ajax

   · Охоронні сигналізації Jablotron

   · Охоронні сигналізації Optex

   · Охоронні сигналізації Texecom

   · Охоронні сигналізації Visonic

   · Охоронні сигналізації Страж

   · Охоронні сигналізації LifeSOS

Зазначимо, що користувачі можуть задавати необхідний рівень захисту для свого об'єкта, і відповідно з цим визначаються складові елементи охоронної системи. Також на ринку представлений такий широкий вибір охоронних систем відрізняються за функціональним можливостям, за технічними характеристиками, по виробниках, що покупці завжди можуть знайти те, що потрібно саме їм.

Сучасні охоронні системи являють собою автоматизовані пристрої для визначення різних загроз та порушень, а також оперативне реагування на них.

Технічні пристрої охоронних систем швидко визначають несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється. Після чого відбувається встановлене оповіщення про загрозу. Так охоронні системи можуть інформувати власника об'єкта про тривогу, або ж викликати охоронну службу для оперативного втручання.

Ми встановлюємо охоронні системи на самих різних об'єктах: у квартирі або будинку, дачі і котеджі, магазині, офісі та підприємствах. Якісні охоронні системи захистять вас від будь-яких спроб незаконних дій сторонніх осіб.

Мабуть, найбільш базовими елементами охоронних систем є охоронні сповіщувачі або датчики. У нашому магазині представлений широкий вибір датчиків для охоронних систем:

· Датчики розбиття скла

· Датчики відкриття дверей / вікна (геркони)

· Датчики вібрації

· Датчики руху

· Ультразвукові датчики

· Ємнісні датчики

· Інфрачервоні датчики.

Залежно від технології передачі даних сучасні охоронні системи діляться на дротові охоронні системи та бездротові охоронні системи.

Зараз дуже популярними стають охоронні GSM системи. Вони максимально зручні для користувачів і здійснюють постійне інформування власників об'єктів по телефону. Найчастіше їх використовують для домашньої охорони с ціллю забезпечення повного контролю будинку або квартири. Саме завдяки такій неймовірній мобільності, їх часто називають мобільними або стільниковими охоронними системами.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» реалізовує на ринку найкраще охоронне обладнання від різних виробників: Viasonic, ІПК, Matrix, LifeSOS, Bosch Security Systems, Panasonic, OPTEX, Siemens, Страж, Оріон, Jablotron та інші. Більше того ми не тільки продаємо обладнання для охоронних систем, а і встановлюємо його. Наша компанія встановлює охоронні системи під ключ будь-якої складності.

У каталогах нашої продукції користувачі можуть вибрати найкраще охоронне обладнання. Якщо у вас виникнуть питання - ви можете не замислюючись звертатися за консультацією до наших менеджерів. Вони будуть раді допомогти кожному.

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>