Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Пристрої передачі відеосигналу

 

При проектуванні систем провідного відеоспостереження користувачі завжди стикаються з таким моментом у системі як значні відстані для передачі сигналів від камер спостереження.

І в цих випадках використовуються різні пристрої для передачі відеосигналів або для посилення сигналів.

У багатьох системах охоронного відеоспостереження власники стикаються з необхідністю передачі відеоінформації від камер спостереження до обладнання, що встановлено на центральному пульті охорони, це можуть бути відеореєстратори, відеосервера, відеомагнітофони, монітори і будь-які інші пристрої системи.

Одним з найбільш важливих технічних параметрів роботи такого обладнання є відстань дії. Так від того на яку максимальну відстань може передаватися відеосигнал по кабелю залежить робота всієї системи відеоспостереження. Так мало купити хороші камери відеоспостереження, необхідно ще спроектувати всю систему відеоспостереження так, щоб вона працювала і була ефективною.

Нехай для когось різні додаткові пристрої для систем відеоспостереження здаються несуттєвими дрібницями, але фахівці в цій області точно знають, що такими деталями в роботі системи нехтувати не можна і що від цих елементів залежить вся робота системи відеоспостереження та виконання поставлених для неї завдань безпеки.

Оскільки система відеоспостереження може будуватися на обладнанні, яке працює з використанням різних проводів та кабелів, так і пристрої передачі відеосигналів також поділяють на різні види залежно від того для якого типу кабелю вони призначене.

Так можна виділити наступні типи пристроїв для передачі відеосигналів:

· Обладнання передачі відеосигналу по витій парі,

· Обладнання передачі відеосигналу по коаксіальному кабелю,

· Обладнання передачі відеосигналу по оптичному волокну,

· Обладнання передачі відеосигналу по телефонній лінії,

· Обладнання передачі відеосигналу по радіоканалу.

Мабуть, найцікавішим варіантом побудови системи відеоспостереження є той, коли необхідно забезпечити передачу відеосигналу від камер спостереження на десятки кілометрів. У цьому випадку необхідно використовувати оптичне волокно. 

Так оптоволоконні лінії можуть передавати відеосигнал на фантастичну відстань до десятків кілометрів і при цьому не використовуючи жодних підсилювачів відеосигналу. Для функціонування такої системи відеоспостереження необхідні лише оптоволоконні передавачі та приймачі відеосигналів.

У кожного обладнання для передачі відеосигналів є свої функціональні можливості передачі сигналу. Так якісь пристрої передають сигнал на відстань в 100 метрів, якісь більше 500 метрів.

Зазначимо, що проектування систем відеоспостереження для великих об'єктів, великих територій та периметрів звичайно вимагає наявності пристроїв передачі відеосигналів. Так саме велика відстань між відеокамерами спостереження і центральним пультом системи вимагає посилення сигналів для передачі їх на довгі відстані.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» клієнтам надається можливість вибору самого різного устаткування для передачі відеосигналів від самих різних виробників. 

Так часто можна спостерігати як виробники камер відеоспостереження займаються виробництвом і всіх додаткових аксесуарів для відеоспостереження в тому числі і підсилювачів відеосигналів.

Ви можете оформити своє замовлення на купівлю пристроїв передачі відеосигналу на сайті www.видеокамеры.com.ua  і скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на сайті або зв'язатися з нашими консультантами.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>