Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Переваги відеоспостереження HD CCTV, HD-SDI

 

Відеоспостереження HD-CCTV - це інноваційний продукт на ринку охоронного відеоспостереження.

Системи відеоспостереження HD CCTV використовують абсолютно новий стандарт передачі відеосигналів HD SDI (High-Definition Serial Digital Interface), при цьому використовуючи звичний для всіх користувачів коаксіальний кабель.

Відеоспостереження HD-CCTV - це абсолютно новий стандарт передачі даних HD SDI (High-Definition Serial Digital Interface), який дозволяє передавати некодовані сигнали по коаксіальному кабелю.

Саме можливість передачі некодованих відеосигналів і забезпечує високу якість зображення.

Для більш докладної інформації про те, що ж собою являє сучасне HD-CCTV відеоспостереження ви можете перейти у розділ HD відеоспостереження на нашому сайті.

Коротенько відзначимо головні переваги нового HD CCTV відеоспостереження:

1. Вартість камер HD CCTV істотно нижче аналогічних IP відеокамер, що істотно відображається на підсумковій ціні всієї системи відеоспостереження.

2. Витрати на встановлення системи відеоспостереження HD-CCTV менше, ніж на монтаж ip відеоспостереження, оскільки не немає необхідності залучати висококваліфікованих IT фахівців для налаштування мережі та мережевого обладнання.

3. При передачі відеозображення не піддається ніякому впливу, і немає шумів.

4. Немає ніякої тимчасової затримки при перегляді відео з камер.

5. Якість запису дуже висока, так як відеозображення надходить на монітор або пристрій відеореєстрації в чистому стислому вигляді. Таке зображення можна масштабувати без втрати якості.

6. Дуже проста організація переобладнання аналогової системи відеоспостереження і перехід до HD-CCTV. Для цього не потрібно ніяких глобальних змін системи, всі комунікації залишаються ті ж.

7. У відмінності від аналогових відеокамер, HD відеокамери охоплюють в 3-4 рази більше спостережуваного простору, що дозволяє істотно економити на кількості камер на об'єкті.

8. Застосування стандарту HD SDI в відеоспостереженні являє собою дуже просте рішення з легкими інструментами установки. Адже впровадити HD-CCTV можна на будь-який об'єкт, де прокладений коаксіальний кабель.

9. Живлення самих камер відеоспостереження можна з легкістю організувати по коаксіальному кабелю.

10. При функціонуванні HD відеоспостереження з використанням коаксіального кабелю на передачу сигналів від камер не впливає якість інтернет з'єднання і навантаження мережі, як у випадку з IP відеоспостереженням.

11. Якщо система відеоспостереження складається з роботизованих поворотних камер, то саме HD відеоспостереження забезпечить можливість передачі сигналів управління камерам.

12. Якщо система відеоспостереження вимагає наявності можливості запису аудіозвуків і передачу їх, то це легко можна організувати по коаксіальному кабелю.

13. Камери HD-SDI формують 2 мегапіксельне зображення Full HD, що можна розглядати як обмеження, але якщо подивитися на це поглядом професіоналів, то можна точно стверджувати, що такої роздільної здатності зображення більш ніж достатньо, щоб отримати всі деталі того, що відбувається на об'єкті. Звідси випливає логічне запитання: то навіщо переплачувати купуючи дорогі ip камери з великою кількістю мегапікселів.

Дійсно переваг у HD відеоспостереження не мало і саме завдяки їм цей тип відеоспостереження і займає свою частку на ринку безпеки, нехай зовсім не велику, але число користувачів, які  зробили свій вибір на установці саме HD-CCTV постійно зростає.

Таким чином, стає очевидно, що відеоспостереження HD-CCTV - це прогресивний крок вперед на ринку сучасного відеоспостереження. HD відеоспостереження вдихнуло нове життя в застаріле аналогове відеоспостереження, дозволивши його удосконалити і оновити. Так якщо користувачі систем відеоспостереження хочуть перейти з низькоякісного аналогового зображення на цифрове, то ідеальним варіантом буде організація HDTV відеоспостереження, що дозволить використовувати ту ж саму інфраструктуру системи і не змінювати існуючу систему кабелів.

Але варто відзначити, що HDTV відеоспостереження має тільки два стандарти передачі даних: HDTV 720P і HDTV 1080, що відповідає HD роздільній здатності і Full HD роздільній здатності. І на даний момент немає ніяких перспектив подальшого збільшення роздільної здатності зображення в рамках стандарту HD-SDI. 

А ось сучасне IP відеоспостереження вже використовує камери спостереження з роздільною здатністю і 5, і 9 мегапікселів. Більше того судячи з тенденції розвитку ринку ip відеоспостереження можна ясно побачити, що це далеко не межа і мегапікселі будуть тільки рости.

У свою чергу якщо розглядати об'єкт для охорони, на якому складно домогтися високої швидкості мережі інтернет і при цьому відбувається часте перевантаження мережі через інші дії користувачів, то природно IP відеоспостереження в такому випадку буде транслювати зображення з ривками, затримками і можливими спотвореннями.

А ось HDTV відеоспостереження завдяки коаксіальному кабелю просто не має таких проблем. Зображення передається на монітор в режимі дійсно реального часу і без будь-яких викривлень.

Ви завжди можете звернутися до наших консультантів та отримати відповіді на всі питання по роботі сучасних систем HDTV відеоспостереження. Якщо вас цікавить побудова HDTV системи відеоспостереження або ж оновлення гібридної системи відеоспостереження - просто зверніться в компанію «ВІДЕОКАМЕРИ».

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>