Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Переваги IP-відеокамер


Сучасні мережеві відеокамери володіють величезною кількістю переваг для користувачів. Саме ці переваги і забезпечили ip відеокамерам таку популярність і поширеність в сучасних охоронних системах.

Сучасне ip-відеоспостереження будується на підставі мережевих IP камер. Так IP камери відеоспостереження володіють наступними перевагами:

1. Живлення для IP-камер

Важливим параметром роботи IP відеокамер є живлення камер прямо з мережевого кабелю. Так немає необхідності в додаткових проводах живлення, коли відеокамера спостереження підтримує технологію Power Over Ethernet (PoE).

2. IP-адреса камер

Кожна IP-камера має свою IP-адресу і таким чином вона працює автономно. Немає необхідності в тому, щоб підключати камери до комп'ютерів.

3. Глобальна мережа

IP-Камери відразу підключаються до глобальної мережі, і таким чином користувач отримує доступ до відеозапису з камер з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі.

4. Функції запису та відтворення звуку

IP відеокамери мають функцію запису мови і передають як відеопотік, так і аудіопотік даних.

5. Мегапіксельна роздільна здатність

IP-Камери обладнані мегапікселними матрицями, які містять від 1 мільйона пікселів і більше, що забезпечує запис зображення у високій якості. Так висока якість відеозапису дозволяє проводити ідентифікацію людей і, наприклад, номерних знаків транспортних засобів. Наприклад, виробник камер під брендом Arecont Vision (США) випускає IP-відеокамери з роздільною здатністю 20 мегапікселів, які здатні відстежувати об'єкти на великих відстанях.

6. Віддалене управління

IP-камери обладнані процесором і Web-сервером, за рахунок чого стає можливим віддалене управління камерою з будь-якого комп'ютера з доступом до всесвітньої мережі.

7. Розподілений інтелект

У IP-відеокамерах інтелектуальні функції привнесені безпосередньо в саму камеру, і таким чином, більше немає необхідності в комп'ютерах і людському ресурсі, які б обробляли відеодані і приймали рішення.

Сучасні IP-відеокамери можуть мати вбудований датчик руху, обробляти сигнали з інших зовнішніх датчиків охорони, розпізнавання осіб, визначення кількості осіб в кадрі, ідентифікація номерів транспортних засобів і т.д.

Так на рівні камери приймаються рішення, коли почати запис відеопотоку, оперативне оповіщення оператора охоронної системи про необхідність проведення відеомоніторингу, передача сигналу тривоги або звукове сигналізування про вторгнення.

Варто додати, що для мережевих камер не існує жодних обмежень на місця установки, або кількість встановлених камер. До того ж якщо користувачеві необхідно безпровідне відеоспостереження для дому, то сучасні ip камери безперечно є найкращим варіантом для установки.

Таким чином, вже більшість потенційних користувачів послуг відеоспостереження та безпеки, все більше замислюються, перед тим як купити камери відеоспостереження, а чи варто купувати дешевші стандартні камери для відеоспостереження, які програють за всіма показниками і можливостям.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>