Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Основні переваги ip відеоспостереження

 

Якщо розглядати сучасний ринок відеотехнологій і систем безпеки, то можна з легкістю визначити, що на даний момент усі найновіші технології об'єднані в сфері IP відеоспостереження.

У цій статті ми розглянемо декілька найважливіших переваг систем мережевого відеоспостереження для користувачів.

Так сучасне IP відеоспостереження настільки прогресивне, що здатне виконувати безліч завдань одночасно і вирішувати складні проблеми. IP відеоспостереження використовується при організації сучасних систем охорони і безпеки, де відеодані з камер передаються за допомогою мереж Wi-Fi/LAN/WAN. Головні переваги систем IP відеоспостереження полягають у наступному:

1. Використання Інтернету

Системи IP відеоспостереження передають сигнал через мережу Інтернет та перегляд відеоданних також відбувається в мережі Інтернет. Враховуючи, яка кількість людей вже стали постійними користувачами мережі, то IP відеоспостереження стало найбільш зручним і поширеним.

2. Довільна масштабованість

Сучасні системи IP відеоспостереження не мають ніяких обмежень по кількості ip камер спостереження. У IP відеоспостереженні немає ніяких перепон, таких як задана кількість відеовходів на відеореєстраторі, обмежена ємність відеореєстратора або відеосервера, певна відстань і довжина кабелю та багато інших. Відеоспостереження через інтернет дозволяє створити систему мережевого IP-відеоспостереження починаючи з однієї ip-камери до декількох тисяч на розсуд користувача.

3. Зміна структури

Системи мережевого відеоспостереження ip використовують ip камери, які не залежать один від одного і таким чином у будь-який момент можна збільшити кількість ip відеокамер. Якщо раніше для установки відеоспостереження необхідно було розробляти складну спеціальну схему системи відеоспостереження, то сучасне обладнання дозволяє позбутися цього складного етапу проектування і схема ip відеоспостереження буде простою і швидкою для реалізації.

4. Багато користувачів

Системи IP-відеоспостереження через Інтернет дозволяють як переглядати готове відео необмеженій кількості користувачів через мережу інтернет, так і брати участь у функціонуванні системи спостереження декільком користувачам одночасно.

5. Призначена для користувача зручність

Мережеве IP-відеоспостереження надає неймовірну зручність своїм користувачам. Так різні люди користуються самими різними електронними відео пристроями: телевізорами, комп'ютерами, ноутбуками, планшетами, смартфонами, телефонами і т.д. IP-відеоспостереження через інтернет дозволяє використовувати будь-який з цих пристроїв для перегляду відеозаписів з камери для відеоспостереження. А також користувачі мережі Інтернет використовують для свого комфорту різні WEB браузери. Мережеве відеоспостереження через Інтернет ніяк не обмежує можливість перегляду відеозаписів через будь-який веб-браузер.

6. Відео в режимі онлайн

Відеоспостереження ip через інтернет дозволяє переглядати відеозапис в онлайн режимі. Користувачеві більше не потрібно чекати поки відеосигнал перетворюється в потрібний формат, поки відбудеться запис в банк зберігання і т.д. Сучасне ip відеоспостереження дозволяє користувачам переглядати відео відразу ж з відеокамери в режимі реального часу.

7. Будь-яка віддаленість об'єкту

Більше немає ніякої різниці, де знаходиться об'єкт, що охороняється і як далеко він розташований від користувачів. Безпровідні канали передачі даних нівелюють будь-яку віддаленість об'єкту. Так користувач переглядає відеодані в мережі, а не з відеореєстраторів.

8. Мобільність користувачів

Для користувачів системи мережевого ip-спостереження більше немає необхідності знаходитися на об'єкті, щоб мати можливість переглядати відеозапис з камери для відеоспостереження. Так ip відеоспостереження через Інтернет дозволяє користувачам управляти камерами спостереження і мати доступ до відеоданих з камер відеоспостереження з будь-якої точки світу, де є мережа Інтернет.

9. Підключення до існуючої мережі

Установка ip-відеоспостереження істотно заощаджує витрати користувача на прокладання кабелю, підготовку конструкцій і т.д., так як в більшості сучасних приміщеннях, офісах, будинках і квартирах вже є мережа LAN або ж безпровідна мережа wi-fi. Наявність інтернет мережі дозволяє встановити систему ip відеоспостереження в дуже короткі терміни і без додаткових витрат.

10. Можливість безпровідної передачі даних

IP-відеоспостереження може бути як провідним так і безпровідним. Безпровідне ip відеоспостереження використовує технологію безпровідної передачі даних WiFi. Безпровідне wi-fi відеоспостереження має у своєму складі IP відеокамери з вбудованим безпровідним інтерфейсом.

11. Вбудований інтелект

Ip камери спостереження володіють різними вбудованими функціями інтелектуальної обробки відеоданих. Так ip камери можуть бути оснащені детекторами руху, звуковими детекторами, мікрофонами, переговорними пристроями.

12. Висока якість зображення

Сучасні системи IP відеоспостереження вражають погляд своєю якістю зображення. Так мережеві ip-камери записують зображення в цифрових форматах MPEG 4 і Motion-JPEG з високою чіткістю зображення (High Definition) або Full HD.

13. Передача сигналу

На відміну від кабельних аналогових систем відеоспостереження, де можна отримувати різні перешкоди по проводах, в системах ip відеоспостереження виключена можливість отримувати перешкоди при передачі даних. Так при передачі даних може знижуватися швидкість передачі, але не якість зображення.

14. Інтегрованість

За своєю структурою http://xn--80adgeboqrpy5j.com.ua/videocamera/ip_cameras можна інтегрувати практично з будь-якою  охоронною системою безпеки і спостереження.


Саме завдяки таким властивостям ip-відеокамер стає можливим для звичайних користувачів відеоспостереження через інтернет своїми руками. Одним словом, сучасне мережеве ip-відеоспостереження поєднує в собі всі найкращі інструменти і все більше стає абсолютно зручним для своїх користувачів. Популярність мережевого відеоспостереження через інтернет лише підтверджує це.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>