Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Плати відеозахоплення

 

Організація відеоспостереження на основі плат відеозахоплення - це одне з найбільш недорогих рішень охоронних систем відеоспостереження.

За своєю суттю плати відеозахоплення це заміна відеореєстраторів, коли відеоспостереження будується на базі комп'ютера. Так коли є завдання побудувати систему відеоспостереження на базі ПК, то одним з варіантів буде використання плат відеозахоплення.

Плати відеозахвату працюють спільно з програмним забезпеченням для відеоспостереження.

Головна функція плат відеозахоплення - це перетворення аналогового відеопотоку від камер спостереження в цифровий формат зображення. Так плати відеозахоплення використовуються для побудови цифрової системи охоронного відеоспостереження, коли застосовуються аналогові відеокамери.

Часто можна зустріти іншу назву плат відеозахвату, а саме карти відеозахвата. Ці обидві назви використовуються і взаємозаміняють одна одну.

За вартістю плати відеозахоплення дешевші цифрових відеореєстраторів. У той же час карти відеозахва володіють все тими ж функціями, що й стандартні відеореєстратори. Але при цьому комп'ютерне відеоспостереження з використанням карт відеозахоплення легше в управлінні, ніж організація пульта управління з численними відеореєстраторами і моніторами.

До того ж користувачі можуть організувати віддалений доступ до комп'ютера з такою платою відеозахоплення і відповідно мати можливість керувати самою системою відеоспостереження через інтернет.

Також доступ до такої комп'ютерної системи відеоспостереження можна налаштувати з розмежуванням прав доступу для різних користувачів, наприклад, охоронці зможуть тільки переглядати відео, адміністратор змінювати налаштування системи, а власник керувати відеозаписами і архівом.

Самі по собі плати відеозахоплення встановлюються безпосередньо всередину системного блоку комп'ютера і працюють як єдине ціле. Зазвичай карти відеозахоплення сумісні для роботи з будь-яким комп'ютером.

Залежно від того які завдання стоять перед системою відеоспостереження на конкретному об'єкті та які розміри такого об'єкта, можна встановлювати відразу кілька плат відеозахоплення. Можливість встановлення великої кількості плат відеозахоплення дозволяє змінювати і розширювати систему відеоспостереження за потребою.

В залежності від параметрів стиснення відеопотоку від камер всі плати відеозахоплення поділяють на:

· плати відеозахвату з програмним стисненням;

· плати відеозахвату з апаратною обробкою.

Плати з програмною обробкою здійснюють стиснення відеосигналів за допомогою засобів центрального процесора. Мікросхеми-відеокодери на таких картах перетворюють аналоговий сигнал з камер в цифровий за допомогою DAC (АЦП). І зазвичай сигнал кодується в телевізійні формати зображення YUV422 або YUV420.

Плати з апаратною обробкою здійснюють стиснення відеосигналів за допомогою процесора самої плати. Апаратні плати відеозахоплення крім відеокодеров мають спеціалізовані DSP-процесори для кодування відеосигналу у формати зображення JPEG, MPEG2, MPEG4. Апаратні плати дорожчі.

Залежно від функціоналу і можливих налаштувань змінюється і вартість плат відеозахоплення. Існують різні типи плат відеозахоплення і багато з них можна знайти в нашому інтернет-магазині. Плати відеозахоплення як і стандартні відеореєстратори розрізняються за кількістю каналів для підключення відеокамер. Так найпоширенішими є 8, 12, 16, 32 і 64 канальні плати відеозахоплення.

Інтернет-магазин компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" - це саме те місце, де ви знайдете будь-які типи карт відеозахвату для комп'ютерного відеоспостереження, які задовольнять найрізноманітніші запити.

Таким чином, головне завдання плат відеозахоплення - це оргнаізація комп'ютерного відеоспостереження з усіма зручностями для користувачів. Саме плати відеозахоплення визначають якість стиснення зображення, перенесення кольорів, архівування та аналіз відеоданих. 

Плати відеозахоплення дозволяють записувати відеозображення від камер спостереження у високоякісних форматах MPEG-4, H.264 і інших цифрових кодеках.

Важливою технічною характеристикою комп'ютерних відеоплат є кількість відео-та аудіовходів. Чим більше система відеоспостереження і кількість відеокамер, тим більше має бути кількість відео та аудіо каналів в платі.

Одним з невеликих мінусів плат відеозахоплення і відповідно комп'ютерного відеоспостереженням є те, що така система дуже залежить від самого комп'ютера, від операційної системи, від встановлених програм. 

Наприклад, якщо комп'ютер вийшов з ладу, то вимкнеться вся система відеоспостереження. А якщо в операційній системі відбувся збій чи помилка, то встановлювати заново разом з ОС необхідно буде і систему відеоспостереження.

До того ж існує така рекомендація, як виділити окремий комп'ютер для охоронного відеоспостереження з великою ємністю жорсткого диска для зберігання відеоданих. Так комп'ютер, на якому організовано відеоспостереження на основі карти відеозахоплення, не рекомендується використовувати для роботи, відео ігор або чого-небудь ще.

Перевагою плат відеозахоплення для користувачів є можливість настроювання різних варіантів запису відео. Це може бути автоматичний запис відео по сигналу детектора руху, або ж за встановленим розкладом, по сигналу тривоги.

Сучасні карти відеозахоплення для комп'ютерного відеоспостереження поставляються в комплекті разом з драйверами і спеціальним програмним забезпеченням для комп'ютера. Так користувачі зможуть швидко налаштувати комп'ютерне відеоспостереження.


Установка плат відеозахвату

Процес встановлення плат для відеоспостереження досить простий. Вам необхідно вимкнути комп'ютер і від'єднати його від мережі. Далі в корпусі процесора знайти вільний PCI-слот і прикріпити туди карту відеозахоплення, після чого закріпити її гвинтами. 

Далі підключити прикладений кабель до гнізда Reset материнської плати комп'ютера. Після цього все, що залишиться це програмно налаштувати роботу системи відеоспостереження.

Ми часто рекомендуємо нашим клієнтам купувати готові комплекти комп'ютерного відеоспостереження з готовим комп'ютером в повній комплектації з картою віеозахвата і камерами спостереження. Так користувач буде на 100% упевнений в тому, що така система повністю функціонуюча, всі пристрої сумісні між собою і не потрібно турбуватися про установку, налаштуваннях і т.д. Зверніться до наших фахівців і вони проконсультують вас на цю тему.

Таким чином, щоб організувати систему цифрового відеоспостереження на базі персонального комп'ютера необхідні плати відеозахоплення. Саме плати відеозахоплення є недорогим рішенням організації відеоспостереження.

Популярними карти відеозахоплення сталі за рахунок своєї простоти в установці та налаштування всієї системи відеоспостереження, її експлуатації і абсолютно необмеженої кількості віддалених користувачів комп'ютерної системи відеоспостереження через мережу.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є продаж плат відеозахоплення для комп'ютерного відеоспостереження. У нашому інтернет-магазині клієнтам надається вибір плат відеозахоплення самих різних виробників: Diqinet, GeoVision, InterVision, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, DV-Tech, Arecont Vision, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Twist, Lightwell, LuxRiot.

Ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>