Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Пожежні датчики

 

Більшість людей вже давно усвідомили важливість пожежної сигналізації і не економлять кошти на її установку. Так ні для кого не секрет, що пожежа з її швидким вогнем може знищити весь об'єкт просто до попелу і такі втрати перекриють будь-які можливі витрати власників на установку пожежної сигналізації або системи пожежогасіння.

Так в основі пожежної сигналізації лежить робота пожежних датчиків. Мабуть, найголовніше з чого будується пожежна сигналізація це пожежні сповіщувачі. Від того які встановлені пожежні датчики і які функції вони виконують, залежить робота всієї пожежної сигналізації та виконання поставлених завдань безпеки.

Пожежні датчики виявляють ознаки загорянь в приміщеннях або на територіях. Так пожежні сповіщувачі головним чином визначають загоряння, яке проявляється в появі диму або виділення теплоти від вогню, і сповіщають про це всю систему.

Пожежні датчики можна розділити на дві великі категорії:

   · Димові датчики

   · Теплові датчики

Димові датчики фіксують наявність диму в приміщенні і передають сигнал про пожежу на приймально-контрольний пульт. Зазначимо, що димові пожежні сповіщувачі це основа пожежної системи, так як вони дозволяють оперативно зреагувати на виникнення пожежі та врятувати об'єкт і його майно. 

Розуміючи природу пожеж і те, що більшість з них починається з диму, а поступова задимленість приміщення переходить у вогонь, можна відразу ж визначити ступінь важливості наявності пожежних димових сповіщувачів на об'єкті.

Більше того, якщо розглядати об'єкти з дуже цінним майном, такі як банки, фінансові установи, державні органи, то тут стає очевидним значення димових датчиків.

Багато людей, купуючи нерухомість у Києві та Київській області за сотні тисяч доларів, чітко розуміють мізерність витрат на встановлення охоронно-пожежної сигналізації і природно у них навіть не виникає думки заощадити на цьому. 

Наша компанія займається установкою пожежних сигналізацій, систем пожежогасіння, систем охорони і відеоспостереження. Звертайтеся до нас і ми допоможемо вам повністю убезпечити ваш об'єкт.

Теплові датчики визначають перевищення порогового рівня температури в приміщенні і сигналізують про це. При виникненні пожежі в повітря виділяється велика кількість теплоти, а при подальшому горінні різних матеріалів кількість цієї теплоти різко збільшується. Теплові сповіщувачі можуть точно визначати значне підвищення температури в приміщенні.

Зазначимо, важливу особливість пожежних датчиків, що кожен тип датчиків призначено для різних ситуацій, тому установка на об'єкті і теплового, і димового датчика дуже раціональна. 

Так якщо спалах в приміщенні починається швидко і, наприклад, є навмисним підпалом, то диму в такому разі не буде і вогонь охопить всі матеріали в приміщенні. У такому випадку димовий пожежний датчик не спрацює, а ось теплової - зреагує відразу ж.

Пожежні датчики при спрацьовуванні передають сигнал про пожежу приймально-контрольним приладам (ППК) системи, після чого і відбувається різного роду сповіщення про це. 

Це може бути інформування власника об'єкту, що охороняється, це може бути оповіщення державної служби пожежогасіння, це може бути спрацьовування звукової сирени або ж автоматичне включення системи пожежогасіння. Всі ці варіанти залежать від функціональних можливостей самої пожежної сигналізації та від налаштувань роботи системи.

На сучасному ринку пожежного обладнання вже представлені і комбіновані тепло-димові пожежні датчики. Відзначимо, що вони дуже вигідні і дійсно забезпечують користувачам більшу впевненість у гарантованому визначенні загрози пожежі.

З появою нових технологій передачі даних змінилися і типи датчиків для пожежної сигналізації. Так зараз користувачі можуть купити як провідні, так і безпровідні пожежні датчики. Наприклад, безпровідні пожежні датчики використовують в тих випадках, коли в приміщеннях вже зроблено дорогий ремонт і прокладка кабелю просто недоречна, або ж коли саме створення комунікаційних ліній на об'єкті неможливо.

Зараз на ринку України найпопулярнішими є пожежні датчики від виробників обладнання Ajax, LifeSOS, Артон, Страж, Visonic, Texecom, Optex. У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете купити пожежні сповіщувачі самих різних видів і моделей за дуже хорошими цінами.

Купуючи пожежне обладнання в нашому магазині, ви можете замовити послугу адресної доставки по всій території України. Наші клієнти знаходяться в самих різних точках України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА або зв'язатися з нашими менеджерами.

Ми не тільки продаємо пожежні датчики і пожежне обладнання, а і встановлюємо всю нашу продукцію. Так у нас ви можете замовити як установку пожежних датчиків, так і проектування або монтаж всієї пожежної сигналізації. Звертаємо вашу увагу на те, що створення пожежної сигналізації фахівцями в цій галузі дуже важливо.

Адже кожен пожежний датчик має різні технічні характеристики, певну площу дії, різні функції. Розібратися з цим вам можуть допомогти фахівці нашої компанії. Просто зателефонуйте нам, і ви отримаєте детальну консультацію.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>