Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Поворотні камери Speed dome

 

Ринок відеоспостереження настільки широкий, що можна знайти саме різне обладнання. Так не так давно на ринку з'явилися поворотні камери, які дозволяють вирішувати додаткові завдання в відеоспостереження.

Поворотні камери відеоспостереження володіють таким додатковим функціоналом як зміна кута нахилу і повороту об'єктива камери.

А також основна відмінність поворотних відеокамер від стандартних полягає в тому, що такі камери керовані за допомогою пульта управління або відеореєстратора.

Поворотні камери найчастіше поділяють на стандартні поворотні камери Speed ​​Dome - швидкісні поворотні камери і на поворотні камери з трансфокатором. Ця розбивка дуже плаваюча, так як виробники такого обладнання постійно покращують свої розробки і швидкість роботи поворотних камер щоразу збільшується. Так на ринку зараз представлені і швидкісні і високошвидкісні поворотні камери.

Найчастіше поворотні камери мають форму купола або невеликого циліндра. Якщо розглянути структуру поворотної камери, то можна побачити, що вона складається з поворотного механізму і об'єктиву, які знаходяться під прозорим пластиковим куполом, який створює ефект захисного механізму від зовнішніх впливів і надає камері естетичний дизайн. Оптичний модуль поворотної камери може повертатися на 180 ° у вертикальній площині і 360 ° в горизонтальній. Таким чином, дійсно можна охопити огляд навіть за великою площею приміщення.

У багатьох поворотних камерах є додаткова функція зуму, і таким чином, користувач може управляти картинкою запису, наближаючи або віддаляючи зображення. Такі камери називаються поворотні камери з трансфокатором.

Це найбільш поширено в тих випадках коли необхідно не просто збільшувати картинку того, що відбувається, а коли потрібно спостерігати за кимось, стежити за його рухами повертаючи об'єктив камери, збільшуючи зображення зумом. 

Поворотні камери з трансфокатором забезпечують кероване відеоспостереження з можливістю отримувати великі зображення найважливіших подій на об'єкті, що охороняється.

Багато користувачів вибирають поворотні камери з трансфокатором, так як тільки вони зможуть вирішувати специфічні завдання, поставлені перед системою відеоспостереження. Наприклад, у супермаркеті керуючому важливо знати, який саме товар співробітники виносять зі складу, або ж на парковці якоїсь серйозної установи необхідно відстежувати, де паркуються машини і хто в них приїхав.

Насправді з точки зору охорони і безпеки існує величезна кількість об'єктів, де детальне відеоспостереження дуже важливо. А саме це і забезпечують поворотні камери відеоспостереження.

Також можна зустріти випадки, коли поворотні відеокамери використовуються без управління і працюють автоматично за заданим режимом дій. Таке можна зустріти в разі забезпечення безпеки на великих малолюдних об'єктах, де поворотна камера буде просто показувати ситуацію і те, що відбувається в цілому.

У нашому онлайн-магазині представлений широкий вибір Speed ​​dome камер і поворотних відеокамер з трансфокатором самих різних виробників: Everfocus, VidStar, Lilin, InterVision, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D-link, Infinity, KT & C , LAICE, Optivision, Praxis, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, CNB, STS, Evidence, Linovision, SAMSUNG, Panasonic.

Також ви можете придбати не тільки окремі поворотні камери, а замовити готовий комплект відеоспостереження для самостійної установки своїми руками з кількох поворотних камер. Так наші фахівці допоможуть вам підібрати готове рішення для відеоспостереження з потрібною кількістю поворотних камер і проконсультують як просто і швидко встановити таку систему на своєму об'єкті.

Щоб отримати більше реальності про те, як відбувається процес установки Speed ​​dome відеокамер пропонуємо вам переглянути наступну відеозапис. Ви побачите як відбувається монтування поворотних камер і можливо приймете рішення встановити готовий комплект відеоспостереження з поворотними камерами своїми руками.

Поворотні камери SPEED DOME можуть управлятися відеореєстраторами, але більш зручно і ефективніше робити це за допомогою пульта управління з джойстиком. Такий пульт дуже функціональний для управління камерою, ним можна управляти рухом кількох об'єктивів поворотних камер.

На пульті управління є високочутливий джойстик, який здатний змінювати положення камери і швидкість повороту камери, також можна задавати шаблон руху.

Відеореєстратори можуть керувати як аналоговими поворотними камерами, так і мережевими ip-камерами. Залежно від того, як відбувається управління поворотною камерою можна виділити кілька способів управління: використовуючи клавіатуру відеореєстратора, використовуючи мишу (якщо клавіатура відсутня) або використовувати обидва варіанти.

У вигляді додаткового обладнання для поворотних камер на ринку можна знайти велику кількість кріплень і кронштейнів, які дозволяють встановлювати камери в максимально вигідному положенні. Часто кронштейн для поворотних камер йде в комплекті при придбанні.

Також поворотні камери відеоспостереження мають таку функцію, як можливість миттєвого повернення в спочатку встановлене положення камери. Так в пам'яті поворотних камер може зберігатися різна кількість фіксованих положень для зйомок і є камери в яких це число доходить до 256 положень.

Також сучасні поворотні камери мають роботизовані функції, при яких в камері записуються послідовно дії оператора щодо зміни кута огляду і повороту об'єктива, а також зуму і з заданою періодичністю камера може їх виконувати.

У використанні поворотних камер спостереження використовується такий процес як турінг (Touring) або тури (Tour), який полягає в автоматичних діях камери виконувати ряд заданих команд. Це досягається шляхом використання протоколів для приймача телеметрії в камері. Найчастіше виробники поворотних камер створюють свої власні протоколи, але також передбачається можливість використання й інших від неоригінальних виробників.

Так зараз на ринку великої популярності та масовості набули протоколи виробника Pelco за рахунок своєї відкритості та доступності. Також багато виробників поворотних камер передбачають можливість використовувати в роботі з поворотною камерою кілька протоколів - Pelco, Samsung, Panasonic або інші.

Найсучасніші поворотні камери на ринку відеоспостереження - це PTZ-камери. PTZ з англійської абревіатури розшифровується як Pan, Tilt і Zoom, тобто панорамування, нахил, масштабування. PTZ-камери передбачають можливість обертання по горизонталі, вертикалі і керування об'єктивом.

PTZ-відеокамера - це інтегрована відеокамера з швидкісним поворотним механізмом і Zoom-об'єктивом. Саме завдяки цим функціональним можливостям сучасні PTZ-камери з легкістю заміняють кілька самих звичайних камер відеоспостереження.

Таким чином, коли користувач хоче знайти найкращі камери для відеоспостереження, то найчастіше вибір падає на PTZ-камери з безперервним панорамуванням / нахилом / зумом з надійним високошвидкісним точним контролем PTZ, роздільною здатністю до HDTV 1080p і 36-кратним оптичним зумом і нахилом до 220°, і яка забезпечує спостереження в режимі 24/7 і працює з використанням мережі Інтернет. Для когось це може здатися фантастикою, але такі реалії відеотехнологій в наш час.

Високошвидкісні PTZ камери також можуть виконувати такі фантастичні функції як роботизований обхід маршруту охорони, оповіщення охоронної сигналізації при виявленні стороннього звуку за рахунок наявності двостороннього аудіоканалу. Також PTZ камери можна встановлювати в будь-якій частині приміщень, оскільки спеціальні кронштейни забезпечують можливість стельової або настінної установки.

Відеокамери Speed ​​ Dome набувають величезну популярність на ринку безпеки, так як на даний момент вони включають в себе максимально можливі і необхідні функції для камер спостереження. Ви можете подивитися відеоогляд сучасної високошвидкісної PTZ камери від виробника D-Link. Такі функціональні можливості камери не залишають байдужим жодного користувача:

Поворотні камери з трансфокатором і в комплекті з пультом управління - це саме той інструмент безпеки, який відповідає найвищим вимогам професійних систем відеоспостереження.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>