Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

 

Пульти приймально-контрольні ППК

 

У роботі будь-якої охоронної або пожежної сигналізації використовуються приймально-контрольні прилади.

Приймально-контрольні пульти являють собою центральний пристрій охоронної системи, звідси і загальноприйнята назва - централі.

Як і все сучасне обладнання для систем охорони і безпеки, приймально-контрольні пульти можуть бути як провідними, так і безпровідними, залежно від того яке охоронне обладнання використовується.

Приймально-контрольні пульти або централі - це серце систем охоронної сигналізації. Такі ППК лежать в основі будь-яких сигналізацій для самих різних об'єктів: будинку або квартири, заміського котеджу або дачі, офісів, магазинів і складів, підприємств і заводів та інших.

Централі виконують кілька найважливіших функцій:

   · Забезпечують роботу всіх датчиків системи шляхом подачі до них електроживлення,

   · Приймають сигнали тривоги від датчиків,

   · Передають сигнали іншим системам безпеки (відеоспостереження, пожежогасіння).

Приймально-контрольні прилади (ППК) забезпечують безперервну цілодобову роботу сповіщувачів і всієї системи і завдяки цьому є основною ланкою системи охорони.

Сучасні централі можуть формувати повідомлення про тривогу на підставі різних показників. Так це можуть бути сигнали «Пожежа», «Тривога», «Несправність», «Злом» і т.д.

Зазначимо, що яку б систему ви не встановили, будь то охоронна, пожежна чи охоронно-пожежна сигналізація, основним і обов'язковим елементом системи завжди буде прилад приймально-контрольний (ППК).

Сучасні приймально-контрольні прилади являють собою не просто охоронно-пожежні централі, а й комплексні пристрої з функціями контролю доступу, «розумного будинку» і роботизованого управління.

Якщо розглядати систему охоронно-пожежної сигналізації для будинку, то в цьому випадку приймально-контрольний прилад системи, при отриманні сигналу від датчиків про пожежу, може включати автоматичну систему пожежогасіння в будинку, що забезпечує дійсно оперативні заходи усунення вогню у вашому домі.

Більше того сучасні моделі приймально-контрольних приладів оснащені функцією сповіщення власника системи на його мобільний телефон про події на об'єкті. Так можна налаштувати інформування власника шляхом відправки повідомлень або дозвону на телефон.

Більше того багато моделей централей дозволяють користувачам самостійно задавати тексти тривожних SMS в різних ситуаціях. Це дуже зручно, так як ви завжди будете в курсі, що відбувається у вашому будинку, ви першим будете дізнаватися про всі події дому та приймати рішення, що з цим робити.

Ще однією корисною функцією централі є включення світлозвукового оповіщення про тривогу. Таку сирену можна запрограмувати для якихось конкретних подій, наприклад, при зломі. Потужна світлозвукова сирена створює незабутній ефект на зловмисників і вони просто біжать з вашої території.

Зазначимо, що функцій у сучасних централей для систем охоронної сигналізації дуже багато і, щоб ознайомитися з ними усіма, користувачам необхідно читати технічні інструкції з використання пристроїв та системи охорони в цілому. 

Якщо у вас виникли будь-які труднощі у виборі централей для вашої системи охоронно-пожежної сигналізації - зверніться до наших фахівців, вони завжди раді підказати потрібні поради у виборі та купівлі обладнання для охоронної сигналізації.

На ринку охоронного обладнання в Україні найпопулярнішими виробниками приймально-контрольних пультів або централей для систем охоронної та пожежної сигналізації є Артон, Страж, Visonic, Ajax, LifeSOS, Optex, Оріон, Texecom, ІнтТел та інші.

Все це обладнання ви можете купити в нашому онлайн-магазині, при цьому скориставшись послугою швидкої доставки по Києву або адресної доставки по всій території України.

Наша компанія займається не тільки реалізацією приймально-контрольних пультів для сигналізацій, а і установкою комплексних систем охорони і безпеки. Так саме в нас ви можете замовити проектування і монтаж всієї системи охоронної або пожежної сигналізації.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>