Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Приховане безпровідне відеоспостереження

 

Сучасне приховане безпровідне відеоспостереження дозволило зробити непомітними не тільки відеокамери, а й дроти, яких взагалі не існує у цій системі.

У нашому інтернет-магазині користувачі можуть купити все необхідне охоронне устаткування для організації прихованого безпровідного відеоспостереження в своєму будинку, квартирі або офісі.

Багато людей стикається з такою ситуацією, коли їм необхідно встановити приховане відеоспостереження. Це можуть бути і комерційні структури, де не потрібно, щоб клієнти бачили, що їх постійно знімають камери відеоспостереження, але при цьому власникам потрібно забезпечити безпеку такого об'єкта.

Це може бути і звичайне домашнє відеоспостереження за прислугою або нянею і дітьми. Це може бути будь-який інший об'єкт, де є необхідність в непомітному здійсненні спостереження за подіями.

Все обладнання для прихованого відеоспостереження має дуже маленькі і компактні розміри. В організації прихованого відеоспостереження використовуються мініатюрні відеокамери. Такі мінікамери відеоспостереження можуть бути самих різних розмірів, але вони безумовно дуже маленькі.

Мініатюрні камери для прихованого відеоспостереження мають компактні розміри і можуть бути використані для створення як внутрішнього прихованого відеоспостереження в приміщеннях, так і зовнішнього прихованого відеоспостереження на вулиці і відкритих об'єктах.

Якщо користувач хоче уникнути не тільки помітності відеокамер, але і проводів, то в цьому випадку необхідно встановити безпровідну систему прихованого відеоспостереження.

Якщо розглядати системи прихованого безпровідного відеоспостереження, то раніше в цих системах використовували радіозв'язок. Відеокамери передавали потік сигналів за допомогою радіомережі. Такі безпровідні радіокамери були в основному аналоговими.

Зараз же головними партнерами в роботі безпровідних мінівідеокамер є мобільні оператори зв'язку і безпровідного Wi-Fi інтернету. Так виходячи з цього можна виділити три головних види безпровідного прихованого відеоспостереження:

· Приховане радіо відеоспостереження

· Приховане Wi-Fi відеоспостереження

· Приховане GSM відеоспостереження

Всі ці безпровідні системи прихованого відеоспостереження створюються без використання проводів. Так установка безпровідної системи прихованого відеоспостереження виконується без громіздкого процесу прокладки кабелів. 

Користувачі істотно економлять грошей не тільки на послугах монтажників, а й на переробленні ремонту в приміщеннях об'єкту, що охороняється. Що вже говорити про ті об'єкти, де вже зроблено вишуканий дорогий ремонт і його руйнування буде дійсно помітно оточуючим.

Більше того безпровідні системи прихованого відеоспостереження забезпечують своїм користувачам ще такі переваги як не просто непомітна, а і швидка установка. 

Наприклад, вам потрібно встановити приховане відеоспостереження на вже функціонуючому комерційному об'єкті, і ви хочете не тільки забезпечити непомітність існування такого відеоспостереження для всіх, але і щоб сама установка такої системи була нікому не відома.

Так ви можете буквально за один вечір, після закінчення робочого дня співробітників, встановити безпровідну систему охоронного відеоспостереження, і наступного дня це буде абсолютно неочевидно нікому з присутніх у цьому приміщенні.

Саме завдяки всьому цьому безпровідні приховані системи відеоспостереження користуються такою популярність. У нашому магазині клієнти можуть купити як безпровідну мініатюрну відеокамеру, так і комплексну систему прихованого відеоспостереження без проводів.

Також ми пропонуємо своїм користувачам звернути увагу на готові комплекти прихованого безпровідного відеоспостереження, призначені для установки своїми руками, вони економічно вигідні і прості в установці та управлінні.

Прийнявши рішення встановити приховане відеоспостереження на своєму об'єкті, вам варто лише звернутися до наших фахівців, і ми створимо систему дійсно невидимого спостереження.

Ми будемо раді вашому дзвінку і завжди допоможемо якісною консультацією.

  

 

МИ НЕ ПРОДАЄМО ПРИХОВАНІ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ І НЕ ВСТАНОВЛЮЄМО ПРИХОВАНІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>