Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Приховане відеоспостереження

 

Приховане відеоспостереження в Україні заборонено на законодавчому рівні і карається згідно Кримінального кодексу України. Ми завжди рекомендуємо клієнтам встановити видимі мініатюрні відеокамери.

Сучасні технології відеоспостереження та передачі даних не стоять на місці. Ми постійно дізнаємося про появу якихось інноваційних продуктів на ринку охоронного відеоспостереження.

Поява прихованого відеоспостереження була викликана потребами користувачів в певних життєвих ситуаціях здійснювати непомітний відео контроль того, що відбувається.

Природно існує багато думок про те, що приховане відеоспостереження не повинно існувати, що в ньому немає ніякої необхідності і т.д. Але існують все ж області, де люди постійно застосовують приховане відеоспостереження.

Приховане відеоспостереження створюється за допомогою міні відеокамер. Приховані мініатюрні відеокамери мають крихітні розміри і не помітні оточуючим.

Все обладнання для прихованого відеоспостереження має маленькі розміри та виконано з метою невидимого розміщення в різні елементи інтер'єру.

Сучасне приховане відеоспостереження не обов'язково передбачає якісь шпигунські цілі і хитрощі. Так користувачі хочуть встановити приховане охоронне відеоспостереження з метою забезпечення безпеки. Наприклад, керівництво торговельних підприємств і магазинів часто встановлюють приховане відеоспостереження для визначення злодіїв серед персоналу.

Звичайні користувачі можуть організовувати приховане відеоспостереження для відеоконтролю дій домашнього персоналу або няні.

У прихованого відеоспостереження є свої певні плюси у використанні:

· Приховані відеокамери надійно захищені від вандалізму і будь-якого пошкодження, так як їх просто не видно.

· Злочинці або зловмисники не намагаються обійти область огляду відеокамери - адже вони не бачать, де вона встановлена.

· Добропорядні люди не відчувають себе неспокійними щодо зйомки оскільки не знають про її наявність.

Незважаючи на всі переваги прихованого відеоспостереження та не залежно від цілей його використання, приховане відеоспостереження офіційно заборонено в Україні. Більше того Кримінальний Кодекс України передбачає штрафні санкції і покарання за його використання.

У зв'язку з цим ми не рекомендуємо нашим клієнтам встановлювати приховане відеоспостереження. Більше того якщо розглянути більш детально систему безпеки на об'єкті, де користувач хоче встановити приховане відеоспостереження, то завжди можна знайти плюси в установці якраз видимих ​​відеокамер.

До того ж для більшості людей реально, що зазвичай мета установки прихованого відеоспостереження не зовсім етична і завжди передбачає якийсь прихований намір. Наприклад, ревнивий чоловік встановлює в своєму будинку приховане відеоспостереження за дружиною і хоче викрити її в чомусь неблагопристойному. Або начальник хоче зловити підлеглого «на гарячому».

Як бачите всі ці цілі дуже низького порядку і такими методами можна домогтися негативного ефекту.

Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи вже давно переконалися в тому, що відкрите і помітне для людей відеоспостереження більш ефективне і дає кращі результати.

Так наявність видних камер відеоспостереження завжди відлякує зловмисників, і вони не хочуть бути зняті на відео. Присутність видимих ​​відеокамер в будинку завжди дисциплінує домашній персонал.

Відкрите встановлення відеоспостереження в офісі або підприємстві зобов'язує співробітників поводитися більш розсудливо і старанніше виконувати свої робочі обов'язки.

Немає нічого гіршого, ніж обмеження прав людини до такого ступеня, щоб тримати її в невіданні.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» рекомендує завжди інформувати відвідувачів об'єкта про наявність відеоспостереження і робити його відомим, щоб кожен знав про те, що в цьому приміщення все під контролем.

 

 

МИ НЕ ПРОДАЄМО ПРИХОВАНІ КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ І НЕ ВСТАНОВЛЮЄМО ПРИХОВАНІ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ.

Кримінальний кодекс України

Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації

1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 

{ Стаття 359 в редакції Закону N 2338-VI від 15.06.2010 } 

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>