Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Ремонт камер відеоспостереження

 

Із збільшенням кількості відеокамер зростає і попит на послуги їх обслуговування і ремонту. Ремонт камер відеоспостереження є складовою частиною послуг обслуговування всієї системи охоронного відеоспостереження. Ремонт відеокамер повинні виконувати фахівці в даній області. 

Стрімке поширення камер відеоспостереження і застосування їх у всіх областях діяльності людини призвело до того, що зараз відеокамери можна побачити всюди.

Якщо в роботі ваших камер відеоспостереження виникли хоч які-небудь незначні збої або несправності, то не варто самостійно намагатися все виправити. При виникненні неполадок в роботі відеокамер звертайтеся до кваліфікованих фахівців.

Спеціалізовані компанії якісно і швидко усунуть причину несправностей камер відеоспостереження. Самостійні спроби користувачів впоратися з несправностями можуть закінчитися лише ще більшою поломкою відеокамер і вихід їх з ладу.

Варто відзначити, що зараз на ринку відеоспостереження представлена ​​величезна кількість камер відеоспостереження самих різних типів, видів і моделей. 

Але найголовніше це те, що можна купити відеокамери самої різної якості від всесвітньо відомих компаній або ж китайських і корейських виробників дешевого обладнання. У зв'язку з цим ми і спостерігаємо таку велику кількість поломок і несправностей у роботі різних відеокамер.

Можна виділити самі основні несправності, з якими користувачі камер відеоспостереження звертаються в пункти ремонту відеообладнання:

· Пропав звук при запису з відеокамери

· Повністю не працює відеокамера

· Спостерігаються дефекти в зображенні з відеокамери

· Відсутній сигнал з IP-відеокамери

· Не працює програмне забезпечення відеокамери

Вартість ремонту камер відеоспостереження залежить від складності поломки і типу пристрою. Ціни не ремонт відеокамер невеликі, особливо якщо ви ремонтуєте бюджетні камери китайського або корейського виробництва.

Для ремонту відеокамер необхідно привезти їх у центр обслуговування, винятком є ​​несправність системи відеоспостереження, коли потрібен виклик фахівця на об'єкт для первинного огляду всієї системи охоронного відеоспостереження.

Так при огляді системи відеоспостереження фахівці проводять діагностичні роботи і шукають несправності в роботі відеообладнання. Так несправності в роботі системи можуть бути як унаслідок поломки відеокамер, так і іншого устаткування або ліній передач даних.

При виявленні причин несправності в роботі камер відеоспостереження, майстри демонтують всі необхідні пристрої і виконують ремонт.

Ремонт камер відеоспостереження в спеціалізованому сервісному центрі передбачає відновлення функціональності камери або ж заміна на нову.

Зверніться до наших фахівців за контактним телефоном (044) 222-50-35 і дізнайтеся більш детальну інформацію про ремонт відеокамер і обслуговування системи охоронного відеоспостереження.

Звертайтеся до нас за додатковою інформацією!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>