Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Роз'єми

 

Багато людей, проектуючи і створюючи систему відеоспостереження, дуже мало уваги приділяють аксесуарам для відеоспостереження.

Мабуть, мало хто замислюється про те, який кабель підібрати, які сполучні роз'єми йому потрібні, які джерела живлення необхідно встановити і багато іншого.

Так люди часом думають, що необхідно лише вибрати хорошу камеру для відеоспостереження і це і буде вся система охоронного відеоспостереження.

У нашому інтернет-магазині клієнтам на вибір представлено величезна кількість обладнання для відеоспостереження різних виробників: CNB, STS, Panasonic, Twist, Lightwell, Secur, NOVUS, InterVision, Atis, Digicom, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Rainbow , Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, Praxis, Viatec, Bosch, Qihan, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, D-link, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG , LuxRiot.

Самі виробники обладнання для відеоспостереження створюють і різні аксесуари для повноцінного функціонування системи відеоспостереження. Так для професіоналів у цій галузі очевидно, що тільки комплексна налагоджена робота системи зможе забезпечити виконання завдань безпеки.

У відношенні аксесуарів для систем охоронного відеоспостереження потрібно бути дуже уважним і не купувати дешеву продукцію китайських виробників для масового застосування в будь-яких кабельних системах. Такі недалекоглядні покупки призведуть лише до подальших несправностей в роботі системи відеоспостереження та її неефективності.

Якщо вам потрібні роз'єми для кабелів, то потрудіться дізнатися у фахівців, якого типу роз'єми вам потрібні, які виробники роблять якісні аксесуари, як їх встановити у вашу систему безпеки. Ви завжди можете звернутися до фахівців нашої компанії і вони з радістю дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть у виборі кращих сполучних роз'ємів і кабельної продукції для вашої системи відеоспостереження і безпеки.

Зазначимо, що вибір роз'ємів встане перед користувачами в тому випадку, якщо вони вибрали для установки провідну систему відеоспостереження. Так дротова система відеоспостереження будується на підставі мережі з коаксіального кабелю. У свою чергу коаксіальний кабель потрібно з'єднувати і це виконується за рахунок різних типів роз'ємів.

Найчастіше всі роз'єми для з'єднання кабелю в системах відеоспостереження ділять на такі типи:

   · Компресійні роз'єми

   · Різьбові з'єднувачі

   · Обтискні роз'єми.

Обтискні з'єднувачі монтуються на кабель з використанням обтискових інструментів і є елементами одноразового використання, так як для другого разу потрібно віджимати новий роз'єм. Обжимний роз'єм дуже простий, легкий в установці і має невисоку ціну.

Різьбові з'єднувачі накручуються на коаксіальний кабель. Для різьбового роз'єму важливим є збіг діаметра самого роз'єму і діаметра коаксіального кабелю, так щоб закручування мало місце і було щільним.

Компресійні роз'єми - це вже сучасний елемент з'єднання кабелів. Компресійні роз'єми забезпечують найміцніше і довговічне з'єднання. Для установки компресійного роз'єму на провід необхідно спеціальний набір обладнання для монтажу.

Зазначимо, що сучасні компресійні роз'єми мають різне кольорове маркування, що дуже зручно для користувачів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>