Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Шлагбауми

 

У сучасних системах контролю і управління доступом підприємств, офісних центрів і різних відкритих периметрів важливим елементом є шлагбауми.

Мабуть, шлагбауми, це самий перший етап захисту на в'їзді до території об'єкта.

Сучасні шлагбауми не просто перекривають шлях для несанкціонованого проїзду, вони виконують автоматичні функції пропуску, проводять облік відвідувачів, ідентифікують машини і людей та багато іншого.

Шлагбауми - це контрольні пристрої для перегородження шляху до входу на територію, що охороняється. За своїм функціоналом шлагбауми завжди виконані у вигляді конструкції зі стрілою, яка може повертатися як навколо горизонтальної, так і вертикальної осі.

Вся суть роботи шлагбаумів полягає в тому, що вони встановлюються на шляху руху транспорту. Якщо розглядати систему безпеки офісного або торгового центру, то на таких об'єктах шлагбауми встановлюються при в'їзді на парковку або територію об'єкта. Так якщо враховувати що в місті їздять мільйони машин, то можна собі тільки уявити, скільки з них паркується в недозволених місцях, деякі створюють перешкоди для доступу до об'єкта.

У масштабах державного транспорту шлагбауми встановлюють на перетині автомобільних і залізничних шляхів. Що стосується особистої безпеки кожної людини, то шлагбауми дозволяють контролювати дорожній рух до приватної території.

Відзначимо також, що ще однією перевагою шлагбаумів є контроль виїзду транспорту з території об'єкта. Так для багатьох користувачів систем безпеки це дуже важлива функція.

Форма і довжина шлагбаума залежить від того, якої ширини дорогу він перекриває. Так це можуть бути короткі шлагбауми довжиною в 1,5 метра або довгі шлагбауми до 8 метрів. Ціна на шлагбауми безпосередньо залежить від розмірів його конструкції. 

У нашому інтернет-магазині користувачі можуть ознайомитися з різними конструкціями шлагбаумів і купити собі відповідний. Всі технічні та функціональні характеристики шлагбаумів ви можете знайти у нас на сайті.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь до наших менеджерів. Вони з радістю нададуть вам професійну консультацію і допоможуть підібрати необхідний шлагбаум.

Якщо порівнювати шлагбаум з воротами, то можна легко побачити переваги шлагбаумів в їх швидкості (час на відкриття і закриття воріт у кілька разів перевищує час роботи шлагбаума), легкості і простоті роботи. Також вартість шлагбаума істотно нижче, ніж воріт, і його установка займе менше часу і грошей.

Зазначимо, що є безліч об'єктів з великими територіями, які безглуздо огороджувати парканами, встановлювати ворота, для таких об'єктів доцільною є установка шлагбаумів.

Всі шлагбауми можна розділити на ручні механічні та автоматичні.

Шлагбаум має в своїй конструкції автоматичний механізм управління. Шлагбаум є автоматизованим інструментом контролю доступу на об'єкт, що охороняється. Якщо детально розглянути роботу автоматичного шлагбаума, то можна виділити головні переваги такого пристрою, а саме висока швидкість роботи, компактна конструкція, велика пропускна здатність.

При виборі автоматичного шлагбаума необхідно звертати увагу на таку характеристику, як час відкривання для проїзду транспорту. Так на ринку представлені різні шлагбауми, які можуть відкривати доступ за 20 секунд, а можуть і за 2 секунди.

Саме ці моменти в роботі автоматичних шлагбаумів зробили їх невід'ємною частиною всіх парковок бізнес-центрів, територій і площ торгових і розважальних центрів.

У свою чергу автоматичні шлагбауми можна розділити на два типи:

· Електрогідравлічні шлагбауми

· Електромеханічні шлагбауми.

Шлагбауми різних типів можна купити в нашому інтернет-магазині. Також покупці можуть скористатися послугами наших фахівців з установки шлагбаумів на вашому об'єкті.

Монтаж та встановлення шлагбаумів не займає багато часу, але найважливішим є місце з підготовленою забетонованою поверхнею.

Ми пропонуємо своїм клієнтам автоматичні шлагбауми з різною довжиною стріл і різних кольорів. Так ви можете вибрати червоний шлагбаум, або жовтий або в смужку.

Автоматичні шлагбауми не вимагають наявність охоронця біля них і, більше того, вони можуть стабільно працювати при будь-яких погодних умовах. Що звичайно дуже вигідно власникам об'єктів.

Робота автоматичного шлагбаума побудована на використанні для доступу певного пропуску. Це може бути картка з магнітним кодом, радіобрелок, введення коду на клавіатурі, ключ і багато інших.

Якщо автоматичний шлагбаум працює в єдиній системі безпеки на об'єкті, то разом з відеокамерою спостереження можна налаштувати відкриття шлагбаума при ідентифікації номера машини. А якщо встановити в роботі шлагбаума режим тимчасових проміжків для пропуску, тоді він буде ще й контролювати доступ до об'єкта в залежності від часу доби.

Також якщо необхідно здійснювати оплату кожною людиною за в'їзд на об'єкт, то з цим також справитися автоматичний шлагбаум.

Таким чином, функціональність автоматичного шлагбаума в чому залежить від запрограмованого режиму роботи. А таких режимів у сучасних шлагбаумів дуже багато.

У нашому магазині ви можете купити шлагбауми і скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Зв'яжіться з нашими консультантами і ви отримаєте детальну інформацію про ваше замовлення.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>