Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Програмне забезпечення для відеоспостереження

 

Останнім часом програмне забезпечення для створення системи охоронного відеоспостереження стає все більш різноманітним і багатофункціональним.

Це закономірний розвиток програмного забезпечення для відеоспостереження пояснюється масовою популярністю систем відеоспостереження серед населення.

Так якщо раніше програмне забезпечення використовувалося тільки для професійних систем охорони, то зараз виробники устаткування комплектують навіть користувальницькі системи відеоспостереження спеціальним програмним забезпеченням.

Софт для відеоспостереження - це комп'ютерні програми, які дозволяють створити систему відеоспостереження і віддаленого моніторингу на персональному комп'ютері.

Програмне забезпечення для відеоспостереження може бути як платним, так і в безкоштовному доступі в інтернеті.

Програмне забезпечення для відеоспостереження встановлюється на комп'ютер користувача і дозволяє знайти нові функціональні можливості в управлінні системою.

Сучасне ПО для систем відеоспостереження дозволяє у зручній для користувача формі переглядати відео з камер, працювати з відеосерверамі і відеореєстраторами, архівувати відео, управляти камерами, налаштовувати роботу всієї системи спостереження.

Зазначимо, що такі програми дозволяють здійснювати не просто запис відео з камер, а й надалі обробляти ці дані, проводити аналіз, пошук і безліч інших функцій. За допомогою софта для відеокамер можна записувати відео в самі різноманітних форматах зображення. Софт для камер відеоспостереження дозволяє організувати дійсно постійне цілодобове відеоспостереження за об'єктом.

Софт для камер відеоспостереження зазвичай являє собою невелику програму, не займає багато місця на комп'ютері і не перевантажує операційну систему.

ПЗ для систем відеоспостереження з аналоговими камерами відрізняється від ПЗ для IP камер. Хоча зараз і існують програми, які мають можливість об'єднувати різні протоколи в єдину систему, але вони скоріше рідкість, ніж практика.

Більшість програмного забезпечення для відеоспостереження створюється спеціально для звичайних користувачів, і тому мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Так софт для камер відеоспостереження навіть для недосвідченого користувача здасться дуже простим і зручним у використанні. Встановивши софт для камер відеоспостереження ви, як користувач, можете створити систему з однієї камери спостереження або підключити до програми кілька камер з різних об'єктів, створюючи при цьому систему відеоспостереження будь-якої складності.

Всі ПЗ для охоронного відеоспостереження можна умовно розділити на такі типи:

· Програмне забезпечення для відеоспостереження на базі відеореєстраторів (DVR)

· Програмне забезпечення для відеоспостереження на базі відеосерверів

· Програмне забезпечення для відеоспостереження на базі плат відеозахвату

· Програмне забезпечення для IP-відеоспостереження на базі мережевих відеореєстраторів (NVR)

· Програмне забезпечення для IP-відеоспостереження на базі ip-відеосерверів

Так зараз найпопулярнішим є софт для відеоспостереження через інтернет. Так більшість ip-камер для відеоспостереження через інтернет йдуть в комплекті з програмним забезпеченням для їх зручного використання.

Використовуючи спеціальний софт для систем відеоспостереження власник може встановлювати права доступу користувачів до записів з камер і різних дій з архівом записів. Така функція широко використовується в охоронному відеоспостереження компанії або офісів, де багато співробітників з різними службовими повноваженнями.

Також на ринку представлені універсальні програми для відеоспостереження від різних виробників. Ви як користувач можете використовувати і їх при роботі своєї системи відеоспостереження. Найпопулярніші серед них це:

· GOTCHA! Multicam

· Active WebCam

· Go1984

· webcamXP

· SupervisionCam

· LuxRiot

· VirtGuard

· Кодос Відео

Так більшість цього софта мають безкоштовні версії для користувачів. У нашому інтернет-магазині "ВІДЕОКАМЕРИ" можна знайти все необхідне обладнання для відеоспостереження та відповідне програмне забезпечення до нього, як професійне, так і для користувача.

Зазначимо, що окремо існують професійні програми для систем відеоспостереження. Такі програми не просто мають більше функціональних можливостей, а вони можуть керувати налаштуваннями роботи самих різних моделей і типів камер. Так, наприклад, якщо в системі використовуються поворотні камери, то можна програмно налаштувати різні зміни в положенні камер.

Професійне ПЗ для відеоспостереження використовується при побудові великих систем відеоспостереження, коли потрібно працювати з величезною кількістю камер на різних об'єктах. Софт для відеоспостереження може забезпечувати запис відео з тисяч камер. На одному моніторі центрального пульта охорони можуть відображатися зображення з різних камер, і різних приміщень.

Спеціалізовані програми для систем відеоспостереження дозволяють налаштувати запис відео з камер в будь-якому режимі: постійний запис, запис по сигналу тривоги, запис за розкладом, запис при спрацюванні датчиків руху, або в будь-якій їх комбінації.

Зазначимо, що з масовою популярністю віддаленого відеоспостереження через інтернет свій розвиток отримало і програмне забезпечення для такого відеоспостереження, яке можна встановлювати на планшети, смартфони і мобільні телефони.

Відзначимо, що зараз дуже популярним серед користувачів є безкоштовне програмне забезпечення для управління мережевими відеокамерами - AXIS Camera Management. Так компанія Axis Communications випускає не тільки якісні камери відеоспостереження, а й відповідний софт.

Мабуть, на сьогоднішній момент найважливішим питанням користувачів систем відеоспостереження є чи використовувати «рідне» ПЗ відеокамер, або вдатися до допомоги універсальних програм. Ви завжди можете отримати детальну консультацію на цю тему, звернувшись до наших фахівців.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" забезпечує не тільки продаж і встановлення відеообладнання, а також забезпечує користувачів програмними продуктами для систем охоронного відеоспостереження.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>