Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідна сигналізація Ajax

 

Першочерговим завданням всіх систем безпеки є оперативне реагування на загрози і відповідно можливість їх запобігання.

Бездротові сигналізації являють собою сукупність пристроїв охоронної системи, які працюють без використання проводів і сигнали від пристроїв передаються за допомогою GSM зв'язку, або Wi-Fi зв'язку, або радіохвилі.

Сьогодні на ринку представлений широкий вибір як окремих сигнальних пристроїв, так і готових безпровідних охоронних сигналізацій. У свою чергу споживачі прагнуть купувати якісне обладнання у надійних виробників.

На сьогоднішній день одним з популярних готових рішень для охоронної сигналізації є безпровідна сигналізація Ajax.

Бездротова охоронна сигналізація Ajax володіє деякими особливостями, завдяки яким ця система не має аналогів на території СНД.

Безпровідна сигналізація Ajax - це багатофункціональна охоронна сигналізація, яка забезпечує автоматизований контроль будь-якого об'єкта.

Встановивши бездротову сигналізацію Ajax у себе вдома або квартирі, ви отримуєте повністю автоматичну систему захисту будинку.

З точки зору користувачів сигналізація Ajax дуже зручна за рахунок свого безпровідного режиму роботи. Так мало того, що користувачі не турбуються про цілісність ремонту приміщень, про необхідність прокладки габаритних комунікаційних ліній, так вони ще й економлять масу часу на установці такої сигналізації.

Більше того безпровідна сигналізація Ajax дозволяє заощадити чимало коштів саме на установці і роботі фахівців з налаштування системи.

Зазначимо, що безпровідна охоронна сигналізація Ajax - це практично готове рішення для самостійної установки своїми руками. Так користувачі можуть самостійно закріпити охоронні датчики в потрібних місцях, не використовуючи при цьому масивних проводів, і включивши їх запустити в роботу. 

Всі датчики охоронної сигналізації Ajax настільки автоматизовані, що варто тільки включити їх, і вони відразу ж передадуть необхідні сигнали на головну централь і почнуть своє повноцінне функціонування.

Таким чином, користувач відразу ж стикається з самою очевидною перевагою в початковому налаштуванні сигналізації. Ніхто з користувачів не повинен володіти професійними знаннями, досить просто ознайомитися з інструкцією по установці системи. Краще було б просто сказати «розташуйте  потрібні датчики і ваша охоронна сигналізація готова».

До основних елементів бездротової сигналізації Ajax можна віднести:

· Приймачі безпровідних датчиків

· Датчики руху

· Датчики відкриття дверей

· Датчики розбиття скла

· Пожежні димові датчики

· Комбіновані датчики

· Централь або центральний блок

· Сирена

· Клавіатура

· Брелки для управління

· Блок живлення, акумулятори

· GSM антена

Безпровідна GSM сигналізація Ajax комплектується з централі і приймача бездротових датчиків, а потім вже всіх необхідних видів датчиків та їх кількості.

При купівлі безпровідної сигналізації Ajax користувачам не потрібно буде шукати або докуповувати спеціальне програмне забезпечення для роботи системи. Весь необхідний софт для безпровідної GSM сигналізації Ajax йде в комплекті. 

Більше того це спеціальне програмне забезпечення від виробника дозволяє користувачам завантажувати в охоронну систему різні сценарії роботи, розширювати систему, встановлювати в неї додаткові датчики, при чому різного функціоналу.

Так у користувачів є можливість купити, наприклад, пожежні датчики і після підключення їх до системи, ви отримаєте не просто охоронну сигналізацію, а вже й протипожежну систему.

Безпровідна GSM сигналізація Ajax дозволяє управляти роботою кількох охоронних датчиків одночасно. Управління датчиками можна здійснювати за допомогою спеціальних брелків або ж через мобільний телефон користувача.

Також варто відзначити, що за умов прямої видимості максимальна відстань між центральним блоком і охоронними датчиками більше 500 метрів. І ця відстань забезпечується без будь-яких підсилювачів сигналів. Таким чином, сигналізація Ajax просто рекордсмен по дальності передачі сигналів серед безпровідних сигналізацій подібного типу!

Безпровідна GSM сигналізація Ajax є інновацією серед сучасних систем безпеки.

Датчики сигналізації Ajax функціонують так, що на центральний блок регулярно передається сигнал від датчиків, це відбувається для того, щоб забезпечити тестування справності датчиків. Так якщо датчик зламаний або його вкрали, то користувачі системи негайно про це дізнаються і зможуть вжити необхідних заходів. Також охоронні датчики можуть передавати на централь сигнали про те, що батарея розряджена.

У своїй роботі охоронні датчики Ajax використовують частоту для передачі сигналів загального призначення 868 МГц. Ця частота не вимагає спеціальної ліцензії на використання.

У безпровідної GSM сигналізації Ajax централь приймає сигнали від охоронних датчиків, активізує сирену, здійснює дзвінки на телефонні номери користувачів або відправляє повідомлення з інформацією про тривогу. Зазначимо, що GSM сигналізація Ajax працює з усіма SIM картами GSM операторів.

Інтернет-магазин «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне охоронне устаткування для безпровідної GSM сигналізації Ajax і готові комплекти сигналізації Ajax для установки своїми руками.

Ціна безпровідної GSM сигналізації Ajax залежить виключно від комплектації та кількості датчиків, що входять до її структури. Таким чином, тільки масштабність об'єкта визначить яких розмірів потрібна охоронна система.

Більше того оформивши замовлення в нашому інтернет магазині ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть купити GSM сигналізацію Ajax і отримати її в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на сайті.

Також, у нас ви можете придбати повністю готові рішення для безпровідних охоронних сигналізацій найпопулярніших виробників і встановити їх своїми руками. Перед покупкою готового комплекту обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями і отримаєте всю необхідну інформацію для такої установки.

Більше того, в магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете знайти обладнання для охоронних сигналізацій не тільки Ajax, а й інших виробників: Optex, Visonic, Texecom, LifeSOS, Jablotron, Страж.

 Всі ці компанії виробляють обладнання з різними функціями і можливостями, але ви можете отримати детальну консультацію про переваги в роботі такого обладнання, звернувшись до наших менеджерів.

Також, на сайті www.видеокамеры.com.ua в розділі безпровідні охоронні сигналізації можна знайти докладні характеристики всього обладнання і розібратися в них самостійно.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>