Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідна сигналізація Jablotron

   

Компанія Jablotron - це лідер на ринку систем безпеки СНД. JABLOTRON Ltd. була створена в 1990 році в Чехії і зараз займає позиції найбільшого виробника електронних систем безпеки для дому та автомобілів у Європі.

Головною спеціалізацією Jablotron Ltd. є розробка, виробництво і продаж електронних систем безпеки для дому та автомобілів.

Зараз Jablotron Ltd. розробляє сучасні системи охорони та комунікацій для всього світу. Вони адаптували професійні системи охорони для домашнього користування і тепер звичайним людям доступний найвищий рівень захисту.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ми пропонуємо своїм клієнтам різні безпровідні охоронно-пожежні сигналізації, виробництва компанії Jablotron.

На думку фахівців ринку охорони і безпеки, охоронні сигналізації Jablotron є одними з кращих у світі. 

Безпровідні GSM сигналізації Jablotron представляють собою відмінний вибір для якісної охорони квартири, будинку, заміського котеджу, дачі або навіть офісу.

Сучасні охоронні сигналізації від Jablotron - це революційні безпровідні охоронні системи оперативного реагування. Бездротова GSM сигналізація Jablotron підходить для охорони самих різних об'єктів. Така сигналізація ефективно працює як в будинку або котеджі, так і в офісах, магазинах або на складі.

Сучасні охоронні сигналізації Jablotron можуть включати в себе найрізноманітніші типи датчиків і таким чином здатні оповіщати користувачів системи про несанкціонований доступ, пожежі, потоп, порушенні цілісності приміщення і будь-яких інших неочікуваних ситуацій.

Охоронні сигналізації Jablotron дуже прості в управлінні для користувачів. Вони спеціально розроблені так, щоб жоден користувач не стикався з якими-небудь труднощами у використанні системи. Більше того після перших днів використання цієї системи користувачі дійсно переконуються, що ця охоронно-пожежна сигналізація розроблена для їх зручності.

Охоронна система Jablotron також забезпечує можливість створення свого роду «Розумного будинку». Так охоронна система Jablotron дозволяє автоматизувати управління побутовими пристроями в будинку, забезпечує дистанційне керування самими різними приладами, а також управління опаленням, відключенням води і т.д.

Також при використанні охоронної сигналізації Jablotron можна налаштовувати автоматичне відключення / включення пристроїв і приладів при спрацьовуванні кожного окремого датчика, будь то датчики руху, димові датчики, датчики води або датчики розбиття скла.

Також відзначимо, що всі пристрої в системах Jablotron виконані з дотриманням всіх вимог естетики та дизайну. Зовнішній вигляд пристроїв Jablotron може гармоніювати навіть з найвишуканішим інтер'єром приміщень. 

Так для багатьох користувачів це є першочерговою перевагою при покупці охоронних сигналізацій, так як зазвичай для домашньої безпеки ніхто не хоче встановлювати якісь громіздкі безформенні прилади.

Встановлюючи безпровідну GSM сигналізацію Jablotron у своєму будинку ви повною мірою відчуєте  можливості передових технологій безпеки. Більше того користувачі можуть керувати охоронною системою Jablotron звідусіль. 

Так кожен користувач отримує безкоштовний доступ до особистого кабінету в інтернет мережі. І в свою чергу користувачі можуть використовувати стаціонарні комп'ютери, ноутбуки, смартфони або мобільні телефони для того щоб увійти в свій особистий інтернет кабінет і керувати охоронною системою свого будинку.

Так управління охоронною системою Jablotron і перегляд всіх подій, що відбулися можливо з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.

Безпровідна сигналізація Jablotron забезпечує справжню безпеку своїм користувачам.

Як правило, безпровідні сигналізації Jablotron складаються з наступних елементів і можуть мінятися залежно від комплектації:

· Приймально-контрольна панель JABLOTRON

· Безпровідна клавіатура JABLOTRON

· Внутрішня сирена JABLOTRON

· Датчики розбиття скла JABLOTRON

· Термостати JABLOTRON

· Комунікатори JABLOTRON

· Модулі та пульти JABLOTRON

· Оповіщувачі JABLOTRON

· Станції моніторингу JABLOTRON

· Датчики витоку газу JABLOTRON

· Датчики витоку води JABLOTRON

· Магніто-контактні датчики JABLOTRON

· ІК сповіщувачі JABLOTRON

· Димові пожежні сповіщувачі JABLOTRON

· Вуличні сповіщувачі JABLOTRON

· Безпровідні сповіщувачі інших типів JABLOTRON

· Безпровідні кнопки паніки JABLOTRON

· Передавачі JABLOTRON

Відзначимо, що ефективна робота комплексної охоронної сигналізації JABLOTRON також залежить від якісної установки і налаштування системи, тому важливо звертатися за послугами професіоналів у цій галузі.

Відзначимо, що всі сигналізації JABLOTRON можна використовувати як особисту охоронну систему або ж як охоронну сигналізацію, підключену до центрального пульту охорони. Так ви можете самостійно реагувати на тривожні сигнали охоронної системи приймати якісь заходи або ж користуватися послугами оперативних груп охорони.

При співпраці з охоронними компаніями, вам не потрібно купувати будь-яке додаткове обладнання для охоронної системи.

Якщо розглядати забезпечення безпеки офісу, магазину або іншої комерційної нерухомості, то в даному випадку охоронна сигналізація JABLOTRON має багато переваг. 

Так за рахунок своєї абсолютної автоматизації та незалежної роботи охоронних пристроїв, система JABLOTRON ніколи не втрачає пильності, не спить на робочому місці, не втомлюється, її неможливо обдурити або перехитрити. Тобто людський вплив на роботу такої охоронної системи максимально виключений, що і дозволяє отримувати ефективно працюючу систему.

Сигналізація JABLOTRON функціонує по шифрованих протоколами передачі даних і з використанням спеціальних алгоритмів, так що система не вразлива і не піддається злому.

В інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете купити безпровідну охоронну сигналізацію від компанії JABLOTRON за найвигіднішою ціною на ринку. Більше того, замовивши у нашому магазині обладнання ви можете скористатися послугою адресної доставки по всій території України.

Наші клієнти можуть отримати готові комплекти охоронної системи JABLOTRON в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Також, у нас ви можете купити готові комплекти безпровідних охоронних сигналізацій популярних виробників і встановити їх самостійно. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами та отримайте всю необхідну інформацію щодо такої покупки.

Більше того, в магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлено широкий вибір устаткування для охоронних сигналізацій та інших виробників: Optex, Visonic, Texecom, LifeSOS, Ajax, Страж. Всі ці компанії виробляють обладнання з різним функціоналом і ви можете отримати детальну консультацію про всіх виробників і головні переваги в роботі їх обладнання, звернувшись до наших менеджерів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>