Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідна сигналізація Optex

 

Компанія OPTEX була створена в 1979 році в Японії і стала тим гравцем ринку, якому вдалося здійснити просто революційний прорив у сфері використання інфрачервоних технологій для систем безпеки. Незабаром компанія OPTEX стала світовим лідером в області виробництва охоронних датчиків. У 1998 році компанія OPTEX вийшла на ринок СНД і почався активний продаж сповіщувачів на ринках Росії і ближнього зарубіжжя.

Охоронне обладнання OPTEX робить людське життя безпечнішим та більш комфортним. Більшість користувачів охоронних систем OPTEX вже не уявляють своє життя без використання цього обладнання.

Так користувачі систем OPTEX повною мірою користуються перевагами передових досягнень у сфері безпровідних радіоканальних технологій.

Більше того все обладнання OPTEX має унікальний дизайн і ідеально підходить під будь-який інтер'єр будинку або квартири.

Компанія OPTEX поставляє на ринок безпеку СНД інноваційне обладнання та найсучасніші рішення. Такий підхід компанії до створення продуктів в першу чергу забезпечує користувачів найкращим обладнанням на всьому ринку, а також дозволяє організувати ефективну і надійну охоронну систему.

Більше того, у зв'язку з постійно зростаючим попитом на охоронне обладнання компанія виробник OPTEX все більше зусиль витрачає на те, щоб їх обладнання ставало все більш функціональним, все більш якісним, і одночасно з цим відбувалося поступове зниження вартості обладнання. 

Як бачимо, користувачі охоронних сигналізацій тільки виграють від такої політики компанії. Так навіть найвимогливіші клієнти зможуть знайти серед широкого асортименту продукції OPTEX саме те, що їм потрібно.

Останнім часом професійні безпровідні датчики OPTEX стали причиною, того що при їх використанні значно розширилися звичні межі застосування радіоканальних пристроїв, і тепер вони дозволяють створювати дійсно багаторівневу систему охорони.

Якщо ви придбали охоронне обладнання виробника OPTEX, то знайте, що ви зробили вибір на користь якості та довговічності вашої охоронної системи. Фахівці ринку охоронних технологій надають своїм клієнтам безліч консультацій, але єдині вони завжди в тому, що кращим виробником обладнання для систем охоронної сигналізації є компанія OPTEX.

Все охоронне обладнання від компанії OPTEX дозволяє організувати стабільний захист від будь-якого несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється.

Якщо ви прийняли рішення про необхідність установки охоронної сигналізації, але турбуєтеся про те, що у вашому будинку з'являться додаткові дроти, що дизайнерський інтер'єр приміщення буде зіпсований довгими кабелями та іншими елементами, то кращим рішенням для вас буде безпровідна сигналізація. 

Безпровідна охоронна сигналізація OPTEX складається з красивих дизайнерски оформлених елементів.

Охоронна сигналізація OPTEX в своїй роботі грунтується на тому, що створюється свого роду багаторівневий захист. Так охоронна сигналізація OPTEX створює три захисних бар'єру на шляху зловмисників:

   · Захист зовнішнього периметра об'єкту, що охороняється

   · Захист внутрішньої території і кордонів будівель об'єкту, що охороняється

   · Охоронна сигналізація всередині приміщень об'єкту, що охороняється

Зазначимо, що безпровідні системи охоронної сигналізації OPTEX можна з легкістю інтегрувати в будь-які радіоканальні охоронні системи. Так як безпровідні сповіщувачі OPTEX можуть працювати з радіоканальними передавачами будь-якого виробника, то з їх допомогою можна оновити вже існуючу охоронну систему на об'єкті.

Базовими складовими безпровідної сигналізації OPTEX є наступні елементи:

· Центральний блок OPTEX

· Приймачі бездротових датчиків OPTEX

· Звукова сирена

· Клавіатура для управління

· Брелоки для управління

· Бездротові повторювачі OPTEX

· Блоки живлення та акумулятори

· GSM антена OPTEX

· Датчики руху OPTEX

· Датчики відкриття дверей OPTEX

· Датчики розбиття скла OPTEX

· Пожежні датчики OPTEX

· Комбіновані датчики OPTEX

Інтернет-магазин «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все вище перелічене обладнання та додаткові елементи для організації охоронних систем на будь-якому об'єкті. Наші консультанти допоможуть вам придбати необхідні товари.

Відзначимо, що модельний ряд охоронного обладнання Optex настільки великий, що бажаючі купити обладнання для створення охоронних сигналізацій часто перебувають у легкій розгубленості щодо того, що ж їм вибрати. 

По перше необхідно відразу ж розділити все обладнання на провідне і безпровідне і визначитися з тим, якого типу охоронну систему ви хочете створити. Далі всі охоронні пристрої можна розділити на активні і пасивні.

Для спрощення процесу підбору обладнання для вашої охоронної системи краще всього звернутися за консультацією до фахівців у цій галузі.

Ви можете купити охоронне обладнання Optex в нашому інтернет магазині з послугою адресної доставки по всій території України. Ви можете отримати куплені товари в будь-якій точці України, де б ви не були. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті або зв'язатися з нами.

Ви можете не тільки купити охоронне обладнання Optex в нашому інтернет-магазині, а і скористатися нашими послугами встановлення і налаштування охоронної системи.

Ми встановлюємо все обладнання, яке продаємо. Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» з встановлення охоронних сигналізацій доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ.

Охоронна продукція компанії Optex щодня захищає будинки, квартири, котеджі і офіси від непередбачених ситуацій і несанкціонованих дій зловмисників. Так бездротові охоронні сигналізації Optex організовують захист відкритих територій та великого периметра об'єктів.

Широка лінійка охоронної продукції Optex дозволяє створювати як охоронні системи для особистої безпеки людей і їхніх будинків, так і професійні охоронні системи для забезпечення комерційної безпеки виробничих об'єктів.

У нашому інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» представлено широкий вибір устаткування для охоронних сигналізацій самих різних виробників: Optex, Visonic, Texecom, LifeSOS, Ajax, Jablotron, Страж. 

Ви можете отримати докладну консультацію про всіх цих виробників і їх головних перевагах, звернувшись до наших менеджерів. Більше того, у нас ви можете купити готові комплекти безпровідних охоронних сигналізацій кращих виробників і встановити їх своїми руками.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>