Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідна сигналізація Texecom

 

Якщо вам потрібна охоронна сигналізація, але при цьому ви хочете уникнути громіздкою прокладання проводів і додаткових кабелів у приміщеннях, то найкраще вам підійде безпровідна охоронна сигналізація.

При установці безпровідних сигналізацій не потрібно прокладати дроти - всі елементи таких систем працюють з використанням радіоканалів, GSM мереж, інтернет мереж Wi-Fi і інших.

Якщо розглядати датчики і різного типу сповіщувачі як основні елементи охоронних сигналізацій, то джерелом живлення для них служать акумулятори та батарейки.

На сьогоднішній день на ринку охоронних сигналізацій представлена велика кількість обладнання різних виробників: Visonic, Ajax, Jablotron, Optex, Texecom, LifeSOS, Страж

Всі ці виробники створюють охоронне обладнання різних функціональних можливостей і технічних характеристик. Так, на сайті www.видеокамеры.com.ua  можна ознайомитися з докладними характеристиками всього обладнання в розділі безпровідні охоронні сигналізації.

У нашому інтернет магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» можна придбати вже готові комплекти безпровідних охоронних сигналізацій цих виробників. Такі готові рішення для безпеки користувач може встановити своїми руками або ж звернутися до послуг фахівців.

Якщо ви хочете придбати готовий комплект сигналізації Texecom для самостійної установки, то правильно буде звернутися за детальною консультацією до наших менеджерів.

У цьому розділі представлено охоронне обладнання виробника Texecom і ми оглянемо головні особливості такого обладнання. На сьогоднішній день компанія Texecom - це світовий лідер з виробництва охоронного обладнання.

У 1986 році компанія була заснована в Англії і дуже швидко завоювала світове визнання. Обладнання компанії Texecom представлено на ринку СНД не так давно, але вже зайняло свою нішу на ринку безпеки.

На ринку країн СНД особливої ​​популярності отримали охоронні датчики від виробника Texecom різних серій: Prestige Compact, Impaq Glass Break, 3D Petwise, Premier, Impaq Plus, Impaq Contact, Premier RICOCHET та інші.

Устаткування охоронної сигналізації Texecom можна розділити на кілька основних напрямків виробництва:

   · Центральні блоки

   · Сповіщувачі

   · Сирени

   · Комунікатори

   · Джерела живлення

   · Димові і температурні датчики

Таким чином, компанія Texecom виробляє дійсно широкий асортимент охоронної продукції. Охоронне обладнання Texecom можна розділити на пристрої для приміщень і для вуличної установки.

Основними елементами бездротової сигналізації Texecom є наступні складові:

· Центральний блок Texecom

· Приймачі бездротових датчиків

· Контрольні прилади Premier і Premier International

· Вуличні сирени Odyssey

· Клавіатура для управління Texecom

· Брелоки SmartKey для управління

· Бездротові повторювачі Texecom

· Блоки живлення та акумулятори Texecom

· Датчики руху Texecom

· Датчики відкриття дверей Texecom

· Датчики розбиття скла Texecom

· Пожежні датчики Texecom

· Комбіновані сповіщувачі Texecom

· Розширювач Texecom

· Радіоприймач RadioPlus

Відзначимо, що ціна на бездротову сигналізацію Texecom залежить саме від складових елементів самого комплекту. Так комплектація сигналізації може складатися з 5 датчиків або ж з 25 і відповідно вартість таких комплектів буде істотно відрізнятися.

Бездротова сигналізація Texecom користується величезною популярністю серед споживачів. Обладнання Texecom має очевидні переваги. У нашому інтернет магазині ви можете купити безпровідну сигналізацію Texecom з послугою адресної доставки по всій території України. 

Де б ви не перебували, ви можете отримати куплене обладнання в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації можна зв'язатися з нашими менеджерами або перейти в розділ ДОСТАВКА на сайті.

Завдяки безпровідним охоронним сигналізаціям Texecom користувачі можуть зберігати зовнішній вигляд приміщень практично без змін, або краще сказати за винятком того що в приміщеннях з'являться красиві дизайнерські датчики.

Зовсім недавно компанія Texecom створила технологічну новинку в охоронній сигналізації. Так практично всі безпровідні охоронні сигналізації використовують архітектуру передачі сигналів «точка-точка» або через повторювачі. Компанія Texecom розробила інноваційну безпровідну технологію отримання і передачі сигналу від пристрою до пристрою і т.д. 

Така схема нагадує систему рикошету, за що і отримала свою назву RICOCHET. Головна перевага нової безпровідної технології передачі даних RICOCHET в тому, що тепер охоронна система може бути величезних розмірів і масштабуватися до тих розмірів, які потрібні користувачам.

А архітектура передачі сигналів «точка-точка» обмежує розміри охоронної системи. Компанія Texecom випускає все більше пристроїв з новою функцією RICOCHET і направляє багато зусиль на подальший розвиток цього нового напрямку.

Ми спеціалізуємося на продажу охоронних сигналізацій виробника Texecom і завжди будемо раді допомогти вам у виборі охоронних систем. Наші менеджери з радістю проконсультують вас у виборі найкращого охоронного обладнання і готові допомогти вам з установкою.

Звертайтеся до нас і ви залишитеся задоволені співпрацею!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>