Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Безпровідна сигналізація Visonic

 

Ізраїльське охоронне обладнання «VISONIC» відповідає найсучаснішим вимогам. Штаб-квартира компанії Visonic розташована в Тель-Авіві, Ізраїль, а сама компанії має представництва в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

На сьогоднішній день компанія Visonic є одним зі світових лідерів з виробництва охоронного обладнання. Visonic не просто виробляє охоронне обладнання, а й займається розробками і новаторськими дослідженнями.

Сьогодні на ринку охоронних систем та безпеки представлена ​​величезна кількість обладнання різних компаній: Ajax, Jablotron, Optex, Texecom, LifeSOS, Страж. 

Компанії виробники розробляють охоронне обладнання з різними функціями, характеристиками та можливостями. На сайті www.видеокамеры.com.ua  в розділі безпровідні охоронні сигналізації представлені опис і докладні характеристики самого різного охоронного обладнання.

Компанія Visonic мабуть одна з не багатьох здійснює великі вкладення в науково-дослідні роботи для створення устаткування високої надійності та максимальної ефективності для користувачів. Так ніхто не сперечатиметься з тим, що охоронні системи Visonic не просто забезпечують безпеку людей, а покращують якість їхнього життя.

Безпровідні системи охорони Visonic і всі їх елементи мають сучасний і естетичний дизайн, який дозволяє їм ідеально вписуватися в інтер'єр приміщень. А безпровідний режим роботи всіх елементів охоронних сигналізацій Visonic забезпечує цілісність ремонту і відсутність громіздких проводів в приміщенні.

Бездротова охоронна сигналізація Visonic дуже проста в установці і вимагає незначну кількість часу для налаштування роботи системи.

Все охоронне обладнання Visonic відрізняється:

· високою надійністю

· високою точністю

· високою чутливістю.

Зазначимо, що найбільшу популярність Visonic отримала в сфері розробок і виробництва радіоканальних охоронних систем. Так радіоканальне обладнання Visonic швидко набуло популярності і популярність його доводять тисячі встановлених і працюючих охоронних систем по всьому світу.

Охоронне обладнання Visonic дозволяє організувати безпровідну систему охоронно-пожежної сигналізації в будинку, квартирі, котеджі або офісі. Безпровідні сповіщувачі по радіоканалу підключаються до контрольної панелі, яка дуже проста в управлінні.

Всі типи безпровідних сигналізацій Visonic являють собою інтелектуальні системи обробки сигналів і реагування на них.

Важливою перевагою безпровідних сигналізацій Visonic є можливість для користувача дистанційно включити охорону або ж налаштувати автоматичне включення в певний час.

Важливою особливістю охоронних систем від Visonic є їх орієнтованість на благо людей. Такі охоронні системи дійсно змінюють життя людей. Так можна підібрати охоронні системи Visonic для охорони дітей, для контролю літніх або хворих людей, для забезпечення безпеки людей з обмеженими фізичними можливостями і т.д. Всі ці можливості системи досягаються за рахунок точних датчиків руху або радіопередавачів-браслетів.

Варто відзначити, що серед споживачів з усього світу масової популярності набули охоронні пристрої серії PowerMax від Visonic.

Охоронні системи серії PowerMax від Visonic можна розділити на три основні типи:

· Visonic PowerMax Plus

· Visonic PowerMax Express

· Visonic PowerMax Pro

Зазначимо, що всі охоронні сигналізації Visonic крім охоронно-пожежних функцій володіють ще і великими сервісними можливостями.

Visonic PowerMax plus - це інтелектуальна безпровідна система, яка забезпечує захист об'єкта і разом з цим управління побутовими приладами в приміщеннях. Як охоронна система Visonic PowerMax plus реагує на витік газу, появу диму, витік води, несанкціонований доступ, дії зловмисників і багато іншого.

При цьому всі сигнали тривоги повідомляються користувачам по телефону або ж відразу на охоронний пульт. 

Також система Visonic PowerMax plus виконує функції свого роду «розумного будинку», вона дозволяє управляти освітленням та електроприладами, знімати або ставити будинок під охорону, вона повідомляє коли діти повернулися додому зі школи, дозволяє прослуховувати що відбувається в приміщеннях і багато іншого.

Системи Visonic PowerMax Pro є професійними інтелектуальними системами безпеки. Такі охоронні сигналізації дозволяють користувачам здійснювати управління безпекою об'єкта віддалено з будь-якого зручного їм місця завдяки доступу до мережі інтернет.

Мабуть, для користувачів головна перевага охоронних систем Visonic полягає в дуже зручній безпровідній панелі PowerMax. На безпровідній панелі PowerMax розміщений невеликий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням, на якому відображається потрібна інформація російською мовою.

Основними елементами комплекту охоронних систем Visonic є:

   · Безпровідна центральна панель

   · Звукові сирени

   · Радіобрелки для управління

   · Блоки живлення та акумулятори

   · Датчики руху

   · Датчики відкриття дверей

   · Датчики розбиття скла

   · Пожежні датчики

   · Комбіновані сповіщувачі

Орієнтованість охоронних систем Visonic на безпеку життя користувачів дозволяє компанії розробляти все нові функції таких систем. Так наведемо деякі приклади з життя користувачів з якими справляються охоронні системи від Visonic.

Наприклад, ви йдете на роботу, а вдома залишається хвора мама. Ви сильно переживаєте про те, що щось може трапитися і їй стане гірше. 

З системою Visonic PowerMax вам не потрібно телефонувати їй через кожні 15 хвилин, ви просто одягаєте їй компактний наручний браслет з радіопередавачем. Цей браслет автоматично посилає сигнал тривоги на ваш мобільний телефон при натисканні кнопки на ньому.

Наступний приклад: у вашому будинку живе старий дідусь, і вам часто доводиться кудись їхати і залишати його одного. Система Visonic PowerMax може визначати, що в перебігу якогось часу в будинку не відбувається ніякого руху людей і відразу ж автоматично надішле сигнал про тривогу на ваш мобільний телефон.

Наступний приклад, ви вийшли з дому і згадали, що забули встановити будинок під охорону. У вас немає часу повертатися додому. Ви можете просто подзвонити додому і віддалено встановити будинок під охорону.

Ми перерахували тут лише малу кількість прикладів того, як сучасні охоронні системи Visonic забезпечують захист і безпеку своїх користувачів і як вони дійсно допомагають людям в їх повсякденному житті. Тому вибираючи системи охорони і безпеки Visonic ви робите вибір на користь якості, надійності і неймовірної зручності.

Ціна на охоронні сигналізації Visonic залежить від комплектації системи, від кількості датчиків різних видів і від самої бездротової панелі керування. Все охоронне обладнання від Visonic можна купити в нашому інтернет магазині з послугою адресної доставки по всій території України. 

Після покупки комплекту готової охоронної сигналізації Visonic ви можете отримати її в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації можна зв'язатися з нашими менеджерами або перейти в розділ ДОСТАВКА на сайті.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» спеціалізується не тільки на продажу охоронних сигналізацій виробника Visonic, а й на установці і налаштуванні таких систем. Ми завжди будемо раді допомогти вам у виборі кращих охоронних систем і підкажемо, яке обладнання краще купити.

Звертайтеся в нашу компанію і ви залишитеся задоволені співпрацею! Наші консультанти з радістю підкажуть вам всі тонкощі у виборі охоронного обладнання і готові допомогти вам з установкою.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>