Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи безпеки. Все про системах безпеки

 

Системи управління безпекою покликані вирішувати такі завдання, як підтримання безпечного стану об'єкту, що охороняється, запобігання можливих загроз і посягань і звичайно протидія вже існуючим  загрозам і їх ліквідація.

Сучасну систему безпеки можна охарактеризувати як загальну систему забезпечення безпеки життєдіяльності людей з усім їхнім майном і цінностями.

Так системи безпеки найчастіше поділяють на системи особистої безпеки для будинку або квартири і на системи безпеки комерційного майна, такого як офіси, магазини, торгові центри, заводи, різні території.

Системи безпеки повинні бути спроектовані так, щоб ще на ранніх стадіях розвитку подій всі погрози були виявлені і ліквідовані.

Сучасні системи безпеки являють собою настільки широку сукупність різних пристроїв і приладів, засобів і рішень, що зараз уже важко уявити, щоб які-небудь функції збереження не могли бути реалізовані такою системою.

Головне завдання всіх систем безпеки - забезпечення захисту людини і збереження майна та матеріальних цінностей.

Компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" надає надійні системи безпеки, які відрізняються своєю гарною якістю і простотою у використанні. Так сучасні системи безпеки мають широкий спектр спеціальних можливостей і користуються масовою популярністю серед населення.

Вже зараз системи безпеки стали невід'ємною частиною будь-якого будинку, квартири, заміського котеджу, офісу, фабрик і заводів, торгових центрів і магазинів, а також інших об'єктів.

На ринку охорони і безпеки компанія "ВІДЕОКАМЕРИ" надає своїм клієнтам прямі поставки та продаж обладнання, проектування систем безпеки, технічну підтримку та сервісне обслуговування систем безпеки, монтаж і пуско-наладку.

Так майбутнє буде саме за компаніями, які забезпечують своїм клієнтам повноцінні комплексні рішення для безпеки та охорони, а також беруть на себе якісний сервіс, моніторинг, оновлення системи безпеки і т.д. Компанії з проектування та встановлення систем безпеки повинні бути справжнім надійним партнером для своїх клієнтів.

На сайті компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" ви можете знайти всю додаткову інформацію для самих різних напрямків застосування систем безпеки. Так ви можете ознайомитися з наступними варіантами застосування систем безпеки:

· Системи безпеки квартири і будинку

· Системи безпеки для дачі або котеджу

· Системи безпеки на заводі чи фабриці

· Системи безпеки в магазині і супермаркеті

· Системи безпеки в банку

· Системи безпеки в школі

· Системи безпеки на складі

· Системи безпеки в ресторані та кафе

· Системи безпеки в готелях

· Системи безпеки в офісі і бізнес-центрах

Незалежно від того де застосовуються системи безпеки, їх можна розділити на два типи:

   · комплексні системи безпеки

   · інтегровані системи безпеки

Ні для кого не секрет, що детально спроектована і продумана система безпеки дозволяє уникнути загроз, запобігти втратам, знизити ризики, які можуть виникнути в різного типу ситуаціях, таких як: несанкціонований доступ, крадіжки, погроми і різного роду протиправні дії.

Сучасна система управління безпекою повинна бути комплексно оснащена якісними інженерно-технічними засобами і охоплювати весь об'єкт, що охороняється - будівлю, та прилеглі до неї території.

Головним завданням у роботі системи безпеки є оперативне і своєчасне визначення внутрішніх та зовнішніх загроз, їх ліквідація і швидке усунення наслідків. До того ж системи безпеки також повинні перешкоджати появі будь-яких загроз і втрат.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" клієнтам надається можливість знайти будь-яке необхідне їм устаткування для систем безпеки, так як у нас представлений дуже широкий асортимент самих різних виробників: Infinity, LAICE, Twist, Lightwell, Optivision, NOVUS, InterVision, Atis, Smartec, SAMSUNG, Panasonic, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, D-link, KT & C, Praxis, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Qihan, Qtum, Axis, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Hitron і багато інших .

Всі системи безпеки залежно від їх способу функціонування можна розділити на автономні системи безпеки та централізовані системи безпеки.

Автономні системи безпеки функціонують в автономному режимі. Централізовані системи безпеки управляються з центрального пульта охорони. Незалежно від того якого типу систему безпеки обирає клієнт, він завжди може розраховувати на оперативне запобігання різних екстрених ситуацій, таких як пожежа, витік води чи газу, несанкціоноване проникнення, крадіжка і т.д. Це стає реальним за рахунок своєчасного оповіщення від системи безпеки і швидкого реагування.

Щоб отримати функціонально бездоганну систему безпеки будь-якого об'єкта, перше, що потрібно зробити, так це сформувати цілі та головні завдання для такої системи і на базі цього вже зробити проектування системи. Так задачі для системи безпеки об'єкта повинні включати в себе всі можливі загрози для цього об'єкту і чіткі заходи для виконання такою системою. У перелік можливих загроз можуть входити такі небезпечні ситуації, як потоп, пожежа, крадіжки, хуліганство, вандалізм, порушення порядку та встановлених правил.

Відзначимо, що система безпеки підприємства буде мати трохи інші завдання, оскільки спочатку на таких об'єктах потрібно дивитися які робочі процеси можна автоматизувати в системі і максимальна кількість дій покладена на систему управління і контролю доступом. 

Наприклад, це такі завдання для системи безпеки, як контроль доступу відвідувачів і співробітників в різні приміщення, облік даних співробітників та їх робочого часу, контроль порушень норм праці.

Також для тих клієнтів, які хочуть заощадити на вартості, часу і проектуванні, завжди доступні вже готові комплекти систем безпеки для самостійної установки. Такі готові рішення для систем безпеки набувають все більшої популярності за рахунок їх зручності, простоти і невеликій вартості. 

У нашому інтернет-магазині представлені готові комплекти систем управління безпекою, які не вимагають професійної інсталяції фахівцем і можуть бути встановлені навіть своїми руками.

Таким чином, сучасні системи безпеки в першу чергу створені для того, щоб всі можливі наслідки негативних подій для людей, їх майна та цінностей були мінімальними. Системи безпеки дозволяють уникнути розкрадань і серйозних крадіжок на підприємствах, захищають від витоку або розповсюдження секретної службової інформації, попереджають і запобігають терористичним атакам, значно знижують ймовірність будь-яких незаконних дій.

Системи безпеки здатні повністю запобігти квартирним зломам, крадіжкам і взагалі проникненням на приватну територію.

Якщо говорити більш глобально, то стає очевидно, що системи безпеки з усіма їх функціональними можливостями рятують життя людей в різних екстремальних ситуаціях.

Все обладнання для систем забезпечення безпеки в нашому інтернет магазині можна купити з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» виконує проекти на установку систем безпеки по всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>