Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система відеоспостереження на комп'ютері

 

З широким розповсюдженням комп'ютерних систем стали актуальним системи відеоспостереження на базі комп'ютера. Так люди все частіше вдаються до можливості організувати відеоспостереження на своєму комп'ютері, ніж відводити для системи відеоспостереження окремий монітор, відеореєстратор і т.д.

Перше що необхідно знати, так це те, що включає в себе така система відеоспостереження.

Система відеоспостереження на комп'ютері, звичайно ж, включає в себе камери відеоспостереження. Камери відеоспостереження бувають абсолютно різними, і про них ви можете більш детально почитати в розділі Відеокамери на нашому сайті.

Наприклад, у вас є камери відеоспостереження, і вони з'єднані кабелем з комп'ютером. У цьому комп'ютері, крім усього необхідного (того без чого не один комп'ютер не буде працювати), необхідно встановити плату відеозахвату, або систему таких плат.

Плати відеозахоплення, дуже нагадують звичайні, стандартні плати збірного комп'ютера, і встановлюються вони також в материнську плату комп'ютера.

Далі перш ніж збирати відеоспостереження на комп'ютері, вам необхідно точно знати яка кількість камер у вас буде встановлена. Це необхідно для того, щоб підібрати правильну материнську плату, з потрібною кількістю входів для плат відеозахоплення.

Наприклад, стандартно одна плата відеозахоплення обслуговує 8 камер, тобто, якщо вам необхідно 16 камер, потрібно вибрати таку материнську плату, яка зможе вмістити дві ці плати. Також потрібно відзначити, що самі плати відеозахоплення вимагають різних входів, тому перед покупкою всіх елементів, потрібно все правильно зіставити.

Коли система відеоспостереження на базі комп'ютера зібрана, настає наступний момент. І це настройка всієї системи.

Щоб встановити відеоспостереження на комп'ютері, вам будуть потрібні драйвера, і програма перегляду запису з відеокамер. Зазвичай вони входять у комплект плат відеозахвату, з цього, все що потрібно це просто їх встановити.

Далі саму програму потрібно налаштувати, виходячи з ваших потреб. Можна встановити відеоспостереження на комп'ютері по детектору руху, або за часом, або певного режиму, який ви самі оберете.

По суті, програмне забезпечення, яке пропонується разом з платами відеозахоплення, має такі ж можливості, як і звичайне ПЗ для установки з відеореєстраторами.

Але також потрібно знати один важливий момент. І цей момент стосується доопрацювання ПЗ. Є виробники плат відеозахоплення, які оновлюють своє ПЗ, або за запитом клієнта доповнюють те, що необхідно.

Цей момент необхідно враховувати при виборі плат відеозахоплення. Якщо ви хочете створити відеоспостереження через комп'ютер, яке задовольнятиме ваші потреби, вам краще створювати його на базі плат відеозахоплення.

Також є і другий варіант створення відеоспостереження на комп'ютері. Цей варіант передбачає, що компьютер можна з'єднати із звичайним відеореєстратором. Тут ви просто встановлюєте систему відеоспостереження із звичайним відеореєстратором, і віддалено переглядаєте те, що записує відеореєстратор. У такому випадку ви маєте практично ті ж самі можливості, як і в першому варіанті. По суті ці варіанти відрізняються між собою лише тільки можливостями ПЗ, яке встановлено, якщо технічні характеристики однакові.

Звичайно ж найважливіший момент - це вартість. Що дорожче, відеоспостереження на комп'ютері, або на відеореєстраторові. Якщо брати одні і ті ж характеристики відео реєстратора та плати відеозахоплення, то сама плата коштує дешевше.

Але вся система відеоспостереження на базі комп'ютера буде коштувати дорожче. Тому якщо вам потрібно просте і швидке рішення купуйте відеореєстратор. А якщо вам потрібно вирішити складне завдання, і кількість камер, яку потрібно встановити перевищує, наприклад, 32 штуки, краще встановлювати відеоспостереження на комп'ютері.

У будь-якому випадку, якщо у вас є питання, чи пропозиції, ми завжди раді вас вислухати, і допомогти вам знайти найкраще рішення.

У нашому інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  представлений широкий вибір всього необхідного відеообладнання та відеокамер для організації системи відеоспостереження на базі комп'ютера.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>