Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи безпеки 3g


Сучасні технології часом просто вражають. Те що раніше здавалося неймовірним, сьогодні вже норма. Так відбувається і зі сферою охорони та безпеки. Кожен раз, коли з'являються якісь нові розробки в галузі передачі даних, якості зображення і телекомунікацій, вони неодмінно впроваджуються і в системах безпеки.

Сучасні системи безпеки 3G стали новим проривом на ринку охорони і вже використовуються багатьма людьми.

Так область мобільного зв'язку донедавна не являла собою ніякого інтересу для систем безпеки та охорони. Але з появою GSM сигналізацій все змінилося. Так стало очевидно, що оперативність реагування і зручність для користувачів грають найважливішу роль. А це можливо тільки якщо використовувати ті пристрої, якими користуються всі люди і які завжди поруч - мобільні телефони.

Ось і зараз з появою мобільного інтернету 3g і 4g були розроблені інноваційні 3g відеокамери.

Системи безпеки 3g найчастіше використовуються на тих об'єктах, де немає провідного інтернету або ж де просто неможливо провести інтернет.

Також ті об'єкти, де вже раніше була встановлена ​​охоронна GSM сигналізація, зараз переобладнуються під комплексні системи безпеки 3g з відеокамерами 3g і безпровідними охоронними датчиками.

Якщо ви прийняли рішення, що вам потрібна комплексна система безпеки на базі 3g мереж, то першим кроком необхідно переконатися, що ваша територія покривається мобільним інтернетом. Покриття стільникового інтернету 3g і швидкісного 4g на території України не таке вже й велике. Так всі обласні центри та великі міста підпадають під мережу стільникового інтернету. Тому в першу чергу вам як користувачам необхідно ознайомитися з картами покриття операторів стільникових мереж на території України:

· 4G WiMax «Freshtel»

· «PeopleNet»

· «CDMA УКРАЇНА» (ITC)

· «Інтертелеком»

· «MTC Коннект»

· «ТриМоб» (Utel)

Як ви розумієте організація будь-якої системи безпеки 3g можлива тільки при наявності мобільного інтернету операторів стільникового зв'язку. Звичайно варто звернути увагу на розвиток високошвидкісного інтернету 4g. Він безумовно створить нові можливості для передачі відео з камер і для створення більш точного відеоспостереження в режимі реального часу.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо створення системи безпеки 3g ви завжди можете звернутися до наших фахівців.

У нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з широким асортиментом обладнання для організації системи безпеки з використанням 3g мереж. Також ми надаємо послуги з проектування і створення таких систем на об'єктах будь-якої складності.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>