Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи безпеки для банку

 

Системи відеоспостереження в банку найчастіше повинні не просто виконувати відеомоніторинг, а і здійснювати інтелектуальний відеоконтроль. Так такі інтелектуальні системи відеоспостереження можуть ідентифікувати особу, фіксувати залишені предмети, відстежувати скупчення людей, контролювати касові операції, і обов'язково відстежувати що відбувається на прилеглих територіях.

Те, що стосується банків і фінансових установ, то тут очевидно, що мова повинна йти тільки про комплексну систему безпеки.

Так для банку і різних кредитних установ буде занадто ризиковано установлювати окремі самостійно функціонуючі підсистеми охорони і безпеки, які будуть легко уразливими і ненадійними.

Так всі можливі підсистеми охорони та управління безпекою для банку повинні бути об'єднані в єдину комплексну систему безпеки. Так систему відеоспостереження, систему контролю доступу, охоронну сигналізацію, систему пожежогасіння та пожежної сигналізації, систему зв'язку (інтернет і телефонію) - все це необхідно інтегрувати в одну комплексну систему на базі спеціального програмного забезпечення.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» має велике досвід реалізації проектів для систем безпеки в організаціях банківської та кредитної сфери послуг. При реалізації установки систем безпеки на таких об'єктах в першу чергу вирішуються завдання:

· відеоспостереження та відеоконтролю за касами або операційного залу

· відеомоніторинг службових приміщень та прилеглих територій до будівлі

· оперативне сигналізування про несанкціоноване проникнення в приміщення

· облік відвідувачів і відстеження їх руху

· контроль доступу в різні приміщення

· управління системою гучного зв'язку та оповіщення

· оперативне спрацювання систем пожежогасіння та димовидалення

· оперативне виявлення джерел пожежі

· захист і збереження комерційної та фінансової інформації

· захист сховища або депозитарію.

Для вирішення всіх завдань систем безпеки для банків необхідна велика кількість обладнання. Так в нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору устаткування для систем безпеки банків серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Panasonic, Qtum, Sunell Viatec, Twist, NOVUS, InterVision, CNB, STS, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Linovision, Hitron, D-link, Infinity, KT & C, Optivision, Qihan, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Evidence, SAMSUNG, Lightwell.

Охоронна сигналізація в банку повинна бути максимально повною і включати в себе різні види охоронних датчиків. Так кожне приміщення має бути обладнане датчиками розбиття скла, датчиками руху, герконами (датчики відкриття дверей).

Пожежна сигналізація для банку є невід'ємною частиною систем безпеки таких установ і повинна бути встановлена ​​у всіх без винятку приміщеннях будівлі банку.

Пожежна сигналізація в банку повинна повністю відповідати всім нормам пожежної безпеки і забезпечувати максимальне збереження майна в екстрених ситуаціях.

Охорона приміщень банку також повинна включати в себе функцію установки приміщень під охорону. Так здача приміщень банку на охорону може відбуватися з використанням біометрії (відбитки пальців), proximity-карток, брелків touch-memory або кодових клавіатур. Здача приміщень на охорону або зняття їх з охорони повинна бути під контролем єдиної служби охорони, яка вже здійснює моніторинг та контроль всього будинку банку.

Система контролю і управління доступом банку повинна включати в себе як контроль доступу відвідувачів банку, так і управління доступом співробітників та інших людей в різні приміщення банку. Багато банків не роблять великого акценту на контролі відвідувачів і обмежуються одним співробітником охорони біля головного входу.

Для повноти контролю доступу відвідувачів лише не багато банків використовують систему реєстрації гостей. Так сучасна система контролю доступу в банку дозволяє фіксувати кожного відвідувача, зберігати дані про нього: паспортні дані, фотографію, час приходу/виходу. 

Ця інформація зберігається в базі СКУД і завдяки цьому можна автоматично формувати звіти про відвідувачів банку в різні періоди часу, тривалості візитів, кількість візитів і т.д.

Сучасні СКУД для банків також мають функції особливих умов допуску для постійних клієнтів, допуску в сховище або до депозитарної ячейки. Звичайно однією з важливих функцій системи контролю доступу для банків і кредитних установ є автоматична ідентифікація злочинців і небажаних відвідувачів.

Існує серйозна необхідність в діяльності банків захищати комерційну та фінансову інформацію своїх клієнтів. При розробці системи безпеки для банків необхідно приділяти багато уваги захисту інформації, запобігати витоку інформації, контролювати інформаційні контакти співробітників, відстеження листування співробітників, визначати факти копіювання даних на зовнішні носії.

Також з точки зору ефективності управління банку зручним є використання СКУД з тим, щоб вести облік робочого часу співробітників, їх відсутність - уходи, кількість часу на обіди чи перекури. У банках і кредитних установах важливим є контроль і моніторинг ліній телефонії та Інтернет. Найчастіше в будівлі банків відразу ж можна встановити АТС з підключенням до IP-телефонії.

Варто відзначити, що все обладнання для систем безпеки банків і кредитних установ у нашому інтернет магазині формується в замовлення з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Охоронне відеоспостереження є обов'язковим для безпеки банків. Відеоспостереження не тільки можна використовувати як охоронний інструмент в банку, а і як спостереження за різними конфліктними ситуаціями і роботою співробітників.

Охоронне відеоспостереження в банку рекомендується встановлювати у всіх приміщеннях, на всіх поверхах, на сходах і в коридорах, на основний та службовий входи / виходи, по периметру будівлі, на парковці (особливо в'їзд-виїзд).

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» з установки систем безпеки в банках доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти по всій території України.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для сучасних систем безпеки в банку, яке задовольняє найрізноманітніші вимоги і запити.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>