Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система безпеки будинку, котеджу і квартири

 

При проектуванні систем безпеки для будинку або котеджу завжди враховується наявність найнеобхідніших підсистем, а саме системи відеоспостереження, пожежної системи, охоронно-пожежної сигналізації та системи охорони як дома так і периметра.

На даний момент дуже затребуваним стає забезпечення особистої безпеки людини.

Так якщо раніше обов'язковим атрибутом усіх офісних і комерційних об'єктів була система безпеки, то зараз вже багато людей не уявляють свого будинку без ефективної системи безпеки.

Під забезпеченням особистої безпеки людини найчастіше мається на увазі функціонуюча система безпеки в квартирі, приватному будинку, заміському котеджі або дачі.

Будинок або котедж на відкритій території, де проживає людина зі своїми близькими, вимагає заходів щодо свого захисту значно більше, ніж стандартна квартира. Так в силу своїх територіальних особливостей житловий будинок або котедж вимагає особливого підвищеного рівня безпеки.

Також котедж або дача часто знаходяться без нагляду господарів, які і не знають, що відбувається в будинку за їх відсутності. Сучасні системи безпеки не просто доглядають за будинком, а повністю забезпечують захист і збереження майна.

Для систем безпеки будинку ключовим є система відеоспостереження. Сучасні системи відеоспостереження для будинку або котеджу обладнані підсистемами інтелектуального аналізу відеозображення, що забезпечує можливість контролювати дуже велику кількість різних моментів. 

Так за допомогою функцій ідентифікації особистостей ви можете точно встановлювати особу людини, або контролювати рух залишених в будинку дітей, або відслідковувати можливі спроби вторгнення на охоронювану зону сторонніх, або фіксувати факти злодійства.

Якщо система безпеки будинку або квартири будується на використанні сучасних ip-технологій, то користувачі такої системи завжди можуть у режимі он-лайн управляти системою через інтернет і переглядати відеоархів системи через Інтернет з будь-якої точки світу.

Для вирішення завдань охорони периметра будинку або котеджу найчастіше використовується не тільки система відеоспостереження з її можливостями, а й спеціальні системи відстеження фактів порушення зони охоронюваного периметра, а також системи сигналізування та оповіщення.

Особливе значення в сучасних криміногенних умовах в суспільстві має безпека об'єктів проживання людини, будь то будинок, квартира, заміський котедж або дача.

Пограбування, злом, виведення з ладу або порушення функціонування або цілісності таких об'єктів чреваті вкрай негативними наслідками і наносять великий збиток людям і суспільству. Кожна людина з сім'єю живе у своєму будинку і вірить в те, що це його територія, що це його притулок і що він захищений. Але як тільки люди стикаються з незаконними діями злочинців, вони відразу ж бачать наскільки незахищені їх домівки та сім'ї.

Відзначимо, що багато сучасних громадяни не чекають поки їх будинок або квартира піддасться злочинному нападу, а відразу ж встановлюють комплексні системи безпеки для дому і таким чином запобігають випадкам крадіжок або нанесення шкоди.

Системи безпеки для будинку, квартири або дачі можуть також автоматично включати сигналізацію і передавати тривожний сигнал про проникнення або небезпеки на пульт охорони або самому власнику.

Для особистої безпеки і збереження будинку дуже важливою складовою системи безпеки є система охоронно-пожежної сигналізації, яка не тільки оповіщає про несанкціоноване проникнення в приміщення, а й забезпечує своєчасне виявлення джерел загорянь, витоку газу, управління системами оповіщення, евакуації та пожежогасіння.

Сучасні системи безпеки для будинку і їх комплектуючі представлені в нашому магазині. У нашому онлайн-магазині клієнтам надається можливість вибору обладнання для особистої безпеки серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Optivision, Praxis, Qihan, NOVUS, Hitron, InterVision, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, SAMSUNG, Panasonic, HIKVISION , KT & C, LAICE, Qtum, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis, Brickcom, Dahua, D-link, CNB, STS, Evidence, Twist, LuxRiot.

Якщо ми розглядаємо систему безпеки для заміського котеджу, то така система звичайно включає в себе: охоронно-пожежну сигналізацію, систему відеоспостереження, аудіомофон або відеодомофон, автоматичний шлагбаум при в'їзді на територію.

Для такого роду котеджів ідеальним варіантом буде, якщо в котеджному селищі є єдиний центральний пульт охорони і спостереження, на який і надходять всі сигнали від систем безпеки, і в ньому ж ведеться постійний відеомоніторинг об’єктів.

Багато власників будинків вирішують проблеми з безпекою за рахунок того, що вдома постійно знаходиться сторож або охоронець і встановлюють лише систему домашнього відеоспостереження. Але варто відзначити, що ніщо не замінить автономної комплексною системою безпеки з її величезним функціоналом.

Сучасні системи безпеки мають безліч можливостей і зручні у використанні для власників будинків. Так можна налаштувати систему оповіщення про тривогу так, щоб вона передавала сигнал на мобільний телефон власника або автоматично включалася відеотрансляція подій.

Варто відзначити, що все обладнання для вашої особистої безпеки в нашому онлайн магазині формується в замовлення покупця з послугою адресної доставки по всій території України. Наші клієнти можуть скористатися нашими послугами в будь-якій точці України.

Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті. Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Львів, Луцьк, Ужгород, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти на установку систем безпеки для будинку або заміського котеджу по всій території України.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для комплексних систем безпеки будинку або квартири, що задовольнить найрізноманітніші запити клієнтів.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>