Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система безпеки в готелях

 

У кожному готелі має бути централізована система відеоспостереження.

Система охоронного відеоспостереження повинна забезпечувати можливість перегляду всього, що відбувається в реальному часі і запис відео для подальшого вивчення.

Коротко опишемо деякі важливі моменти в забезпеченні безпеки готелів.

Якщо розглядати будову готелів, то всі вхідні двері номерів повинні бути обладнані доводчиками дверей, що монтуються зсередини і електронними замками.

Кожен номер або будиночок в готелі повинен оснащуватися невеликим сейфом з можливістю установки персонального коду клієнта для закриття і відкриття. Так склалося, що найчастіше розмір сейфа повністю залежить від типу номеру.

Обов'язково необхідно передбачити наявність майстер-пристроїв зі спеціальним кодом для всіх сейфів в випадку екстреного відкривання сейфа. Дуже зручним зараз є наявність в міні-сейфах енергонезалежної пам'яті, яка записує події і таким чином це знімає всі претензії і питання постояльців щодо несанкціонованого відкриття сейфів службовцями готелю. Так можна убезпечити персонал від необгрунтованих звинувачень.

Також для забезпечення комфортного і спокійного перебування клієнтів в готелі можна використовувати централізоване сховище цінностей - депозитні комірки. Депозитні камери для цінностей клієнтів найчастіше розміщують поблизу стійки реєстрації.

Ячейки централізованого сховища повинні мати два ключі: майстер-ключ для обслуговуючого персоналу і особистий ключ для клієнта. Зазначимо, що обов'язковою є установка охоронного відеоспостереження та охоронної сигналізації для такого сховища.

Також готелі володіють конфіденційною інформацією про відвідувачів і різною інформацією своїх клієнтів, і ось захист такої інформації - теж важливе завдання систем безпеки готелів.

Найчастіше в готелі є пост чергового адміністратора, де і знаходяться головні монітори спостереження, комутаційне обладнання і записуючі пристрої. Або ж якщо є своя служба безпеки, то моніторинг відео відбувається на пульті охорони.

Готелі з великою кількістю персоналу повинні передбачити автоматизовану систему контролю доступу та обліку робочого часу для персоналу. Пропусками для таких систем управління доступом є магнітні та електронні картки, а також пропуски з графічною і фотоінформацією для використання в якості посвідчення.

Система контролю доступу в готелі повинна обмежувати прохід сторонніх людей, які не мають права доступу. А також здійснювати реєстрацію переміщення співробітників.

Для запобігання будь-якого незаконного проникнення на територію готелю необхідна ефективно функціонуюча охоронна сигналізація.

Непереривний моніторинг сигналів тривоги охоронної сигналізації необхідно здійснювати в місці постійної присутності персоналу - це може бути диспетчерське приміщення охорони.

Система охоронної сигналізації покликана запобігати неконтрольованому проникненню всередину номерів і окремих приміщень.

Кращий спосіб створити систему управління безпекою готелі - звернутися за допомогою до фахівців у цій галузі. Також в нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору устаткування для систем безпеки серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: Atis, Lightwell, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, KT & C, Praxis, Sunell Viatec, Z-BEN, Axis , Brickcom, NOVUS, InterVision, STS, Evidence, SAMSUNG, Panasonic, Rainbow, D-link, Infinity, Twist, DV-Tech, Arecont Vision, LuxRiot.

Система охоронної сигналізації готелю складається з великої кількості різних охоронних оповіщувачів. Так охоронні датчики повинні бути обладнані на входах і виходах, на дверях службових приміщень і т.д. Найчастіше такі датчики є прихованими для стороннього погляду.

У приміщеннях з особливо цінними предметами встановлюють охоронні датчики руху. Також датчики охоронної сигналізації встановлюють:

· На приймальній готелі

· У адміністратора

· На касі

· В офісі керівництва

Охоронна сигналізація може складатися з звукових та візуальних пристроїв тривоги - зумери, сирени, сигналізатори, прожектори.

Мабуть, одним із головних ризиків для функціонування готелів є загроза пожежі, коли все піддається загрозі знищення: постояльці, співробітники, майно і т.д. Система пожежної безпеки в готелі повинна здійснювати ефективне і оперативне виявлення загоряння з точним зазначенням місця.

У разі виникнення загрози пожежі необхідно проводити екстрену евакуацію людей, організовувати розблокування всіх дверей і ліфтів. Звичайно у готелях завжди повинен бути пожежний інвентар у робочому стані. До завдань системи пожежної безпеки входить прийняття заходів з гасіння пожежі, запобігання подальшого поширення вогню, а також подальшого димовидалення.

Завдяки системі пожежної сигналізації здійснюється автоматичне оповіщення служб безпеки, а також всіх співробітників і постояльців готелю про пожежу.

Також система пожежної сигналізації виявляє вогнище пожежі з точним визначенням місця займання - для цього використовуються пожежні датчики. Пожежні сповіщувачі бувають димові та теплові. Пожежні датчики по можливості встановлюються у всіх приміщеннях готелів.

Таким чином, системи безпеки готелів повинні виконувати багато життєво важливих завдань і відповідати сучасним вимогам безпеки. Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це найкраще місце, де можна знайти все необхідне обладнання для систем безпеки готелів, задовольняє найрізноманітніші запити клієнтів.

Все обладнання для систем безпеки готелів в нашому інтернет магазині доступно покупцям з послугою адресної доставки по всій території України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» доступні в таких містах як Київ, Львів, Луцьк, Миколаїв, Ужгород, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти по всій території України.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>