Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система безпеки для магазину

 

При організації системи безпеки для магазину чи супермаркету необхідно встановити завдання, які така система буде виконувати.

Система охорони і безпеки супермаркету повинна бути спроектована професіоналами. Наша компанія виконує проектування та створення систем безпеки для самих різних обєктів. 

Магазини, супермаркети і торгові центри відносяться до таких об'єктів, де завжди в наявності величезна кількість товарів і матеріальних цінностей. Також в магазинах і супермаркетах на складах знаходиться велика кількість товарних запасів, які вимагають особливої ​​охорони і безпеки.

Сучасні магазини та супермаркети підпадають під ризик крадіжок і розкрадань. Більше того потрібно зазначити, що збитки від крадіжок і розкрадань ймовірні не тільки з боку відвідувачів, але і з боку особового персоналу магазину. 

Так в торгових залах магазину чи супермаркету товар можуть красти відвідувачі, а на складах товарні запаси розкрадатимуться персоналом магазину. Без будь-якого технічного обладнання спостереження і контролю не можливо в повній мірі простежити ці процеси і запобігти їм.

Саме тому проблема забезпечення безпеки магазину чи супермаркету вимагає особливого рішення у вигляді сучасної комплексної системи безпеки.

На щастя зараз можна спостерігати таку тенденцію, що системи управління безпекою для магазинів стали звичною справою для більшості торгових точок. Так більшість невеликих торгових точок використовують типові проекти систем безпеки магазину, а великі супермаркети і торгові центри віддають перевагу розробці індивідуальних проектів системи безпеки.

Так компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» надає своїм клієнтам як можливість купити готові рішення для систем безпеки магазину, так і індивідуально розроблений проект з послугами установки.

Варто звернути увагу на те, що виникнення пожежі в магазині може наносити такі збитки, які ставлять під загрозу все існування магазину в цілому. Таким чином, пожежна система та пожежна сигналізація - це вкрай необхідні підсистеми комплексної системи безпеки для магазину.

Пожежа в торгових точках або супермаркетах найчастіше виникає з причини технічних несправностей або необережного поводження з вогнем.

Важливим моментом також є не сподіватися на оперативність державних служб пожежогасіння, а встановити в комплексній системі безпеки такий функціонал, як автоматична система пожежогасіння та димовидалення для магазинів.

Сучасні системи управління безпекою магазинів і торгових центрів повинні включати наступні підсистеми:

    протикражні системи для магазинів - це сукупність протикрадіжного контролюючого обладнання, головними елементами якого є протикражні датчики на товари та протикрадіжна антена при виході з торгового залу, яка реагує на потрапляння датчиків в область її дії. Також на касі магазину чи супермаркету є деактиватори і спеціальні знімачі датчиків.

    системи відеоспостереження та відеомоніторингу - це сукупність відеообладнання, що дозволяє забезпечувати відеоконтроль не тільки за територією торгового залу магазину, а й робити контроль касових операцій і дій касирів. Також такі системи відеоспостереження для магазинів дозволяють здійснювати обробку відеопотоку, ідентифікувати людей, зберігати та переглядати відеоархів.

    системи контролю каси - це програмно-апаратне рішення для контролю касових операцій в магазині або супермаркеті, яке дозволяє фіксувати всі касові операції та виявляти нестачі або порушення.

    системи захисту дорогого товару - це сукупність обладнання у вигляді спеціальних помп-датчиків, що забезпечують безпеку дорогого товару на стелажах у відкритому доступі.

    охоронна сигналізація - це комплекс технічних засобів для магазинів, які забезпечують своєчасне виявлення несанкціонованого доступу до об'єкту і оперативне оповіщення про це.

    пожежна сигналізація - це комплекс технічного обладнання для оперативного виявлення спалаху і сповіщення відповідних служб або ж передача сигналу для швидкого автоматичного пожежогасіння.

    системи моніторингу відвідувачів - це системи аналізу потоків відвідувачів, які здійснюють  моніторинг відвідувачів магазинів, супермаркетів, торгових центрів. Також такі системи використовуються не тільки для статистики, а й для проведення різних маркетингових дослідження на базі цих даних.

    системи контролю та управління доступом (СКУД) - це сукупність контролюючого обладнання у вигляді контролерів, зчитувачів, керованих замків, автоматичних шлагбаумів, які дозволяють здійснювати доступ до об'єкту, контролювати прохід у різні частини будівлі та службові приміщення. Такі СКУД особливо важливі для забезпечення санкціонованого доступу на склад магазинів, де зберігаються цінні товари у величезній кількості.

    системи оповіщення і гучного зв'язку - це сукупність звукового обладнання у вигляді динаміків, гучномовців, мікрофонів та інших, які дозволяють оперативно здійснювати звукове управління евакуацією відвідувачів і персоналу з будівлі у випадку пожежі або іншої екстреної ситуації. Варто відзначити, що супермаркети і торгові центри використовують системи оповіщення в щоденному режимі для рекламної інформації, оповіщення про різні акції або для музичного озвучення.

У нашому інтернет-магазині клієнтам надається можливість вибору сучасного обладнання для систем безпеки магазинів, супермаркетів, торгових центрів серед дуже широкого товарного асортименту самих різних виробників: CNB, STS, SAMSUNG, Panasonic, HIKVISION, NOVUS, InterVision, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, D-link, Infinity, KT & C, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Axis.

Також все обладнання для систем безпеки в нашому онлайн-магазині формується до замовлення покупця з послугою адресної доставки по території України. Наші клієнти можуть скористатися послугами компанії в будь-якій точці України. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» з установки систем безпеки для торгових точок і магазинів доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Львів, Луцьк, Ужгород, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти з встановлення сучасних систем управління безпекою магазинів по всій території України.

Онлайн-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для систем безпеки в магазині, супермаркеті або торговому центрі, яке задовольняє найрізноманітніші запити.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>