Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Система безпеки в офісі

 

Для забезпечення всебічної безпеки в офісах і комерційних організаціях має бути розроблений великий комплекс заходів щодо забезпечення збереження майна та охорони людей.

Офісні системи пожежної сигналізації використовують у своїй роботі різні датчики і сповіщувачі для виявлення факту загоряння. Це можуть бути димові або теплові пожежні датчики.

Пожежні датчики використовуються в найбільш важливих і пожежонебезпечних зонах, ну і в ідеальному варіанті у всіх офісних приміщеннях.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» встановлює комплексні системи офісної безпеки, які включають:

   · Охоронне відеоспостереження

   · Системи контролю доступу

   · Системи протипожежного захисту та пожежогасіння

   · Охоронна сигналізація

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» швидко і якісно організовує в офісах і компаніях сучасні системи безпеки. Наша компанія використовує технологічну базу, яка грунтується на використанні останніх досягнень в сфері безпеки і відеоспостереження.

На сучасному ринку систем безпеки великої популярності набувають готові комплекти систем охорони і безпеки в офіс для установки своїми руками. За рахунок економії у вартості і зручності в установці готові рішення для систем безпеки стали дуже затребуваними серед організацій.

У нашому інтернет-магазині представлені готові комплекти систем безпеки, які не вимагають інсталяції фахівцем і можуть бути встановлені в офісі самостійно користувачами.

Мабуть, самим ключовим інструментом сучасних систем безпеки для офісу є система контролю і управління доступом. Так система керування доступом дозволяє встановити безперешкодний санкціонований доступ в приміщення і природно забезпечує блокування несанкціонованого доступу сторонніх.

Сучасні системи контролю доступу в офісі дозволяють організувати індивідуальний режим доступу до приміщення офісу або компанії за розкладом з обмежувачами часу, за службовим положенням і т.д.

Системи контролю доступу в офісі дозволяють вести повну статистику доступів до приміщень цілодобово з розбивкою по днях тижня, що природно головним чином використовується для контролю персоналу та відстеження робочого графіка співробітників.

Такого роду системи контролю доступу допомагають не просто забезпечувати безпеку компанії, а і вести облік робочого часу співробітників і враховувати роботу персоналу у вихідні, переробки і навпаки перерви і перекури.

Система управління доступом в офісі також передбачає особливу функціональність щодо контролювання доступу в приміщеннях кас, складів, сховищ та інших важливих приміщень. Система контролю доступу для великого офісу може бути представлена ​​у вигляді системи доступу з використання пластикових карт в якості "електронного ключа", забезпечуючи доступ в різні приміщення за певним алгоритмом.

Існують наступні види інструментів доступу в офісні приміщення за допомогою різних типів індивідуальних карт:

· Перфоровані картки;

· Магнітні картки;

· Штрих кодові картки;

· Viegand-картки;

· Proximiti-картки;

· Smart-картки.

Часто офіси стикаються з необхідністю обмежувати доступ відвідувачів в неробочий час, а також їх доступ до певних службових приміщень. І це також є одним із завдань системи безпеки в офісі.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день особливим попитом користуються мережеві системи безпеки в офісі з централізованим контролем. Так мережева система безпеки для офісу також включає в себе ip-відеоспостереження для офісу.

Мережева система безпеки для офісу дозволяє постійно тримати під контролем ситуацію на об'єкті і мати доступ до такої ситуації завжди і скрізь - використовуючи для цього всесвітню мережу інтернет.

Уявіть собі до чого розвиненими стали сучасні технології безпеки якщо власник офісу може перебувати в будь-якому місці планети, де є мережа інтернет, і встановлювати доступ до приміщень, відкривати і закривати двері, зупиняти ліфти і т.д.

Сьогодні клієнти мають можливість вибрати в нашому інтернет-магазині найрізноманітніше обладнання для систем безпеки серед дуже широкого товарного асортименту, таких виробників як InterVision, Atis, Smartec, Аvtech, HIKVISION, D-link, Infinity, LAICE, Praxis, Viatec, Arecont Vision, Axis, Hitron, SAMSUNG, Panasonic.

Сучасні системи пожежної сигналізації для офісу або бізнес-центрів здатні ефективно і оперативно виявляти джерела загоряння з точним визначенням місця їх розташування і своєчасною подачею сигналу на включення / відключення системи пожежогасіння. Також системи пожежної сигналізації офісу можуть відразу ж оповіщати співробітників служби охорони і безпеки або міської пожежної служби.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>