Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи IP відеоспостереження


Сучасні системи IP відеоспостереження дозволяють переглядати відео з камер спостереження з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі, незалежно від того, локальна це мережа або глобальна мережа Інтернет.

Сучасні системи охоронного IP-відеоспостереження володіють інтелектуальними можливостями і вже зараз можуть відслідковувати появу різних осіб на відеозапису, певного роду поведінку, якісь події і дії.

З такими автономними системами мережевого спостереження більше не потрібно утримувати великий штат охорони та окремих людей для моніторингу відеопотоку.

Система мережевого відеоспостереження через Інтернет складається з IP-відеокамер, IP-відеореєстраторів та IP-відеосерверів. Все обладнання для систем IP-відеоспостереження може бути як провідним, так і безпровідним залежно від концепції побудови всієї системи.

IP відеокамери вже давно стали найпопулярнішими пристроями на ринку відеоспостереження і не мають серйозних конкурентів. IP відеокамери складають основу системи мережевого відеоспостереження. Саме IP відеокамери забезпечують користувачів системи найвищу якість відеозображення і чіткість картинки.

А також завжди можна замовити послугу якісного обслуговування своєї системи мережевого відеоспостереження в нашій компанії і наші фахівці подбають про установки, підключення, налаштування роботи і сервісне обслуговування обладнання для охоронного ip відеоконтролю.

Незважаючи на те, що раніше системи мережевого відеоспостереження мали дійсно велику вартість і не кожен міг собі дозволити таку систему охоронного відеоспостереження, зараз ситуація кардинально змінилася.

Так зараз сукупна вартість системи IP-відеоспостереження нижче ніж традиційна аналогова система відеоспостереження, а якщо ще й підрахувати вигоди, які користувач отримує при використання системи мережевого відеоспостереження, то перевага IP-відеоспостереження очевидна.

Дуже часто в будинку або приміщенні організації, де потрібно встановити IP-відеоспостереження вже існує і використовується інфраструктура інтернет зв'язку. Саме в таких випадках системи IP-відеоспостереження стають ще дешевші в установці, так як для них використовують вже існуючу мережеву IP-інфраструктуру.

Важливим елементом комплексної системи IP відеоспостереження є програмне забезпечення (ПЗ) для управління системою. Так програмне забезпечення для роботи IP відеоспостереження забезпечує виконання великої кількості додаткових функцій і дозволяє користувачам здійснювати зручне управління і контроль системою.

Зазначимо, що також істотно знижує витрати на систему IP-відеоспостереження вже існуюче у користувача стандартне серверне обладнання для запису і зберігання відеоданих. Якщо ще додати до цього нову технологію електроживлення в мережевому відеоспостереженні, а саме технологію Power over Ethernet (PoE), яка робить можливою подачу живлення на мережевий пристрій від комутатора або інжектора по дроту для передачі відеоданих.

Все обладнання, яке відноситься до мережевого відеоспостереження, ви можете знайти в інтернет-магазині компанії «ВІДЕОКАМЕРИ». Широкий діапазон цін на мережеве обладнання дозволить задовольнити запити самих різноманітних клієнтів.

У нашому магазині можна знайти як популярні моделі систем ip-відеоспостереження з самими різноманітними конфігураціями так і недороге обладнання китайських виробників.

Послуги компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» доступні в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Дніпропетровськ. Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» якісно реалізує проекти з встановлення та налаштування роботи систем мережевого відеоспостереження на всій території України.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання для систем ip-відеоспостереження, яке задовольняє найрізноманітніші запити.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>