Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Системи мережевого відеоспостереження

 

Система мережевого відеоспостереження складається з мережевих відеокамер і мережевого відеореєстратора або ж мережевого відеосервера. Мережеві відеокамери мають спеціальний ip адреса в мережі інтернет, що дозволяє користувачам мати до них доступ з будь-якої точки світу.

Система мережевого відеоспостереження являє собою охоронне відеоспостереження в режимі реального часу.

Сучасні системи мережевого відеоспостереження с самого початку були дуже затребувані користувачами, так як відповідали на їх головний запит зручного використання.

Системи мережевого відеоспостереження працюють в мережі інтернет. А так як сучасні люди більшу частину свого часу проводять у мережі - їм важливо, щоб і питання безпеки також можна було вирішити в мережі.

Системи мережевого відеоспостереження стають все більш популярними з кожним днем. При побудові сучасної системи охорони і безпеки, люди все частіше вибирають її складовою - мережеве відеоспостереження.

Мережеві відеокамери передають оцифрований відеосигнал в локальну мережу (LAN) або всесвітню мережу інтернет.

Системи мережевого відеоспостереження можуть бути як дротяними, так і безпровідними.

Дротяні системи мережевого відеоспостереження використовують для передачі сигналів від відеокамер дроти.

Безпровідні системи мережевого відеоспостереження працюють по безпровідних каналах Wi-Fi зв'язку. Також популярними стає використання безпровідних каналів Bluetooth і WiMAX для систем безпровідного мережевого відеоспостереження.

Система мережевого відеоспостереження забезпечує користувачам відеозображення у високій якості.

Системи мережевого відеоспостереження складаються з певної кількості мережевих відеокамер, мережевих відеореєстраторів, або мережевих серверів.

Якщо розглядати найпростішу систему мережевого відеоспостереження, то вона може складатися лише з однієї мережевої відеокамери. Адже за рахунок того, що камера має свою ip-адресу в мережі інтернет користувачі можуть безпосередньо в мережі переглядати запис з відеокамери.

Користувачі системи мережевого відеоспостереження отримують можливість оперативно реагувати на будь-які загрози на охоронюваному об'єкті.

Установка системи мережевого відеоспостереження дозволяє користувачам швидко переглядати інформацію з відеокамер в будь-якому місці на Землі. Система мережевого відеоспостереження може бути встановлена ​​на самих різних об'єктах.

У нашому онлайн-магазині клієнти можуть купити все необхідне обладнання для побудови сучасної мережевої системи відеоспостереження від всесвітньо відомих виробників: Arecont Vision, Axis, Partizan, Panasonic, NOVUS, Qtum, Atis, Linovision, Hitron, Smartec, Exitec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Rainbow, D-link, Infinity, KT & C, LAICE, Optivision, InterVision, Evolution, Praxis, Qihan, Z-BEN, DV-Tech, Brickcom, Dahua, CNB, STS, Evidence, SAMSUNG.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» виконує наступні послуги з проектування та встановлення систем мережевого відеоспостереження:

· Створення системи мережевого відеоспостереження квартири

· Створення системи мережевого відеоспостереження офісів

· Створення системи мережевого відеоспостереження бару чи кафе

· Створення системи мережевого відеоспостереження готелю

· Створення системи мережевого відеоспостереження торгового центру

· Створення системи мережевого відеоспостереження магазину чи супермаркету

· Створення системи мережевого відеоспостереження шкіл або садків

· Створення системи мережевого відеоспостереження заводу або фабрики

· Створення системи мережевого відеоспостереження котеджу або дачі

· Створення системи мережевого відеоспостереження нічних клубів чи ресторанів

· Створення системи мережевого відеоспостереження складу

· Створення системи мережевого відеоспостереження будинку

· Створення системи мережевого відеоспостереження банку

· Створення системи мережевого відеоспостереження казино та інших розважальних центрів

Використання систем мережевого відеоспостереження дуже просте для звичайних людей. Так вам не потрібно вивчати якісь спеціальні програми, для управління системою мережевого відеоспостереження досить використовувати звичні всім інтернет браузери або програми перегляду відеозаписів.

Для того, щоб люди могли оперативно купувати все необхідне відеообладнання за допомогою інтернет, ми забезпечуємо нашим клієнтам послуги онлайн-замовлень з можливістю адресної доставкою по всій території України. 

В інтернет-магазині www.видеокамеры.com.ua  представлений широкий асортимент мережевих відеокамер та іншого відеообладнання.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» виконує роботи з проектування, встановлення, монтажу та створення систем мережевого відеоспостереження під ключ. 

Ми виконуємо всі проекти з установки систем відеоспостереження через мережу у відповідності з усіма вимогами клієнтів. Звертайтеся до наших фахівців за телефоном компанії (044) 222-50-35! Ми будемо раді вашому дзвінку.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>